Quote:
Originally Posted by 18BSV
Bv undergrd...arata bine.Auzi prelungirea bara spate ai luat`o cumva de pe masina mea? ca e exact lafel.. si observ ca nici nuanta culorii nu e lafel cu cea a masinii ci e mai inchisa si de aia intreb 
|
Mersi pentru complimente chiar nu ma asteptam mi se parea una dintre cele mai slabe masini facute de mine cat despre bara spate este luata de pe un site cu baze de masini(nu dau nume poate se considera reclama

).Donatoarea este un m5 atasez mai jos poza
@Cass: Eu unul sunt dispus sa te astept sa vedem si ce zic ceilalti baieti