frost, te sustin 100%

. cobra2007, daca iti convine culoare aia, te rog nu mai posta aici

nou iti comentam lucrarea per total. aici includem orice, de la o pata de culoare la o janta stramba, de la o oglinda in minus la o vopsea ireala. intre noi fie vorba, cand o sa incepi sa faci culoari reale, sa imi dai un pumn daca or sa iti mai placa lucrarile de acum. nrk

si va rog frumos, nu mai folositi aceeasi scuza...''e photoshop nu....''. credeti ca nu poate sa iasa nik misto cu photoshop? nimic real? se poate. tot ce iti trebuie > rabdare. nrk