Member of: [Moderators] [Crazy Drivers] [Freehand Design Usergroup] [VW]
Re: Comentarii lucrari!
eu cred k ar trebui sa fie o regula d maxim o masina p zi ... nu de 3 comment-uri ... de obicei e suficient un comment care sa acopere toate greselile ... vrei sa faceti post-uri sau c?
Member of: [Observator 4tuning] [Virtual Tuning 3D] [Virtual Tuning] [Echipa de sprijin] [Nissan]
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
Originally Posted by Ace Axel
eu cred k ar trebui sa fie o regula d maxim o masina p zi ... nu de 3 comment-uri ... de obicei e suficient un comment care sa acopere toate greselile ... vrei sa faceti post-uri sau c?
fii serios ace...cine sa puna o masina pe zi???..sebi2?mari4speed?cobra..? cine?!
Member of: [Moderators] [Crazy Drivers] [Freehand Design Usergroup] [VW]
Re: Comentarii lucrari!
bv cain .. tiai mai imbunatatit calitatea lucrarilor .. dar tot ai mai avea de imbunatatit ... farul stang si aerisirile de langa el sunt ireale ... la fel si aerisirea de la prag
vlad ... e deformat spoiler-ul , rotile mi se par micutze, dc nu se vd prin luneta?!
Member of: [Design Team] [Virtual Tuning] [Dream Squad] [FOTO]
Re: Comentarii lucrari!
*jenti strambe
*grila fatza unde ai micsorat'o e putin stramba
*noul peisaj e cam blur
*reflexia pe asfalt cam aiurea
*la carbon trb sa ii dai opacitatea mai mica