Quote:
|
Originally Posted by nytrous_oxide05
nu e chiar numai brush oricum...scaunele & jentile nu-s brush..sau daca sunt esti taaaree frateee 
|
patriotu -ms de comentarii data viitoare am sa incerc sa nu mai fac aceleashi greseli....

capota sa deschide cu telecomanda

nytrous-dak tu reusesti sa faci jantele brush sau scaunele te declar cel mai bun de pe forum...sau cel putin aratami pe cineva care stie sa faca asa ceva