@Reme, nu ai parbriz, si geamuri laterale pe partea stanga

(dreapta soferului) trebuia sa mai scazi un pic luminozitatea acolo unde ai decupat geamurile

si jantele parca sunt un pic cam blury, sunt la o rezolutie mica

in rest reusita masina, imi place backgroundu, daca poti sa mi-l dai si mie

, ms
LE: sa cresti luminozitatea, pardon :P ...de la Image->Adjustment->Hue/Saturation...