@dilio - misto ideea, dar parca ii mai trebe ceva, nu stiu ce anume, dar parca ii mai trebe ceva

. lucrat corect si curat!
@TEAM RO 2 - f misto realizarea, bravos! poate ar fi mers jantele pe negru sau argintiu nu verde, dar per total e superb
@ TEAM RO 1 - la fel de misto realizata, bravo si voua! in fata la faruri ar fi mers puse alt gen de faruri nu ca cele cu ochiuri

e f bine si asa dar asta e parerea mea
@ Gabi - imi dai idei

poate o sa fac ceva de genu si pe masina mea adevarata

...ce zici incerci un megane d-asta sedan (classic), foarte frumos facut, la fel ca si lor jantele le-as fi lasat pe argintiu sau nichel sau mai bine titanium replica! oricum e foarte fain Megane-ul!