Quote:
Originally Posted by EaGle
+ Pragul e foarte pixelat, spoilerul fata are nuanta verde (si pragul un pic)...pe o parte e pleoapa, pe o parte e prelungita capota, in fata (pe partea soferului) e o zona prea deschisa la culoare intre far si grila.
|
da.., prima data am zis ca fac prelungire din capota, am facut la faru din partea soferului, si cand am facut in partea cealalta, am zis ca arata mai bine cu pleoape, si asa a ramas, in schimb, spoileru si pragu, acum observ ce culoare naspa are, masina de pe care le-am luat, era tot neagra, da era un negru mai deschis, si i-am dat color replacement

. Dupa masa am facut masina, imi batea soarele in monitor, se vedea chiar bine la ora respectiva

dar, pe intuneric se vede total altfel

asta e, mersi de comenturi