cu tot cu greseli ....eu raman la parerea k e cea mai tare autohtona vtunarita de pana acum...felicitari ptr o masina bine lucrat , una din cele mai bune ale tale !!!
cu tot cu greseli ....eu raman la parerea k e cea mai tare autohtona vtunarita de pana acum...felicitari ptr o masina bine lucrat , una din cele mai bune ale tale !!!
Te contrazic bro :P... e cea mai buna a lui . Felicitari NLD