Quote:
Originally Posted by cipskate69
|
Dacă ai făcut umbra mai īnchisă, trebuia să faci şi cauciucurile mai īnchise. Niciodată, īn realitate, n-ai să vezi ce e la tine īn poză.
Motoru' e plat !
Geamu' nu e deschis ca lumea. Pare mai mult spart decāt deschis.
Priza de aer pe care ai făcut-o īn locu' geamului din spate nu păstrează linia uşii (aşa ar fi arătat estetic) şi umbra e, de asemenea, strāmbă.
Pragu' la fel ca şi cauciucurile.
Umbrele de pe jante sunt ireale.