Quote:
Originally Posted by Reme
erram sigur! oricum arata bine trepiuno asta mic! jantele sunt bine alese, nu stiu asa plin acolo la capota, dar da bine sa stii masina asta!  bv l33loo!
NISSAN NAVARA
comentati-mi si mie va rog!
|
nu prea se potrivesc jentile cu masina ...+pasajul de la aripa spate e putin toony,sii mai trebuie putina umbra sub masina.. ... in rest belea de masina ..good one reme

bafta si la mai multe masinutze !