@ mafionzooo - arata criminal masina

@ wlady - 207-le arata bine, are ce arata, dar cum ti s-a mai si zis intercoolerul pare stramb, poate o folie pe masina

@ OmB* - daa...., alte jante zic eu

@ Manson - simplu si clean
@ SodAbubble - e brush, dar e ireala