salut, sunt nou pe forum si incepator in vtuning ... de aceea ashi vrea sa fiti ceva mai putin exigenti

, am gustat si eu putin din vtuning si mi-a captat atentia in special pt ca invat incet incet sa lucrez cu photoshop dar si pt tuning....am postat cateva lucrari (dak le pot spune asha

) pentru a primi sfaturi si sugestii...