Loooool ~X( Doamne....monitoru meu e intunecat si cand am dat mai luminat am vazut k nu lam scos scuze data viitoare nu se va mai intampla k il las mai luminat
frumoase masini baieti o sa iasa un battle misto... nu prea am ce comenta ... doar o mica observatie la exile --> roata spate mi se pare prea mica fata de restul masinii si fata de roata fata si asta cred, datorita faptului k ai "tras"(latit) masina.
dilio inca o masina super ,cel purin ca idee
doar ca botul urca prea mult in departare si tocul usi e alta culoare
app ai poza originala si la rez maimare sau poti sa pui un link de unde ai luat-o ca de mult caut jantele alea