Shantzule, excelent lucrat ! Ar fi emrs putin mai evidentiata linia usii sus. Probabil o mica pleaoapa. Excelent ! BRAVO !
2fast4u_DK. Hmmm e ireal ! Plasa e total ireala. Neoane ireale. Spoiler neinspirat, selectii proaste la spoiler. Oricum, e destul de bine ca ai idei ! Daca ai grija si cum le faci vei deveni MULT mai bun

.
Nasta, in afara de bara si culoare nu ai facut nimic. Masina arata disproportionata. Bara fata nu se potriveste la reflexii, unghiul fiind bun, puteai sa faci bara perfecta

. Bafta ! E foarte bine pentru inceput !
Coming soon : Subaru Impreza