Quote:
Originally Posted by mafionzooo
sorry sper ca nu supar pe nimeni aceasi masina da am terminato comentati va rog
|
stii ce as vrea sa vad eu ... poza cu masina de la care ai inceput sa tragi
liniile ... presupun ca ai avut un "model" ... doar nu ai tras liniile din minte ... iar reflexiile se potrivesc excelent ...