Quote:
Originally Posted by mari4speed
jante plate . dc nu le iei cu tot cu cauciuc ? geamuri prea inchise . grila aia din fat anu are nici o umbra . si nu inteleg ce ai facut cu selectiile alea pe acolo. la bara fata . si la pasaj  ? 
|
la bara fata ? ( te referi la grila ? ) am vrut sa fac un fel de mustang

daca intelegi , .... grila nare umbra fiinda e masina de studio si cade lumina si pe grila si o lumineaza , deci nu vad necesar

Jantele nu se iau cu cauciuc

ca dupaia e roata

... Personal nu vad necesar sa iau cu tot cu cauciuc ... oricum nu se vede firma

) !