Member of: [Moderators] [Crazy Drivers] [Freehand Design Usergroup] [VW]
Re: Comentarii lucrari!
foarte urata forma aripilor fata. Jantele au km multe reflexii in comparatie cu restul imaginii... se vede k nu sunt de acolo. Spoilerul este descentrat (dar asa e si in desen). Bafta in continuare
pun si eu masina de la concurs chiar daca mai am de munca la ea
pe langa imbinarea cu backgroundul pe care imi este sila sa o mai repar acuma ce alte defecte mai am ca eu m-am plictisit sa ma uit la ea
Member of: [Moderators] [Virtual Tuning] [RENAULT]
Re: Comentarii lucrari!
farul stang mai low quality si alt model. imbinarea dintre portiera fata si cea spate>putin din desen a ramas peste dunga neagra dintre portiere. si bg'urile nu se imbina perfect intre ele (cerul si banca, de exemplu)