Quote:
Originally Posted by bo$$u
am facut si eu skoda .. sper sa va placa... nu am stat mult la detalii ca ma grabesc... 
|
poi dc sa stai....vrey sa iei foc.....doamne fereste....
culoare ireala, umbrele alea la plase parca da sa zboare si reflexia de jos e prea densa