bravo....fii mandru....dar ai inceput cu stangul...rau de tot.....
ps.:nu sutn exagerate.......doar coltul e dragutz....mai ai de lucru
ps2:sunt atat de 'superior' pt k sunt foarte plictisit de asa ceva....esti a nnnnxa persoana care face asta....citit draq introducerile...s-a chinuit santos de i-au sarit ochii..a facut si refacut topicul alah de o mie de ori...si tot degeaba....