Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   ceva masini facute de mine... (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/8810-masini-facute-mine.html)

Xeno 11-10-05 21:42

ceva masini facute de mine...
 
3 Attachment(s)
sper sa va placa...desi sunt putin \"exagerate\" :roll:

Skillzu 11-10-05 22:01

bravo....fii mandru....dar ai inceput cu stangul...rau de tot.....
ps.:nu sutn exagerate.......doar coltul e dragutz....mai ai de lucru
ps2:sunt atat de 'superior' pt k sunt foarte plictisit de asa ceva....esti a nnnnxa persoana care face asta....citit draq introducerile...s-a chinuit santos de i-au sarit ochii..a facut si refacut topicul alah de o mie de ori...si tot degeaba.... :evil:

ra2 11-10-05 22:05

:ballbounc :headache:

Xeno 11-10-05 22:28

bine frate...greseala mea.. da nu trebuie sa sari asa
asta e nu am observat topicul
data viitoare nu se mai intampla


All times are GMT +2. The time now is 09:07.

- Copyright 2026 4Tuning