![]() |
ceva masini facute de mine...
3 Attachment(s)
sper sa va placa...desi sunt putin \"exagerate\" :roll:
|
bravo....fii mandru....dar ai inceput cu stangul...rau de tot.....
ps.:nu sutn exagerate.......doar coltul e dragutz....mai ai de lucru ps2:sunt atat de 'superior' pt k sunt foarte plictisit de asa ceva....esti a nnnnxa persoana care face asta....citit draq introducerile...s-a chinuit santos de i-au sarit ochii..a facut si refacut topicul alah de o mie de ori...si tot degeaba.... :evil: |
:ballbounc :headache:
|
bine frate...greseala mea.. da nu trebuie sa sari asa
asta e nu am observat topicul data viitoare nu se mai intampla |
| All times are GMT +2. The time now is 09:07. |
- Copyright 2026 4Tuning