Masina lui golf .. i-am criticat`o
Andrey ... la fel
TNG ....
+ Culoarea.. de o frumusetze rara...
+ Pozitia Jantelor .. in fine .. arata a masina.. NU PREA AI GRESELI ... atat de... evidente...

CONGRATZ !!!
acum cateva minusuri .. pe care le vad eu .. chestii cu care.. cred EU ca ar arata mai bine.. daca vrei s`o iei ca pe un sfat .. bine .. daca nu .. pm .. asta e.. ia`o cum vrei tu
-Stopurile ... partea neagra... din stop ... selecteaz`o... si dai contrast mai mare... nu exagerat.. mai mare .. + 30 or sumthing ... ia vezi .. ce se intampla .. poate-ti place mai mult... asa ... incearca..
-Toba ... observi ? iese din .... gol

trebuia sa dai cu negru intre roata si aripa... spoiler spate.. sa... vina si toba aia de undeva... nush .. asta cred eu ..
-sigla cu v12 + semnalizator... sunt verzui .. pune-le pe originale.. o sa vezi ca arata mai real ...
+ faptul ca ai scos manerul .. de la usa spate... si nu se vede... ca l-ai scos.. fff bine ..
eu nu m-am riscat la scos alea.. ca imi era ca ii stric culoarea
Congratz man .. ai urcat... MULT !!!
AM (noi2) urcat MULT
sunt masini cu fff putine greseli .. iar greselile sunt de .. 2 lei

de abia le vezi ... congratz !!!