1.ciuMpi - e ok cu exceptia geamului spate/stanga.. trebuia sa scoti \"dunga\" sau sa lasi \"dunga\" la geamul dreapta/spate... progresezi
2.madskilz - ideea imi place, dar ai greseli la roatafata/spate, coltul din stanga al bari spate trebuia sa fie mai in stanga si trebuia sa scoti \"dunga\" de la geamul stang/spate
3. xxdadixx - cam putin \"tuning\" ,dar ce ai facut e facut bine cu o mica exceptie.. coltul drept al barii spate
felicitari la toata lumea pt. munca..