haha..ma speram ca daca-i atrag atentia lui xxdadixx o sa fiti mai atenti ..@madskilzsi tu ai uitat sa scoti acelasi lucru:stalpu ala de sustinere subtire,de pe partea stanga,de se vede prin luneta...am si io o fixomanie,in rest foarte fain
a sorry acu am vazut ca ai vazut ceva greseli...

numai bine!