certez .man cred ca detaliile astea le stim si noi pooate el a grico a incercat sa faca brush cea e mult mai mult decat a da copy paste si totusi aici nu se comenteaza lucrarile .lucrarile se comenteaza aici https://forum.4tuning.ro/viewtopic.php?p=343212#343212 atc cand cineva posteaza o masina tu o poti critica daca esti in stare.srry de offtopic
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [Virtual Tuning] [Opel]
nu mai faceti offtopic va rog DADI: Care mai face offtopic pe orice sectiune de Virtual Tuning isi ia ban o saptamana. Chear trebuie sa va roage omul sa intelegeti un lucru simplu.
__________________
Toata lumea e "illest" acum, insa doar pe stickere
"low&slow" dar mai mult slow decat low Euro Corsa C