TNG : - luneta - parerea mea k se putea si mai bine, in rest e ok, iar la Point Master : selectii, culoarea, jantele...cam lasa de dorit.
deci vot TNG.
Member of: [Moderators] [X-Team Racing Club] [Design Team] [Virtual Tuning] [FOTO] [4Rally]
Re: Battle || tng vs. PointMaster
..nush daca mai are rost ...dar votul meu merge catre tng .....pointM...jantele sunt prea in ceata si par ca niste hartii ....iar la tng nu imi palce esapamentul....