![]() |
Battle || tng vs. PointMaster
3 Attachment(s)
Am fost provocat pe o masina de catre PointMaster
Am ales golfu2 pt ca e o masina cu potential 1.Poza originala 2.TNG 3.PointMaster |
Re: Battle TNG vs PointMaster
TNG ..Calitate + eurostyle :D
|
Re: Battle TNG vs PointMaster
tng-ule marfa te-am votat ;)
|
Re: Battle TNG vs PointMaster
tng...de prea departe....! argumentele nu isi au rostul in acest caz....
|
Re: Battle TNG vs PointMaster
Tng clar :D jantele is super bine :) Point master -> ai dat-o in zbarci cu jantele si cu vopseaua neagra !
|
Re: Battle TNG vs PointMaster
TNG ... pur si simplu superba ...
|
Re: Battle TNG vs PointMaster
TNG cu mentiunea ca stopurile lexus nu au ce cauta pe eurostyle (mai bine unele clear/red clasice) iar aripa fata este prea evazata
|
Re: Battle TNG vs PointMaster
TNG categoric ;)
|
Re: Battle TNG vs PointMaster
Tng ...foarte reusita
@Pointmaster...imi palce cluloarea dar negru ala face sa nu se mai inteleaga nimik din spoiler ...in rest e ok! |
Re: Battle TNG vs PointMaster
TNG : - luneta - parerea mea k se putea si mai bine, in rest e ok, iar la Point Master : selectii, culoarea, jantele...cam lasa de dorit.
deci vot TNG. |
Re: Battle TNG vs PointMaster
masina lu TNG e super bine realizata din toate punctele de vedere! Super TNG Felicitari! VOTAT! sorry Pointmaster!
|
Re: Battle || tng vs. PointMaster
Votul meu merge la tng!
|
Re: Battle || tng vs. PointMaster
bv ........TNG....bv
|
Re: Battle || tng vs. PointMaster
..nush daca mai are rost ...dar votul meu merge catre tng .....pointM...jantele sunt prea in ceata si par ca niste hartii ....iar la tng nu imi palce esapamentul....
|
Re: Battle || tng vs. PointMaster
Tng ;) .
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:47. |
- Copyright 2026 4Tuning