In ordine alfabetica:
-DVDValy
-Gabi
-maf
-NightDevil
-ra2
-Reme
-TazAless
-vlad_4tuning
-originalul
Ca de obicei poll-ul va tine 10 zile, si incercati va rog sa si scrieti un post in care sa va argumentati alegerea. Fiecare sa isi voteze propria masina(bine inteles daca vreau )