Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme > Firme Servicii Auto

Firme Servicii Auto Tapiterii, Sablari, Vopsitorii, Tractari, etc

Reply
 
Thread Tools
Old 24-01-08, 19:34   #61
GOLF 16v

Stage 3
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 121
Default Re: tapiterie auto

Atentie!!!!! Inselaciune!!!!!!
Va Ia Banii Si Va Veti Scoate Tapiteriile La Anu Si La Multi Ani De La El.
Sunt Caz Concret. Am 11 Luni Pentru O Lucrare De 2 Zile........ Am Ramas Fara Bani, Care Reprezentau 75 La Suta Din Lucrare, Pe Care Ia Cerut Ca Avans ( Chipurile Sa Cumpere Materiale)... Iar Din Tapiteriile Duse La El Lipsesc Elemente Pe Care Le-a Pierdut, Iar Cele Recuperate Sunt Nefacute, Chiar Intr-o Stare Mai Proasta Decit Atunci Cind Le-am Dus Lasindu-le Sa Putrezeasca Efectiv Intr-un Colt.
Am Insistat De Nenumarate Ori Sa-mi Termine Lucrarea ( Pe Carea Nu A Inceput-o Niciodata) Dar Nu Am Facut Decit Sa Pierd Timp Venind Pina La El Si Dindu-mi Alta Data .... La Care La Fel... Am Mers Degeaba.
Am Incercat Sa Termin Pe Cale Amiabila Si Sa Imi Returneze Banii Si Lucrarea..... Dar Ce Sa Vezi : Ca N-are Bani, Ca Are Probleme, ( Exercitiile Cred Ca Le Rezolvase), Ca Sa Vin Alta Data , Adica M-a Plimbat Aproape Un An .
DECI MARE ATENTIE.
GOLF 16v is offline   Reply With Quote
Old 24-01-08, 20:12   #62
naka66vio

Stage 5
 
naka66vio's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,571
Member of:
[SKODA]
Default Re: tapiterie auto

pai vad ca eu mai le-am spus la baietii pe aici despre ce e vorba: ca-si bate joc de oameni, dar vad ca lumea n-are capul pe umeri sau nu stiu ce sa zic.
isi bate joc de oamenii care se duc la el.
nu lasati toti nepriceputii sa-si bata joc de munca altora care investesc bani si suflet in masini.
__________________
REVO ST3,APR RSC exhaust,ITG intake,Sachs Perfomance Clutch with SMF,QUAIFFE lsd,update breather kit,FORGE dv&bov,NEUSPEED dog bone,NEUSPEED rear sway bar link,H&R sway bars,EIBACH pro kit springs,BILSTEIN B8 shock absorber,VDO TURBO boost gauge,OZ ULTRALLEGERA 18"rims with MICHELIN PS2,AUTOTECH HPFP,S3 brakes pads DS2500,S3 intercooler,FORGE twincooler,IE rods,KO4 turbo,S3 injectors,S3 camshafts,RS4 FPR VALVE,Wot box,Boost controler,MOTUL fluids,CARBON LOOK.etc

Last edited by aleks; 15-08-08 at 22:05.
naka66vio is offline   Reply With Quote
Old 24-01-08, 21:15   #63
al3x82

Stage 5
 
al3x82's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 939
Default Re: tapiterie auto

eu sincer doar am intrebat ca am vazut ca a-ti avut probleme si nu ma duceam oricum la el.... si sa mai postati si alta data ca e bine sa stim ce fel de oameni sunt unii ... oricum va multumesc si imi pre rau ca a-ti luat teapa
al3x82 is offline   Reply With Quote
Old 24-01-08, 21:39   #64
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: tapiterie auto

am vazut atasate poze cu masini care se presupune ca sunt tapitate de acest individ care arata super bine....cum ar fi BMW E36 M3, BMW 850 a lu Netoiu si ma intreb si eu de ce pui prietene poze cu lucrari care nu sunt ale tale si te lauzi cu ce fac alti
ClaudyuNSL is offline   Reply With Quote
Old 25-01-08, 16:33   #65
marius design

Stage 4
 
marius design's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 206
Default Re: tapiterie auto

omul acesta care zice ca insel lumea are probbleme psihice grave !!! nu vi de paste in 2006 si mai vii peste 1 an si jumatate sa-ti i-ei lucrarea. nu mi se pare normal.
marius design is offline   Reply With Quote
Old 25-01-08, 16:40   #66
marius design

Stage 4
 
marius design's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 206
Default Re: tapiterie auto

[QUOTE=B73BOS;1312559]am vazut atasate poze cu masini care se presupune ca sunt tapitate de acest individ care arata super bine....cum ar fi BMW E36 M3, BMW 850 a lu Netoiu si ma intreb si eu de ce pui prietene poze cu lucrari care nu sunt ale tale si te lauzi cu ce fac alti. LUCRARILE DE TAPITERIE AUTO CARE SUNT IN POZE SUNT EXCLUSIV FACUTE DE MINE . NU DEGEABA AM LUAT PREMIUL "BEST INTERIOR" LA CONSTANTA CU BMW-UL LUI GIGI NETOIU. O SA-L ROG SA POSTEZE SI DANSUL PE ACEST TOPIC SA VEDETI CE ZICE ;SI PE TOATA LUMEA CARE MA CUNOASTE, SI SUNT SUPERMULTUMITI DE CUM LUCREZ.
marius design is offline   Reply With Quote
Old 25-01-08, 16:44   #67
marius design

Stage 4
 
marius design's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 206
Default Re: tapiterie auto

Cel Care Ma Facut Cioara Sa-l Sune Pe Gabi ,ca Are Sa-i Transmita Ceva.!!! :d
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	normal_2-4TuningFEVER-0832.jpg
Views:	879
Size:	141.3 KB
ID:	434406   Click image for larger version

Name:	normal_2-4TuningFEVER-0834.jpg
Views:	489
Size:	123.5 KB
ID:	434407   Click image for larger version

Name:	normal_2-4TuningFEVER-0844.jpg
Views:	378
Size:	134.5 KB
ID:	434408  

Click image for larger version

Name:	normal_3-4TuningFEVER-3726.jpg
Views:	273
Size:	138.8 KB
ID:	434409   Click image for larger version

Name:	DSC00012.JPG
Views:	628
Size:	447.8 KB
ID:	434410   Click image for larger version

Name:	PIC_0054.JPG
Views:	443
Size:	592.3 KB
ID:	434411  

Click image for larger version

Name:	Picture 193.jpg
Views:	419
Size:	1,012.2 KB
ID:	434412  
marius design is offline   Reply With Quote
Old 25-01-08, 16:53   #68
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: tapiterie auto

tu esti cel din mijloc din prima fotografie?daca da atunci imi retrag cuvintele pt ca te cunosc de multi ani
ClaudyuNSL is offline   Reply With Quote
Old 25-01-08, 17:02   #69
marius design

Stage 4
 
marius design's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 206
Default Re: tapiterie auto

Quote:
Originally Posted by B73BOS View Post
tu esti cel din mijloc din prima fotografie?daca da atunci imi retrag cuvintele pt ca te cunosc de multi ani
NU EU SUNT CEL DIN DREAPTA.IAR CEILALTI SUNT SESE SI CONY CARE AU FACUT EXTERIORUL BMW-ULUI.
marius design is offline   Reply With Quote
Old 26-01-08, 22:18   #70
GOLF 16v

Stage 3
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 121
Default Re: tapiterie auto

TOT CE A SPUS DESPRE MINE si lucrarea mea ESTE PURA GARGARA......demagogie ieftina....... UNDE IMI SUNT RESTUL DE ELEMENTE? DE CE NU-MI DAI BANII??????? DE CE NU AI RESPECTAT TERMENELE DE PRIMA DATA???.dar a 2 oara ? dar a3-a dar a4-a dar a5-a dar a6-a ,............. pai tu crezi ca toti ne invirtim in jurul tau si putem sa pierdem timpul si banii ca tu nu ai chef sau ca ai probleme sau mai stiu eu ce exercitii?.... IAR DE LA PASTI AU VENIT 2 PERSOANE DE MAI MULTE ORI SA RIDICE LUCRAREA......... DE LA CARE AI MAI CIUPIT 50 DE EURO........ IAR IN SEPTEMBRIE AM FOST PERSONAL SI MAI PLIMBAT 2 SAPTAMINI ...... C-O FII C-O PATI CA AI EXERCITII SI PROBLEME SI DACA VREAU POT SA-MI IAU LUCRAREA INAPOI DAR BANII NU-I MAI AI.............. acesta e adevarul, si nu mai incerca sa ma faci pe mine culpabil cind tu nu ai fost in stare sa rezolvi in 10 luni o lucrare la care te-ai angajat ca o termini in 3 zile
ACUM SUPORTI CONSECINTELE, SI DACA NU MA CAUTI SA-MI RETURNEZI RESTUL DE ELEMENTE SI BANII SI VA TREBUI SA MAI VIN O DATA DOAR PENTRU TINE , CREDEMA CA O SA-MI SCOT SI BILETELE DE AVION SI ZILELE DE MUNCA PIERDUTE CU TINE SI MULT MAI MULT.
PENTRU NAKA66VIO .. DACA AJUNGI IN BUCURESTI MERGI LA CIRCA 15 DE POLITIE, LA DOUA STRAZI DE "atelier" cauta-l pe DL. MIHAILESCU SI POVESTESTEI TARASENIA...... ASTA ASA CA SA-I FACEM OMULUI UN DOSAR FRUMOS
GOLF 16v is offline   Reply With Quote
Old 26-01-08, 22:54   #71
naka66vio

Stage 5
 
naka66vio's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,571
Member of:
[SKODA]
Default Re: tapiterie auto

ok o sa merg acolo si o sa am multe de spus pt domnul marius.nu stiu de ce face asa ceva sisi bate jok de munca si abnii oamenilor.poate de nebatut.eu as prefera sal corectez altfel.dar stiu eu ce sa fac.nu bteai gandit la o reclamatie la protectia consumatorului?
naka66vio is offline   Reply With Quote
Old 26-01-08, 23:04   #72
GOLF 16v

Stage 3
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 121
Default Re: tapiterie auto

Ok!
O Facem Si Acolo
GOLF 16v is offline   Reply With Quote
Old 28-01-08, 12:34   #73
marius design

Stage 4
 
marius design's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 206
Default Re: tapiterie auto

face-ti reclamatie unde vreti voi. masina acestui individ naka a fost facuta de gabi nu de mine.masinile care le fac eu i-au premii si cupe la concursuri.
marius design is offline   Reply With Quote
Old 28-01-08, 13:52   #74
naka66vio

Stage 5
 
naka66vio's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,571
Member of:
[SKODA]
Default Re: tapiterie auto

pe cine crezi tu ca minti aici?
o sa pun poze cu factura sa se vada clar.
saracul gaby mi-a retusat ce a mai putut si el dupa ce mi-ai facut tu, ca sa iasa bine.
nu il baga pe baiatul ala care acum nu e in tara si care chiar face treaba si nu-si bate joc de clienti, ca tine.

Last edited by aleks; 15-08-08 at 22:10.
naka66vio is offline   Reply With Quote
Old 16-04-08, 12:15   #75
Cily

Stage 3
 
Cily's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 99
Default Re: tapiterie auto

Wow! Ce amenintari sunt aici!

Parerea mea e ca 800 de euro mi se pare aberant de mult! Se pun materiale la fel ca cele originale!!! Nu cred acest lucru! Si finisajul este la fel ca la o masina din fabrica! Asta inseamna ca suntem la fel de tari ca germanii!
Fratilor ne amagim rau de tot! Distanta intre poporul german si cel roman e aproximativ egala cu distanta masurata in ani lumina intre Galaxia Calea Lactee si Galaxia Andromeda( sau oricare alta). Cam fortata comparatia, dar nu m-am putut abtine.

Multa bafta!
Cily is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -