Se tin sambata 13.09 dar nu se mai fac la stadion ci in vecinatatea Universitatii Brancoveanu. Sunt doua manse linii si doua manse indemanare si apoi se cumuleaza timpu`. Grupele sunt aceleasi ca data trecuta......inceperea inscrierilor la ora 8:00. Drumul e proaspat asfaltat, e linie dreapta

iar cu exceptia catorva canale e totul ok. Canalele oricum sunt asfaltate pe margini deci probleme majore nu sunt.