Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Pitesti

Reply
 
Thread Tools
Old 01-09-08, 20:47   #31
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,210
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: Liniute pe 29...?

pai si nu se stie nimic ?
KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 01-09-08, 23:12   #32
AG 80 BBI

Stage 5
 
AG 80 BBI's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 749
Default Re: Liniute pe 29...?

Quote:
Originally Posted by AG 80 BBI View Post
]...o sa fac un tread la momentul oportun!
parca a zis cineva ceva de asta dar o sa puna informatii cand o sa fie ceva sigur....
asa ca pana atunci se poate astepta ca nu avetzi voi cine stie ce masini sa schimbati turbine pt asta sau macar un set de suspensii....
__________________
Circulati incet si pe dreapta!

bara spate dacia http://piese-auto.anunturi-auto.4tun...-10005103.html
AG 80 BBI is offline   Reply With Quote
Old 01-09-08, 23:54   #33
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,210
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: Liniute pe 29...?

nu e vorba de asta, dar sa stim sa ne tinem weekendul ala liber
KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 08-09-08, 18:17   #34
Antonyo20

Stage 5
 
Antonyo20's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 348
Default Re: Liniute pe 29...?

Salut!De ce nu dam si noi un anuntz..frumos..sa vina si baietzi din alte localitatzi...de ce nu facetzi publica liniutzele de pe data de 13.09.2008?Ha?Vretzi sa fim decat 5-6 mashini?
Antonyo20 is offline   Reply With Quote
Old 08-09-08, 21:55   #35
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,210
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: Liniute pe 29...?

se pare ca da
KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 08-09-08, 22:54   #36
AG 80 BBI

Stage 5
 
AG 80 BBI's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 749
Default Re: Liniute pe 29...?

se pare ca nu se stie sigur si din aceste motive nu amagim oamenii inutil...crek pe joi o sa aflam....
AG 80 BBI is offline   Reply With Quote
Old 09-09-08, 13:02   #37
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,210
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: Liniute pe 29...?

exact ca anul trecut BBI . cand au fost alea de indemanare la stadion. s-a aflat cu 2-3 zile inainte. oricum , tre` sa imi iasa talonul intai.
KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 11-09-08, 09:40   #38
Kaluvr6
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kaluvr6's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,562
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Liniute pe 29...?

mai sunt liniutele pe 13? ca noi cei de la vl am fost anuntati de organizatorii de data trecuta si au intrebat daca venim...daca stie careva un raspuns sa posteze sa venim si de la VL.
__________________

VW Corrado VR6 - new engine

"I started out with nothing and I still got most of it left"
www.midnightracersvl.blogspot.com
http://forum.midnightracers.ro
Kaluvr6 is offline   Reply With Quote
Old 11-09-08, 09:43   #39
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,210
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: Liniute pe 29...?

@ BBI : e joi ... ai aflat ceva ?

@kaluvr6 : cine sunt de fapt organizatorii ? ca vad ca nu vrea nimeni sa spuna nimic . tin totul secret, parca intentionat , sa nu vina nimeni
__________________

KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 11-09-08, 11:46   #40
bobby_gsi2
Opel Driver

Stage 5
 
bobby_gsi2's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,773
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Liniute pe 29...?

Se tin sambata 13.09 dar nu se mai fac la stadion ci in vecinatatea Universitatii Brancoveanu. Sunt doua manse linii si doua manse indemanare si apoi se cumuleaza timpu`. Grupele sunt aceleasi ca data trecuta......inceperea inscrierilor la ora 8:00. Drumul e proaspat asfaltat, e linie dreapta iar cu exceptia catorva canale e totul ok. Canalele oricum sunt asfaltate pe margini deci probleme majore nu sunt.
__________________

2,0 MPI.......109 iepe si shase cai frumosi
bobby_gsi2 is offline   Reply With Quote
Old 11-09-08, 14:14   #41
Kaluvr6
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kaluvr6's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,562
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Liniute pe 29...?

@killerINC - nu stiu care sunt organizatorii dar un prieten de`al meu care a participat data trecuta a fost sunat de unu din organizatori si a fost invitat la curse. A zis ca o sa ma sune si pe mine da eu mi`am schimbat nr intre timp si nu m`a mai sunat.

@bobby_gsi2 - grupele se fac tot dupa capacitatea motorului, nu?
Kaluvr6 is offline   Reply With Quote
Old 11-09-08, 14:50   #42
bobby_gsi2
Opel Driver

Stage 5
 
bobby_gsi2's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,773
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Liniute pe 29...?

Se pare ca se vor face pe cai....am vazut un thread in care se spune ca s-au modificat. Sunt grupele folosite de lr.
bobby_gsi2 is offline   Reply With Quote
Old 11-09-08, 16:00   #43
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,210
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: Liniute pe 29...?

care e threadul ? da link ca nu il gasesc pe search
KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 11-09-08, 16:45   #44
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Liniute pe 29...?

adica se vor face pe varianta aia de leaga podul viilor de nord L-uri?
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 11-09-08, 16:48   #45
bobby_gsi2
Opel Driver

Stage 5
 
bobby_gsi2's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,773
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Liniute pe 29...?

da...varianta nou asfaltata si largita...linkul nu il gasesc...sunt pe la sectiunea nsl.
bobby_gsi2 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2026 4Tuning -