Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Pitesti

Reply
 
Thread Tools
Old 27-06-08, 21:41   #16
Marius_mym89

Stage 5
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,620
Member of:
[VW]
Default Re: Liniute pe 29...?

hmmm asa e poate ca aveti dreptate ....avand in vedere ca la liniutze ar trebui sa se vada si care e cel mai bun sofer adica in sensul care schimba mai bn care pleaca mai bine s.a.m.d astea se pot vedea doar daca ambii soferi au aprox. acelasi numar de cai... dar pana la urma vorba lui Antonyo treaba e sa te distrezi....
Marius_mym89 is offline   Reply With Quote
Old 28-06-08, 00:30   #17
Antonyo20

Stage 5
 
Antonyo20's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 348
Default Re: Liniute pe 29...?

PE caldurile astea..o sa porneasca GMV-ul la greu..si o sa pierzi ceva ca ai motoru` foarte incalzit ))
Antonyo20 is offline   Reply With Quote
Old 30-06-08, 20:47   #18
FeS

Stage 5
 
FeS's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,024
Member of:
[Opel]
Default Re: Liniute pe 29...?

deci pana la urma sunt liniute pe 5?
FeS is offline   Reply With Quote
Old 01-07-08, 13:58   #19
MMihai

Stage 5
 
MMihai's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,796
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[FullSpeed Racing]
Default Re: Liniute pe 29...?

din cate am auzit sunt pe 5 sau pe 12.. asteptam un raspuns oficial..
dupa cum spunea cineva mai batran pe aici pe forum.. pe caldura nici masinile nu merg
MMihai is offline   Reply With Quote
Old 04-07-08, 09:56   #20
ag14liv

Stage 5
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 509
Default Re: Liniute pe 29...?

cand se hotaraste soarta acestei curse de mult asteptata se poate da o data exacta
ag14liv is offline   Reply With Quote
Old 04-07-08, 10:51   #21
Marius_mym89

Stage 5
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,620
Member of:
[VW]
Default Re: Liniute pe 29...?

deci.....pe 5 sau pe 12...??daca mai aflati ceva puneti si voi pe forum, nu tineti numai pentru voi...
Marius_mym89 is offline   Reply With Quote
Old 04-07-08, 23:18   #22
bobby_gsi2
Opel Driver

Stage 5
 
bobby_gsi2's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,773
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Liniute pe 29...?

Se pare ca vor fi pe 12 iulie la stadion. Grupele bineinteles pe cilindree )
bobby_gsi2 is offline   Reply With Quote
Old 06-07-08, 00:03   #23
AG 80 BBI

Stage 5
 
AG 80 BBI's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 749
Default Re: Liniute pe 29...?

se pare ca s-au anulat definitiv....
nu vroiam sa va dau vestea asta...speram sa nu fie reala dar din pacate mai multi factori care nu isi au rostu sa fie enumerati, au pus punct deocamdata la acest eveniment!
__________________
Circulati incet si pe dreapta!

bara spate dacia http://piese-auto.anunturi-auto.4tun...-10005103.html
AG 80 BBI is offline   Reply With Quote
Old 27-07-08, 19:20   #24
Marius_mym89

Stage 5
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,620
Member of:
[VW]
Default Re: Liniute pe 29...?

deci....se pare ca nu se mai tin ?????
Marius_mym89 is offline   Reply With Quote
Old 28-07-08, 08:50   #25
AG 80 BBI

Stage 5
 
AG 80 BBI's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 749
Default Re: Liniute pe 29...?

liniutzele cu indemanare se tin pe data de 13 septembrie...o sa fac un tread la momentul oportun!
AG 80 BBI is offline   Reply With Quote
Old 03-08-08, 18:58   #26
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,210
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: Liniute pe 29...?

pai fa-l odata
KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 04-08-08, 12:37   #27
AG 80 BBI

Stage 5
 
AG 80 BBI's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 749
Default Re: Liniute pe 29...?

si ce vrei sa zic in el!? sa fie la fel de inutil ca si asta!?
AG 80 BBI is offline   Reply With Quote
Old 04-08-08, 13:08   #28
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,210
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: Liniute pe 29...?

pai il faci cu sticky ... . pana la urma pe cat o sa fie , si unde ? si orgaizat de cine ?
KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 13-08-08, 01:26   #29
MMihai

Stage 5
 
MMihai's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,796
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[FullSpeed Racing]
Default Re: Liniute pe 29...?

o sa fie sigur atunci cand o sa fie ceva sigur.. ca o posibila informatie la inceputul lunii viitoare..
MMihai is offline   Reply With Quote
Old 01-09-08, 20:19   #30
kapa_krs88

Stage 5
 
kapa_krs88's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 537
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Liniute pe 29...?

din cate am auzit si eu pe 13 septembrie or sa fie liniute si indemanare, la stadion
kapa_krs88 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2026 4Tuning -