Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Pitesti

Reply
 
Thread Tools
Old 09-10-07, 22:10   #16
AG 80 BBI

Stage 5
 
AG 80 BBI's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 749
Default Re: Intalnire in Pitesti ?

AG 80 BBI is offline   Reply With Quote
Old 13-10-07, 14:32   #17
camatarunutu

Stage 3
 
camatarunutu's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 167
Default Re: Intalnire in Pitesti ?

Quote:
Originally Posted by boss_barosanu View Post
in legatuta cu amenzile. am inteles ca cei ci bmw-urile si-au luat amenzi inafara de ala cu bmw cu liv. chiar imi pare rau de cei care si-au luat amenzi.

in acest mesaj e un adevar pe care eu lam obs. , nu va spun decat k aveti grija ce mai ziceti pe net k agentii st printre noi, chiar sub nasu nostru restu vil spun la intalnire


agentule care esti stiu cine esti si ai face bine sa ne parasesti k dak nu te parasim noi
__________________
dai a-ntaia si vede-ti de drum ''prietene'' !!!
camatarunutu is offline   Reply With Quote
Old 13-10-07, 15:22   #18
sco211
FullSpeed Racing Member

Stage 5
 
sco211's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,364
Member of:
[FullSpeed Racing]
Default Re: Intalnire in Pitesti ?

Quote:
Originally Posted by camatarunutu View Post
in acest mesaj e un adevar pe care eu lam obs. , nu va spun decat k aveti grija ce mai ziceti pe net k agentii st printre noi, chiar sub nasu nostru restu vil spun la intalnire


agentule care esti stiu cine esti si ai face bine sa ne parasesti k dak nu te parasim noi
da da-l ma pe fata aici...sa vada toata lumea...

sco211 is offline   Reply With Quote
Old 13-10-07, 15:23   #19
CocoT 28

Stage 5
 
CocoT 28's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 3,441
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default Re: Intalnire in Pitesti ?

Quote:
Originally Posted by sco211 View Post
da da-l ma pe fata aici...sa vada toata lumea...

Asa e cel mai bine!...
CocoT 28 is offline   Reply With Quote
Old 13-10-07, 18:06   #20
camatarunutu

Stage 3
 
camatarunutu's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 167
Default Re: Intalnire in Pitesti ?

camatarunutu is offline   Reply With Quote
Old 14-10-07, 09:33   #21
AG 80 BBI

Stage 5
 
AG 80 BBI's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 749
Default Re: Intalnire in Pitesti ?

eu nu cred ca sunt agenti aici...e pur si simplu incapatanarea noastra de a face lucruri ilegale!si deci ca atare trebuie sa suportam legea!
si ca orice lucru ilegal facut...e imposibil sa nu se afle de el!
marea problema sunt figurile care se fac pe langa liniutze ...ca daca am merge, am sta cumintzi parcatzi si numa la momentul bun ar "fugi" 2 3 4 masini nu ne-ar mai descoperi nimeni!dar....cerculetze...baraieli...plm!
__________________
Circulati incet si pe dreapta!

bara spate dacia http://piese-auto.anunturi-auto.4tun...-10005103.html
AG 80 BBI is offline   Reply With Quote
Old 15-10-07, 11:34   #22
alin-l

Stage 2
 
alin-l's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 57
Wink Re: Intalnire in Pitesti ?

Quote:
Originally Posted by AG 80 BBI View Post
......
marea problema sunt figurile care se fac pe langa liniutze ...ca daca am merge, am sta cumintzi parcatzi si numa la momentul bun ar "fugi" 2 3 4 masini nu ne-ar mai descoperi nimeni!dar....cerculetze...baraieli...plm!
Salut!
Ai pus "punctul pe I" cu vorbele acestea!! Cred ca in curand voi veni pe jos la intalniri sau o sa-mi parchez masina cu cateva strazi mai departe!... Mi se pare total impropriu ca cineva sa se apuce sa faca (sau sa incerce) derapaje "controlate" sau "cerculete" ori sa impresioneze spectatorii cu modul lor de franare "la milimetru" (!), atat timp cat imprejur sunt parcate alte masini iar spatiul este destul de stramt...
O solutie ar fi ca TOATE cursele sa se "tocmesca" de jos, de la Finante, dupa care la sfarsitul intalnirii, cei inscrisi la competitie si aceia care vor sa asiste, sa se deplaseze la "locul faptei". Dupa ce se termina "treaba" fiecare pleaca acasa linistit (sau nu), fara alte comentarii.
...parerea mea!...
__________________
TOYOTA Auris 1.6 VVTi - 124 cp - mai mult nu cred ca am nevoie (inca)
alin-l is offline   Reply With Quote
Old 15-10-07, 23:58   #23
ag14liv

Stage 5
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 509
Default Re: Intalnire in Pitesti ?

salutare! sper sa ajungeti sa ma cunoasteti intro buna zi
ag14liv is offline   Reply With Quote
Old 16-10-07, 00:00   #24
ag14liv

Stage 5
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 509
Default Re: Intalnire in Pitesti ?

nu cred ca sunt ceea ce zic unii-agent-sunt tot ca voi-pasionat de motoare,tuning si alte multe lucruri
ag14liv is offline   Reply With Quote
Old 16-10-07, 00:07   #25
ag14liv

Stage 5
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 509
Default Re: Intalnire in Pitesti ?

din pacate nu e asa cum s-a auzit ca toti baietasii cu bmw-uri,in afara de mine, au luat amenzi nu a luat nimeni pt ca lumea ma cunoaste si le-am explicat ca nu s-a dat absolut nimeni in acea seara acolo si ca urmare totul s-a term cu bine pt toata lumea totul e sa stii sa vb si sa-i faci pe "AGENTI" sa inteleaga ca nu e nimic ilegal
ag14liv is offline   Reply With Quote
Old 16-10-07, 00:12   #26
ag14liv

Stage 5
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 509
Default Re: Intalnire in Pitesti ?

mai ascultati si la cei ca BBI ca are multa dreptate iar daca vreti sa fiti legalizati ca,club,incercati sa fiti mai ordonati unii dintre voi si va promit ca am sa pun o vb buna la unii sefi de la "AGENTI" cand va fi vb de aprobari si legalizari ale clubului vostru si a curselor organizate legal
ag14liv is offline   Reply With Quote
Old 16-10-07, 00:23   #27
ag14liv

Stage 5
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 509
Default Re: Intalnire in Pitesti ?

si mie imi plac cursele dar sa fie facut totul cu cap nu cu dosul-nu situ ce faceau unii dintre voi cei care vb despre mine fara sa aveti dreptate,cu multi ani in urma cand eu mergeam la "alergari ilegale" poate ca abia invatati alfabetul iar eu ma alergam cu agentii cu o dacie belea cu acelasi nr ca al bmw-ului totusi ar trbui sa ne cunoastem mai bine si o sa vedeti ca sunt baietas ca si voi cu f mult bun simt si respect pt unii ca voi va respect si va apreciez pt tot ceea ce faceti si tineti-o tot asa pana la legalizare dar fara gesturi inutile si fara rost sa nu mai vina pol... sa va ia la ochi drept baieti rai ca e pacat de munca voastra
ag14liv is offline   Reply With Quote
Old 16-10-07, 00:24   #28
ag14liv

Stage 5
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 509
Default Re: Intalnire in Pitesti ?

va astept cu pareri si sa aveti multa bafta si stapanire de sine-LA MAI MARE
ag14liv is offline   Reply With Quote
Old 16-10-07, 09:08   #29
alin-l

Stage 2
 
alin-l's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 57
Default Re: Intalnire in Pitesti ?

Quote:
Originally Posted by ag14liv View Post
si mie imi plac cursele dar sa fie facut totul cu cap nu cu dosul......ar trbui sa ne cunoastem mai bine si o sa vedeti ca sunt baietas ca si voi cu f mult bun simt si respect pt unii ca voi va respect si va apreciez pt tot ceea ce faceti si tineti-o tot asa pana la legalizare dar fara gesturi inutile si fara rost sa nu mai vina pol... sa va ia la ochi drept baieti rai ca e pacat de munca voastra
!!! Deja imi placi foarte mult !!! ... si nu te cunosc...personal... Iar la partea cu "bunul simt si respect" - asta nu este o regula generala - crede-ma! Cred ca ar trebui ca sa ne cunoastem cativa din "club" mai bine: Sco, BBI, MMihai, bobby, tu, eu si inca 2-3 membrii care nu-i stiu dupa nume ... poate reusim sa facem ceva bun, ce ziceti?!
alin-l is offline   Reply With Quote
Old 16-10-07, 10:52   #30
AG 80 BBI

Stage 5
 
AG 80 BBI's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 749
Default Re: Intalnire in Pitesti ?

membri e mult spus!
deocamdata eu sunt membru dar de onoare al CNFLM - Clubului National de Frecat Menta LEGAL!!!
AG 80 BBI is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -