Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Pitesti

Reply
 
Thread Tools
Old 07-03-07, 07:55   #16
alin-l

Stage 2
 
alin-l's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 57
Default Re: Intalniri Pitesti...

???? "vin"?!? ce vin?! ai uitat sa bagi inainte un "sa" ori te-ai referit la faptul de a nu uita sa ADUCI tu niste vin?
A! si inca ceva: buzz nu pot sa iti dau decat dak imi spui si mie adresa ta de ym! Pt k dak vrei sa iti dau buzz pe forum... atunci dureaza ceva mai mult...
__________________
TOYOTA Auris 1.6 VVTi - 124 cp - mai mult nu cred ca am nevoie (inca)
alin-l is offline   Reply With Quote
Old 07-03-07, 15:03   #17
aborigenu

Stage 5
 
aborigenu's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 665
Member of:
[DACIA]
Default Re: Intalniri Pitesti...

Quote:
Originally Posted by alin-l View Post
???? "vin"?!? ce vin?! ai uitat sa bagi inainte un "sa" ori te-ai referit la faptul de a nu uita sa ADUCI tu niste vin?
A! si inca ceva: buzz nu pot sa iti dau decat dak imi spui si mie adresa ta de ym! Pt k dak vrei sa iti dau buzz pe forum... atunci dureaza ceva mai mult...
daca ai fi dat un clik stanga pe aborigenu si inca un clik stanga pe view public profile ai fi gasit acolo id-ul
aborigenu is offline   Reply With Quote
Old 08-03-07, 08:08   #18
alin-l

Stage 2
 
alin-l's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 57
Default Re: Intalniri Pitesti...

Tu kiar vb serios cu "buzz-ul" acela! Scuza-ma, am crezut k faci mishto de mine... OK! daca vrei, atunci o sa-ti reamintesc cu o zi - doua inainte.
"Treaba" e k esti SINGURUL care a manifestat interes pentru intalnirea asta... pacat... altii se intalnesc kiar de cateva ori pe saptamana! iar noi nu putem / nu vrem sa o facem, in conditiile in care Pitesti este un oras MULT mai mic decat Bucurestiul...
alin-l is offline   Reply With Quote
Old 15-03-07, 20:57   #19
MMihai

Stage 5
 
MMihai's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,796
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[FullSpeed Racing]
Default Re: Intalniri Pitesti...

ne putem intalni la sfarsit de saptamana seara prin parcare pe la finante... acolo se strang toti
MMihai is offline   Reply With Quote
Old 16-03-07, 00:23   #20
sco211
FullSpeed Racing Member

Stage 5
 
sco211's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,364
Member of:
[FullSpeed Racing]
Default Re: Intalniri Pitesti...


cine stie...stie...
cam banal, dar mai bine decat stadion...)
sco211 is offline   Reply With Quote
Old 16-03-07, 02:11   #21
bobby_gsi2
Opel Driver

Stage 5
 
bobby_gsi2's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,773
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Intalniri Pitesti...

Pai daca se intalneste lumea la finante.....cre`ca ca pana la urma tot la stadion se ajunge nu? :P Faza naspa e ca acolo nu mai ai loc de nimic....imediat vin gaborii...alt loc s-a mai "descoperit" ceva?
__________________

2,0 MPI.......109 iepe si shase cai frumosi
bobby_gsi2 is offline   Reply With Quote
Old 16-03-07, 11:59   #22
sco211
FullSpeed Racing Member

Stage 5
 
sco211's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,364
Member of:
[FullSpeed Racing]
Default Re: Intalniri Pitesti...

io tot o sa il sustin p al meu.
spre albota pana la europa, si de acolo stanga p verianta spre autostrada.
pana nu ma dau odata acolo nu imi iese din cap.
)
__________________
sco211 is offline   Reply With Quote
Old 19-03-07, 09:35   #23
alin-l

Stage 2
 
alin-l's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 57
Default Re: Intalniri Pitesti...

am trecut si vineri si sambata si duminica si pe la stadion si pe la finante... dezamagire TOTALA! nu am vazut nimic care sa-mi trezeasca banuiala k s-ar desfasura o "kestie" ... ceva...Halal treaba! Macar nu mai starniti lumea cu propuneri sau sugestii lamentabile.
alin-l is offline   Reply With Quote
Old 19-03-07, 21:14   #24
aborigenu

Stage 5
 
aborigenu's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 665
Member of:
[DACIA]
Default Re: Intalniri Pitesti...

Quote:
Originally Posted by alin-l View Post
am trecut si vineri si sambata si duminica si pe la stadion si pe la finante... dezamagire TOTALA! nu am vazut nimic care sa-mi trezeasca banuiala k s-ar desfasura o "kestie" ... ceva...Halal treaba! Macar nu mai starniti lumea cu propuneri sau sugestii lamentabile.
mosu da un buzz frate , sambata seara mi-am facut upgrade la suspensie pe spate
aborigenu is offline   Reply With Quote
Old 21-03-07, 07:41   #25
alin-l

Stage 2
 
alin-l's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 57
Thumbs down Re: Intalniri Pitesti...

Quote:
Originally Posted by aborigenu View Post
mosu da un buzz frate , ...........
"mosu" sau "frate" ?! cred k ar trebui sa te hotarasti... Dak ne luam dupa varsta - atunci sunt "mosu", dak avem in vederea pasiunea - atunci da, sunt "frate"!
Oricum, am vb cu tine, dar m-am adresat tuturor care viziteaza si citesc acest forum, in special cei din Pitesti!
De aceea raman la parerea care am exprimat-o in post-ul de mai sus (din pacate)...
alin-l is offline   Reply With Quote
Old 21-03-07, 17:29   #26
bobby_gsi2
Opel Driver

Stage 5
 
bobby_gsi2's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,773
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Intalniri Pitesti...

"Mosu" degeaba stabilesti intalniri ca oricum nu vine nimeni, se stabilesc locatii si ore de intalnire si stai de nebun singur. In Pitesti sunt multi pasionati dar cand e vorba de una alta nu vezi niciunu`, eventual sa stai la stadion cate doua trei ore sa vezi cati se strang, poate ai norocul sa vina doi care fac o asa zisa liniuta si pleaca, iti spun din proprie experienta. Eventual puneti un anunt ca vin si femei in costum de baie ca poate poate . Cati cai are symbol-ul tau? :P
bobby_gsi2 is offline   Reply With Quote
Old 22-03-07, 00:55   #27
aborigenu

Stage 5
 
aborigenu's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 665
Member of:
[DACIA]
Default Re: Intalniri Pitesti...

Quote:
Originally Posted by alin-l View Post
Dak ne luam dupa varsta - atunci sunt "mosu", dak avem in vederea pasiunea - atunci da, sunt "frate"!
ai vazut k ai prins ideea
aborigenu is offline   Reply With Quote
Old 22-03-07, 09:36   #28
sharky-vw

Stage 5
 
sharky-vw's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 873
Member of:
[VW]
Default Re: Intalniri Pitesti...

daca intreseaza pe cineva....intalnire vwforum.ro ...duminica...25..ora 13
sharky-vw is offline   Reply With Quote
Old 22-03-07, 10:26   #29
alin-l

Stage 2
 
alin-l's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 57
Default Re: Intalniri Pitesti...

Quote:
Originally Posted by bobby_gti2 View Post
........ Cati cai are symbol-ul tau? :P
SALUT!
Scrie in semnatura: "stock, dar bun". Adica nu i-am facut nicio modificare (la motor), si are, in continuare, 98 de "armasari" . Cochetez cu ideea de a-l "stimula" putin, dar nu prea am cum sa-i ofer un imbold semnificativ... Din pacate are motor normal aspirat, iar din aceasta cauza nu prea am posibilitati si variante multe de a modifica ceva. Probabil ca l-as putea trece de "bariera" celor 100 de cai cu putin, dar castigul de putere nu justifica eficient consumul de bani. Drept urmare, sunt tentat mai mult de partea styling-ului - ceva pe la interior si exterior, dar cu bun gust si nestrident . Din pacate, in momentul de fata am alte prioritati familiale, asa ca modificarile vor suferi o oarecare amanare.
alin-l is offline   Reply With Quote
Old 26-03-07, 15:59   #30
MMihai

Stage 5
 
MMihai's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,796
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[FullSpeed Racing]
Default Re: Intalniri Pitesti...

pai am stabilit vreo ora si nu ne-am tinut de ea? eu am fost prin oras mai mereu seara acum nu o sa stau ca dementu pe la stadion sa mananc semintze sau mai stiu eu ce sa astept sa vina vre-un nebun ratacit care sa se intoarca odata cu frana de mana sau sa inghetz pe la finante prin parcare. daca vreti o intalnire ceva spuneti o ora o zi si aia e
MMihai is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -