Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Pitesti (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti.html)
-   -   Intalniri Pitesti... (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti/33380-intalniri-pitesti.html)

CocoT 28 14-02-07 18:04

Intalniri Pitesti...
 
Intalniri Pitesti...

sco211 15-02-07 23:22

Re: Intalniri Pitesti...
 
c ai vrut sa faci aici?

aborigenu 16-02-07 01:32

Re: Intalniri Pitesti...
 
Quote:

Originally Posted by sco211 (Post 752236)
c ai vrut sa faci aici?

am zis eu ceva de genul...poate stabilim si noi o intalnire pe undeva...fara frane de mana si scartaite...ne putem vedea f frumos si la stadion nu se ia nimeni de tine dc nu te chinuie talentul

hai sa stabilim o zi ce ziceti? pe dacii modificate din pitesti...si mai departe cred ca ai inteles ideea lui cocot:lol:

Michael 16-02-07 07:45

Re: Intalniri Pitesti...
 
de ce mereu trebuie sa existe dacii modificate ? o intalinire dacia nu poate exista? doar neaparat modificate ???

sco211 16-02-07 11:43

Re: Intalniri Pitesti...
 
eram nedumerit pt ca deschisese un topic fara sa zica nimic in el...ceva concret...ca si asa toata lumea se joaca p aici...posteaza cine vrea, c vrea, unde vrea.

aborigenu 16-02-07 11:45

Re: Intalniri Pitesti...
 
Quote:

Originally Posted by Michael (Post 752523)
de ce mereu trebuie sa existe dacii modificate ? o intalinire dacia nu poate exista? doar neaparat modificate ???

:shakefist dacii stock vezi pe toate drumurile

la o intalnire de masini modificate mai vezi si tu o capota ridicata mai prinzi o idee
oricum te sustin in ceea ce spui :peace: dar nu a zis nimeni k dc is 2 nebuni cu vreo modificare la masina nu il primesc pe individu nr 3 care are masina stok.....sa zicem asa suntem toti "prieteni" si avem o pasiune comuna.....masina si tot ce tine de ea

:!: hai mai bine vedem unde ne vedem si in ce zi ls sfarsitul lunii zic eu sa avem timp sa ne strangem

:!: :!: :!: si fara talente:!: :!: :!:

Michael 16-02-07 12:54

Re: Intalniri Pitesti...
 
clar fara talente...
aranjati intalnirea acolo sa vina toata lumea :D ca vin si la vwforum...
bafta

CocoT 28 16-02-07 13:51

Re: Intalniri Pitesti...
 
Quote:

Originally Posted by sco211 (Post 752236)
c ai vrut sa faci aici?

Citeste postul "Daci modificate din Pitesti" in intregime si vei intelege ce am facut aici ;)...

Dumy 18-02-07 09:20

Re: Intalniri Pitesti...
 
Deci cum ramane pana la urma este vreo intalnire ceva sau nu ?? Kiar ar fii dragutz sa ne intalnim undeva la stadion sau altundeva sa mai studiem si noi masinile :D
sa ne dam pareri a diskutam et.
Nu trebuie neaparat sa ne alergam k nebunii daca ne intalnim akuma.

aborigenu 18-02-07 11:34

Re: Intalniri Pitesti...
 
propun ziua de vineri pe 24 dupa ora 5-6 sa isi termine lumea treburile ...doar sa fie vremea frumoasa sa nu stam ca soarecii in masina si sa tinem conferinta pe telefon....sa ne intelegem din faruri.

ar mai fi o varianta chiar dc e urat afara...merem pana la prima carciuma si continuam acolo meeting-ul :!:

aborigenu 24-02-07 14:35

Re: Intalniri Pitesti...
 
cre k m-am uitat aiurea in calendar si v-am dus pe toti in eroare nu ?....vineri era 23 :))))

Donnyro 24-02-07 23:25

Re: Intalniri Pitesti...
 
Stai linistit k oricum nu a venit nimeni indiferent de ce data a fost vineri.

alywan_nos 25-02-07 14:01

Re: Intalniri Pitesti...
 
asa este ii dam cu toti dreptate lui Donnyro

alin-l 06-03-07 11:12

Re: Intalniri Pitesti...
 
Salut!
Poate, totusi, va hotarati cu totii si cadeti de acord asupra unei zile... Acum a venit primavara, afara este soare, e cald si frumos, nu mai ploua - nu vad ce ne-ar impiedica sa ne intalnim!?! Intr-adevar, cea mai buna locatie este la stadion - e spatiu suficient de mare si toata lumea cunoaste unde este.
Baietii (si fetele) de prin alte parti si-au facut un obicei din a se intalni cu regularitate - noi de ce nu putem?! Una este sa skimbi impresii pe forum - alta este sa poti discuta "live", nu?
Uite, eu va propun zilele de 16 martie, dupa ora 17.00 si 17 martie, intre orele 10.30 si 13.00.
Astept opiniile voastre...

aborigenu 06-03-07 19:50

Re: Intalniri Pitesti...
 
Quote:

Originally Posted by alin-l (Post 783817)
Salut!
Poate, totusi, va hotarati cu totii si cadeti de acord asupra unei zile... Acum a venit primavara, afara este soare, e cald si frumos, nu mai ploua - nu vad ce ne-ar impiedica sa ne intalnim!?! Intr-adevar, cea mai buna locatie este la stadion - e spatiu suficient de mare si toata lumea cunoaste unde este.
Baietii (si fetele) de prin alte parti si-au facut un obicei din a se intalni cu regularitate - noi de ce nu putem?! Una este sa skimbi impresii pe forum - alta este sa poti discuta "live", nu?
Uite, eu va propun zilele de 16 martie, dupa ora 17.00 si 17 martie, intre orele 10.30 si 13.00.
Astept opiniile voastre...

dai un buzzz sa nu uit eu vin


All times are GMT +2. The time now is 17:46.

- Copyright 2024 4Tuning