Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Pitesti

Reply
 
Thread Tools
Old 22-02-09, 12:08   #76
bobby_gsi2
Opel Driver

Stage 5
 
bobby_gsi2's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,773
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: CAFENEAUA PITESTENILOR/ARGESENILOR (discutii libere)

Rompetrol-ul de pe Craiovei....noi acolo ne mai intalnim la un lapte fiert....la finante nenea aia cu caschete nu ne dau nimic...eventual amenzi doar
bobby_gsi2 is offline   Reply With Quote
Old 22-02-09, 12:25   #77
madutz2006

Stage 5
 
madutz2006's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,764
Member of:
[Opel]
Default Re: CAFENEAUA PITESTENILOR/ARGESENILOR (discutii libere)

Quote:
Originally Posted by bobby_gsi2 View Post
Rompetrol-ul de pe Craiovei....noi acolo ne mai intalnim la un lapte fiert....la finante nenea aia cu caschete nu ne dau nimic...eventual amenzi doar
) tot azi'noapte au venit si baietii cu caschete si ne-au stricat distractia... eram pe la stadion, profitam si noi de zapada, pana cand au aparut 4 masini de la comunitari si 2 de la rutiera ...
__________________
madutz2006 is offline   Reply With Quote
Old 22-02-09, 12:29   #78
bobby_gsi2
Opel Driver

Stage 5
 
bobby_gsi2's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,773
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: CAFENEAUA PITESTENILOR/ARGESENILOR (discutii libere)

Asa va trebuie ca va duceti in gura lor.
bobby_gsi2 is offline   Reply With Quote
Old 22-02-09, 15:26   #79
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: CAFENEAUA PITESTENILOR/ARGESENILOR (discutii libere)

la stadion v-ati gasit si voi? ala cred ca e primu loc unde cauta cand e ninsoare sau altceva
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 22-02-09, 17:11   #80
Name X

Stage 3
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 77
Default Re: CAFENEAUA PITESTENILOR/ARGESENILOR (discutii libere)

vine lume multa asta seara??
Name X is offline   Reply With Quote
Old 22-02-09, 17:39   #81
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: CAFENEAUA PITESTENILOR/ARGESENILOR (discutii libere)

vedem... eu vin pe la 9 -9jumate, dupa ce pleaca "caschetele". ca vin iar e clar, dar macar scap prima oara)
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 22-02-09, 18:23   #82
Name X

Stage 3
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 77
Default Re: CAFENEAUA PITESTENILOR/ARGESENILOR (discutii libere)

ar fi ben dak ar pleca .. da poate raman iar p akolo
Name X is offline   Reply With Quote
Old 22-02-09, 18:34   #83
al3xmsh

Stage 4
 
al3xmsh's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 198
Member of:
[DACIA]
Default Re: CAFENEAUA PITESTENILOR/ARGESENILOR (discutii libere)

eh daca raman ..ne mutam la stadion...daca vin si acolo ne mutan iar in locu intunecat si lipsit de activitate
al3xmsh is offline   Reply With Quote
Old 22-02-09, 18:40   #84
Name X

Stage 3
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 77
Default Re: CAFENEAUA PITESTENILOR/ARGESENILOR (discutii libere)

e urat in locul ala
Name X is offline   Reply With Quote
Old 22-02-09, 22:23   #85
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: CAFENEAUA PITESTENILOR/ARGESENILOR (discutii libere)

hm, am fost si la locul indepartat si intunecat am zis ca poate gasim ceva. dar pustiu. si am fugit ca niste fetite cand au inceput sa se auda in jur sunete produse de animale care parca nu erau de pe planeta asta... si sunetele se tot apropiau si se tot apropiau. si am tras de maneru usii exact cand s-a descuiat si nu mai puteam sa intru in masina si ma simteam ca-n filmele alea americane)) (astia din cealalta masina au zis la dus ca au vazut ceva ca un animal care a sarit vreo 2 metri in fata lor )))) ) o dam in paranoia
si dup-aia la stadion am venit ca sa ne f*ta chefu ozn-urile... superb...
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 23-02-09, 06:10   #86
Name X

Stage 3
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 77
Default Re: CAFENEAUA PITESTENILOR/ARGESENILOR (discutii libere)

lasa ca e ben si asa
Name X is offline   Reply With Quote
Old 23-02-09, 06:14   #87
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,212
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: CAFENEAUA PITESTENILOR/ARGESENILOR (discutii libere)

Quote:
Originally Posted by amphetamine View Post
hm, am fost si la locul indepartat si intunecat am zis ca poate gasim ceva. dar pustiu. si am fugit ca niste fetite cand au inceput sa se auda in jur sunete produse de animale care parca nu erau de pe planeta asta... si sunetele se tot apropiau si se tot apropiau. si am tras de maneru usii exact cand s-a descuiat si nu mai puteam sa intru in masina si ma simteam ca-n filmele alea americane)) (astia din cealalta masina au zis la dus ca au vazut ceva ca un animal care a sarit vreo 2 metri in fata lor )))) ) o dam in paranoia
si dup-aia la stadion am venit ca sa ne f*ta chefu ozn-urile... superb...

vezi daca te mananca , exact ca pe maimuta ?
KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 23-02-09, 08:21   #88
bobby_gsi2
Opel Driver

Stage 5
 
bobby_gsi2's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,773
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: CAFENEAUA PITESTENILOR/ARGESENILOR (discutii libere)

Aseara am discutat prieteneste cu un nene caschetat de la sectia 3 si din punctul meu de vedere ne-am facut intelesi unul pe celalalt. Ne-a explicat frumos ca o sa ne filmeze masinile preventiv...pentru ca in caz ca se intampla ceva vom fi trasi la raspundere....automat a venit intrebarea mea ce se intampla daca altii fac "galagie" si masinile noastre...cele filmate stau cuminti. Mi-a raspuns imdiat ca daca cei cuminti vor lua numarul masinii respective ala va fi tras la raspundere si nu ceo nevinovati....si chiar ne-a explicat frumos ca putem sta la stadion fara nici o problema. dar reisarii apar de unde nici nu te gandesti
__________________

2,0 MPI.......109 iepe si shase cai frumosi
bobby_gsi2 is offline   Reply With Quote
Old 23-02-09, 08:40   #89
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,212
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: CAFENEAUA PITESTENILOR/ARGESENILOR (discutii libere)

Quote:
Originally Posted by bobby_gsi2 View Post
Aseara am discutat prieteneste cu un nene caschetat de la sectia 3 si din punctul meu de vedere ne-am facut intelesi unul pe celalalt. Ne-a explicat frumos ca o sa ne filmeze masinile preventiv...pentru ca in caz ca se intampla ceva vom fi trasi la raspundere....automat a venit intrebarea mea ce se intampla daca altii fac "galagie" si masinile noastre...cele filmate stau cuminti. Mi-a raspuns imdiat ca daca cei cuminti vor lua numarul masinii respective ala va fi tras la raspundere si nu ceo nevinovati....si chiar ne-a explicat frumos ca putem sta la stadion fara nici o problema. dar reisarii apar de unde nici nu te gandesti


asa ca , ochii`n patru .... si sa ne luam binoclu sa vedem de la distanta numerele :
KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 23-02-09, 09:42   #90
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: CAFENEAUA PITESTENILOR/ARGESENILOR (discutii libere)

eu n-am mai stat cand a venit nenea de la sectia 3. si-asa nu mai vroiam sa stau si cand a zis ca toti proprietarii de masini sa se prezinte la el am zis ca n-are rost si m-am tirat. nici macar nu eram cu masina mea... oricum, e bine ca a fost primul cu mintea putin deschisa (cascheta nu-i bloca informatiile venite din exterior ) ). e cel mai bine asa, la stadion de vorba, si daca vrem ceva, locul indepartat.
si totusi, aseara, undeva in apropierea locului intunecat dadea tarcoale o masina de comunitara cu sirenele aprinse (cand am ajuns in spatele lui a lasat-o la 30km/h, iar pe strada era linie continua - ce s-o fi gandit el oare). dar n-a ajuns chiar pana acolo, cred ca s-a lasat pagubas)
22VIN is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -