Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Old School Cars > Masini Old School de vanzare

Reply
 
Thread Tools
Old 17-05-14, 13:47   #1
shoby13

Stage 5
 
shoby13's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 531
Member of:
[2 Roti]
Default Cumpar opel rekord c coupe

Pret si poze neaparat !
shoby13 is offline   Reply With Quote
Old 19-05-14, 15:24   #2
ToTaL.PaRtS

Stage 2
 
Join Date: Mar 2014
Posts: 26
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Cumpar opel rekord c coupe

UP ! nimic pana acum ?
ToTaL.PaRtS is offline   Reply With Quote
Old 19-05-14, 16:41   #3
lord_wader

Stage 5
 
lord_wader's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,379
Default Re: Cumpar opel rekord c coupe

Quote:
Originally Posted by shoby13 View Post
Pret si poze neaparat !
Nu te-ai saturat sa inventezi topicuri "la misto" ? Cate masini din cele pe care ti le-ai dorit pana acum le-ai si cumparat? Imi aduc aminte ca pomeneai de bmw-uri e30, e21, dacii sport modificate, dacii nova, supernova "muscle car"-uri etc ce mai....te doare capul . Ti-a mai spus lumea chestia asta.

Aaa...si cea mai tare e asta :
Quote:
Originally Posted by shoby13 View Post
Vreau sa imi cumpar o masina ( pentru un proiect ) si vreau neaparat sa aiba tractiune spate deoarece v-a fi un proiect de drift ! Vreau sa flu ce masini sunt fabricate cu tractiune spate ma intereseaza modelele vechi precum E21 E30 36 eu mai stiu de mercedes ford taunus opel rekord ! Vreau o masina ieftina pe care sa mi-o iau sa mi-o fac si sa circul cu ea la diverse event-uri !

PS: poate ma insel dar nu stiu de ce am impresia ca tu si Total_parts sunteti unul si acelasi user amandoi "cumparati" pe banda rulanta masini si faceti proiecte. Ba chiar total_parts mai si "dezmembreaza" masini doar ca pana acum nu a pus nici o poza pe vreun topic in care i se cerea...ce penibil.

Last edited by lord_wader; 19-05-14 at 16:49.
lord_wader is offline   Reply With Quote
Old 20-05-14, 17:54   #4
shoby13

Stage 5
 
shoby13's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 531
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Cumpar opel rekord c coupe

Quote:
Originally Posted by lord_wader View Post
Nu te-ai saturat sa inventezi topicuri "la misto" ? Cate masini din cele pe care ti le-ai dorit pana acum le-ai si cumparat? Imi aduc aminte ca pomeneai de bmw-uri e30, e21, dacii sport modificate, dacii nova, supernova "muscle car"-uri etc ce mai....te doare capul . Ti-a mai spus lumea chestia asta.

Aaa...si cea mai tare e asta :


PS: poate ma insel dar nu stiu de ce am impresia ca tu si Total_parts sunteti unul si acelasi user amandoi "cumparati" pe banda rulanta masini si faceti proiecte. Ba chiar total_parts mai si "dezmembreaza" masini doar ca pana acum nu a pus nici o poza pe vreun topic in care i se cerea...ce penibil.
esti penibil ! mersi pt up !
shoby13 is offline   Reply With Quote
Old 21-05-14, 07:42   #5
lord_wader

Stage 5
 
lord_wader's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,379
Default Re: Cumpar opel rekord c coupe

Singurul penibil tu esti, ti-au mai spus-o si altii.
Greseala mea e ca mi-am pus mintea cu tine.

PS: viseaza in continuare, nici permis nu stiu daca ai, poate ma insel eu.
Spor la "reconditionat" masini!
lord_wader is offline   Reply With Quote
Old 23-05-14, 10:35   #6
compozite

Stage 5
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 320
Default Re: Cumpar opel rekord c coupe

Quote:
Originally Posted by shoby13 View Post
esti penibil ! mersi pt up !
Ai facut Buggy-ul ?

))))))
compozite is offline   Reply With Quote
Old 23-05-14, 17:17   #7
shoby13

Stage 5
 
shoby13's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 531
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Cumpar opel rekord c coupe

Pentru alte detalii sau discutii cautati-ma pe pm ! UP ! Rekord c coupe sau ceva de genul nimeni nu are nimik ?
shoby13 is offline   Reply With Quote
Old 28-05-14, 10:27   #8
player77

Stage 5
 
player77's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 477
Member of:
[FORD]
[Old School Cars]
[2 Roti]
[Opel]
[RENAULT]
Default Re: Cumpar opel rekord c coupe

Quote:
Originally Posted by lord_wader View Post
Nu te-ai saturat sa inventezi topicuri "la misto" ? Cate masini din cele pe care ti le-ai dorit pana acum le-ai si cumparat? Imi aduc aminte ca pomeneai de bmw-uri e30, e21, dacii sport modificate, dacii nova, supernova "muscle car"-uri etc ce mai....te doare capul . Ti-a mai spus lumea chestia asta.

Aaa...si cea mai tare e asta :


PS: poate ma insel dar nu stiu de ce am impresia ca tu si Total_parts sunteti unul si acelasi user amandoi "cumparati" pe banda rulanta masini si faceti proiecte. Ba chiar total_parts mai si "dezmembreaza" masini doar ca pana acum nu a pus nici o poza pe vreun topic in care i se cerea...ce penibil.
ce rautaciosi sunteti))
lasati omu sa bantuie...
ca el sunt zilnici..mai rau ca belitii aia care pun mina pe nu stiu ce masina la un pret de nimic ,prind fluturi ca se apuca de munca gen dreem car etc iar dupa o luna o vezi la vanzare pe preturi astronomice..
niste cct de bisnitari si cand ii vezi cum vb de pasiune te apuca scarba..
__________________
FORD CAPRI MK1 V6 2300 GTO 1969-THE WHITE DREAM
Ford Capri: the car you always promised yourself"Gone in 8 sec's...
player77 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -