Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 23-01-09, 23:57   #166
OviDasH

Stage 5
 
OviDasH's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 422
Default Re: E30 - 320i Cameleon

Pai..stie ca daca vinde ursu are cate 2 capace de la toti ) - peste cateva zile vezi ca scoate si casa la vanzare !! nu m`ar mira =)
OviDasH is offline   Reply With Quote
Old 24-01-09, 00:09   #167
narko_rules

Stage 4
 
narko_rules's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 267
Default Re: E30 - 320i Cameleon

Quote:
Originally Posted by OviDasH View Post
Pai..stie ca daca vinde ursu are cate 2 capace de la toti ) - peste cateva zile vezi ca scoate si casa la vanzare !! nu m`ar mira =)
e pacat de urs...e visul lui...este superb ursul...este alegerea lui... eu spun sa tina de el... Numai bine
narko_rules is offline   Reply With Quote
Old 24-01-09, 00:14   #168
Cataaa_

Stage 5
 
Cataaa_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,772
Member of:
[VW]
[Nissan]
Default Re: E30 - 320i Cameleon

e o pwla superb , fara aripa si fara janta e nimic
n`am eu bani sa intretin asemenea masina , eu raman fara benzina cu polo , care imi ia 6 in oras ... ce sa fac cu ursu ? sa il tin pe bara? mai bine il dau cuiva care stie sa il aprecieze si care nu da cu el in copac ca mine ....
ma uit la poze de inainte si de dupa si nu o recunosc , intr`o luna am distrus o frumusete de masina
__________________
The best part of falling still is getting back up again - by David Belle
Cataaa_ is offline   Reply With Quote
Old 24-01-09, 00:20   #169
narko_rules

Stage 4
 
narko_rules's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 267
Default Re: E30 - 320i Cameleon

Quote:
Originally Posted by Cataaa_ View Post
e o pwla superb , fara aripa si fara janta e nimic
n`am eu bani sa intretin asemenea masina , eu raman fara benzina cu polo , care imi ia 6 in oras ... ce sa fac cu ursu ? sa il tin pe bara? mai bine il dau cuiva care stie sa il aprecieze si care nu da cu el in copac ca mine ....
ma uit la poze de inainte si de dupa si nu o recunosc , intr`o luna am distrus o frumusete de masina
In viata trebuie sa inveti sa risti...nun mereu castigi...nu cred ca u l-ai distrus...a fost si vina altui **** care a facut asta... NU mereu viata este roz....te pune la incercare...asa am facut si eu mereu... iti spun eu ca daca dai ursul o sa fii tentat sa vrei altul... e pacat de el...fiarele se fac...nu e ceva foarte grav...totusi daca era distrus in proportie de 50% (doamne fereste) era cu totul altceva...dar asa nu stiu ce rost ar avea...este viata ta, masina ta, viitorul tau....suntem aici sa ne dam cu parerea nimeni nu sa nascut invatat....eu zic ca e pacat de masina sa o dai si gandeste-te de 2 ori incainte de a face asta... Numai bine ce pot spune.....s[er sa te gandesti si la ce am spus eu...
__________________
=>Bmw E30 Power<=
narko_rules is offline   Reply With Quote
Old 28-01-09, 13:50   #170
Cataaa_

Stage 5
 
Cataaa_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,772
Member of:
[VW]
[Nissan]
Default Re: E30 - 320i Cameleon

Multumesc moderatorului care a facut curat

NU SE MAI VINDE URSUL :X azi a fost prima data in viata mea cand am putut sa stau serios de vorba cu tata , si am ajuns la aceasi concluzie ursul ramane !
Cataaa_ is offline   Reply With Quote
Old 28-01-09, 15:03   #171
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: E30 - 320i Cameleon

Bravo tie,merita pastrat,e frumos tare ursul. Spor la repartii,imi pare rau pentru tine... Salut
VladM is offline   Reply With Quote
Old 28-01-09, 16:40   #172
Tweety_rzw
VW Driver

Stage 5
 
Tweety_rzw's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 2,554
Member of:
[VW]
[Opel]
Default Re: E30 - 320i Cameleon

Bine ca ai mai cerut parerea si unui om cu parul alb in cap,si te-a adus cu picioarele pe pamant,nu inseamna ca daca un //!\\ intra in tine ,trebuie sa te descurajezi si sa vinzi E30...usor,usor cum ti-am mai zis de multe ori ,zici la nervi dar pe moment nu gandesti!AI facut din nou alegerea cea buna ! Tine-l si repara-l ca e frumos dal drq :X!
Tweety_rzw is offline   Reply With Quote
Old 28-01-09, 16:50   #173
Cataaa_

Stage 5
 
Cataaa_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,772
Member of:
[VW]
[Nissan]
Default Re: E30 - 320i Cameleon

de ce sa iti para frate rau ? lasa ca de bine de rau ma urc in urs cameleon , unii care sunt pe forumu asta isi permit sa comenteze da au niste amarate de dacii .... sau mai stiu eu ce coji ) pe mine sincer ma amuza unii :P
pana acum , nimeni care a zis ceva de rau de masina nu m`a impresionat cu ce a facut el pana acum ...
nu vreau sa par rautacios , dar cam asa sta situatia ....

revenind , maine o sa ma duc la iustin sa dam jos cutia ca sa o pun pe ursul meu ... si ? o sa pot sa circul si eu cu buburuza mea ca tare dor imi era de ea
si continuam , cu primii bani facem aripa si urmatorii cumparam janta
si seeervo , o sa ma duc la un prieten de`al lu tata care are un service la iesire din craiova , poate gasim un servo pt ursu meu
@Tweety_rzw ms bro
Cataaa_ is offline   Reply With Quote
Old 28-01-09, 17:11   #174
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: E30 - 320i Cameleon

in primu' si primu rand stiu ca sunt rautacios dar asta e
de bine de rau te urci in urs cameleon iar ceilalti care "isi permit" sa comenteze au niste amarate de dacii sau alte coji , dar te intreb cat ai tras tu cu carca ta SA ITI cumperi ursu asta(sper ca intelegi si ironia de aici)?fata de aia care au tras cu carca lor de si-au luat cojile alea.nu te-au impresionat aia cu ce au facut , dar tu ce ai realizat sa fie atat de grandios?sa-ti raspund tot eu sau incerci sa-ti raspunzi singur?
poate te amuz si eu , da situatia e alta...
Tzzantaru is offline   Reply With Quote
Old 28-01-09, 17:29   #175
Cataaa_

Stage 5
 
Cataaa_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,772
Member of:
[VW]
[Nissan]
Default Re: E30 - 320i Cameleon

pai frate , mai intai intreaba .... cand lucram de la 6 dimineata pana la 12 seara incarcam si descarcam 10 tone de bere pe zi ... cand ma kkm pe mine ca nu se mai terminau navetele deci stiu cum e stai tu linistit )
nu ma crezi ? cauta pe net Grosbi SRL , cauta un numar de telefon , suna si intreaba de baiatu lu nea Dan ( asa ma stiu toti acolo ) .......
frate de la 14 ani sunt cu nasu in motoare , la 14 mi`am cumparat prima masina din banii mei , un golf 1 , am dat 6 milioane pe el ... si era praf , nici usile nu se deschideau da` l`am facut usor usor , plateam doar piese , cateodata nici alea , ca mi le dadeau prietenii lu tata gratis nu ma crezi ? du`te in Valea Rosie cand ajungi in craiova si intreaba de golfu rosu DJ-03-JIC ( pun si cateva poze in caz ca e cineva interesat )
am pus pe el vibrochen de dacie , pistoane de dacie , cutie 1300 in 5 am usurat volanta si am planat chiuloasa .... toate astea eu le`am facut ( in afara de usurat si planat ) ... deci cred ca ma pricep cat de cat
deaia nu am suportat niciodata baietii de bani gata , pentru ca nu au muncit in viata lor o secunda , sau daca au muncit , au facut`o pe banii lu taticu
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	045.jpg
Views:	552
Size:	34.6 KB
ID:	771139   Click image for larger version

Name:	050.jpg
Views:	504
Size:	40.5 KB
ID:	771140  

Last edited by Cataaa_; 28-01-09 at 17:33.
Cataaa_ is offline   Reply With Quote
Old 28-01-09, 17:38   #176
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: E30 - 320i Cameleon

ok.bravo tie atunci.apropo nu imi trebuie dovezi.eu doar am spus ca postu ala de mai sus facut de tine ai cam vorbit de undeva de sus de astia cu dacii sau alte coji , si astia care si-au permis sa iti critice masina.in fine.bafta cu masina in continuare
Tzzantaru is offline   Reply With Quote
Old 28-01-09, 17:51   #177
l@uryo_bo$$

Stage 4
 
l@uryo_bo$$'s Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 263
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: E30 - 320i Cameleon

Cataa eu zik sa nui mai bagi in seama vb si ei, pt ca nu au ce sa faca pe net si posteaza si ei..
Si fi linistit ca usor usor vei face ursul la fel de frumos ca altele,bafta in continuare si spor la treaba....
l@uryo_bo$$ is offline   Reply With Quote
Old 28-01-09, 18:01   #178
Cataaa_

Stage 5
 
Cataaa_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,772
Member of:
[VW]
[Nissan]
Default Re: E30 - 320i Cameleon

tu cum te simti cand iti critica masina unu care are nike pe luneta la dacie? ...... te enervezi nu? sau ii dai dreptate?
sunt cateva dacii pe aici care merita tot respectul meu , la fel si proprietarii ... gen SGM , WRC ....
poate par arogant , dar nu accept sfaturi de la oricine !
@: l@uryo_bo$$ ms bro ... stiu cum sta treaba , 90% din ei habar n`au ... posteaza aiurea tot respectul pentru restul de 10% care au facut ceva cu masinile lor !
Cataaa_ is offline   Reply With Quote
Old 28-01-09, 19:10   #179
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: E30 - 320i Cameleon

Quote:
Originally Posted by Cataaa_ View Post
pai frate , mai intai intreaba .... cand lucram de la 6 dimineata pana la 12 seara incarcam si descarcam 10 tone de bere pe zi ... cand ma kkm pe mine ca nu se mai terminau navetele deci stiu cum e stai tu linistit )
nu ma crezi ? cauta pe net Grosbi SRL , cauta un numar de telefon , suna si intreaba de baiatu lu nea Dan ( asa ma stiu toti acolo ) .......
frate de la 14 ani sunt cu nasu in motoare , la 14 mi`am cumparat prima masina din banii mei , un golf 1 , am dat 6 milioane pe el ... si era praf , nici usile nu se deschideau da` l`am facut usor usor , plateam doar piese , cateodata nici alea , ca mi le dadeau prietenii lu tata gratis nu ma crezi ? du`te in Valea Rosie cand ajungi in craiova si intreaba de golfu rosu DJ-03-JIC ( pun si cateva poze in caz ca e cineva interesat )
am pus pe el vibrochen de dacie , pistoane de dacie , cutie 1300 in 5 am usurat volanta si am planat chiuloasa .... toate astea eu le`am facut ( in afara de usurat si planat ) ... deci cred ca ma pricep cat de cat
deaia nu am suportat niciodata baietii de bani gata , pentru ca nu au muncit in viata lor o secunda , sau daca au muncit , au facut`o pe banii lu taticu
RESPECT !
VladM is offline   Reply With Quote
Old 28-01-09, 20:08   #180
hanneman

Stage 5
 
hanneman's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,019
Default Re: E30 - 320i Cameleon

Quote:
Originally Posted by Cataaa_ View Post
tu cum te simti cand iti critica masina unu care are nike pe luneta la dacie? ...... te enervezi nu? sau ii dai dreptate?
sunt cateva dacii pe aici care merita tot respectul meu , la fel si proprietarii ... gen SGM , WRC ....
poate par arogant , dar nu accept sfaturi de la oricine !
@: l@uryo_bo$$ ms bro ... stiu cum sta treaba , 90% din ei habar n`au ... posteaza aiurea tot respectul pentru restul de 10% care au facut ceva cu masinile lor !
Scuze ca intervin!Totusi este un topic despre masini!Sincer nici eu nu agreez ideea baietii de bani gata!In fine sa revenim la oile noastre!Felicitari pt hotararea luata!
Eu sunt de parere ca daca it place tie poate x si y sa spuna ce vor,este a ta si pt tine este cea mai frumoasa!
Pe de alta parte tu nu trebuie,momentan sa iti atribui vreun merit la cum arata ursul tau pt ca este facut de altcineva!Vino cu ceva personal si atunci inseamna ca ai facut ceva la el!Bafta cu reparatia si spor la modificari!
__________________
Hail to the king V12
www.costi-tattoo.com
hanneman is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -