Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 04-03-08, 20:17   #76
flipper

Stage 5
 
flipper's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 987
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: E36 - Project MHT

Quote:
Originally Posted by hanneman View Post
Danny te-a invitat la Bavaria pe Marin Grigore da tu nu Batman,Batman!
Stii prea bine ca nu am faze de genul......eu imi fac masina in service-uri de renume, dar daca ei au lucrat(stricat) la ea, ei sa repare.
flipper is offline   Reply With Quote
Old 04-03-08, 20:20   #77
flipper

Stage 5
 
flipper's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 987
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: E36 - Project MHT

Quote:
Originally Posted by Marian_nebunu View Post
auzi horia...frate..am vrut sa te intreb...si cu ocazia asta direct pe forum....te bagi la "cerce" ?
Oricum voi fi acolo, singura problema va fi.............................sa fie masina gata................................SA FIE FUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM.
flipper is offline   Reply With Quote
Old 30-03-08, 19:39   #78
UniculSGM
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
UniculSGM's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,551
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
Default Re: E36 - Project MHT

Felicitari pt Podiumul de la Pitesti, la clasa 1800 cmc ! Ai fost tare. Dovada de mult fair play cand ai ridicat diploma aia.
UniculSGM is offline   Reply With Quote
Old 16-04-08, 14:27   #79
flipper

Stage 5
 
flipper's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 987
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: E36 - Project MHT

Quote:
Originally Posted by UniculSGM View Post
Felicitari pt Podiumul de la Pitesti, la clasa 1800 cmc ! Ai fost tare. Dovada de mult fair play cand ai ridicat diploma aia.
Merci mult, daca o luam pe fair-play nu cred ca e cazul sa intram in discutii, iar in legatura cu clasa 1800 cmc, nu a fost vina mea ca m-a incadrat acolo....am mai spus asta(intereseaza-te, apoi da-i omului in cap), plus ca mi s-a spus ca ma cronometreaza pe clasa mea...deci...sorry. In alta ordine de idei, atunci cand am ridicat acel premiu am declarat ce motor am, desi stia toata lumea asta. Eu zic sa nu mai incepem niste discutii care chiar nu-si au rostul.
__________________
Pasiunea nu are limite, iar noi stim cel mai bine acest lucru ... www.ambreiaje-custom.mht.ro

AMBREIAJE CUSTOM, ambreiaje reconditionate, service auto, diagnoza auto la cele mai mici preturi...Execut evacuari, trasee intercoolere la cele mai mici preturi. 0732.952.851 / 0761.596.290


flipper is offline   Reply With Quote
Old 16-04-08, 14:49   #80
kezz

Stage 5
 
kezz's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 666
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: E36 - Project MHT

stai linistita fata ca eu te cred chiar daca esti mincinos ) hai bafta & good luck!
kezz is offline   Reply With Quote
Old 16-04-08, 20:18   #81
B 89 WRC
Registered

Stage 5
 
B 89 WRC's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,803
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: E36 - Project MHT

Quote:
Originally Posted by flipper View Post
Merci mult, daca o luam pe fair-play nu cred ca e cazul sa intram in discutii, iar in legatura cu clasa 1800 cmc, nu a fost vina mea ca m-a incadrat acolo....am mai spus asta(intereseaza-te, apoi da-i omului in cap), plus ca mi s-a spus ca ma cronometreaza pe clasa mea...deci...sorry. In alta ordine de idei, atunci cand am ridicat acel premiu am declarat ce motor am, desi stia toata lumea asta. Eu zic sa nu mai incepem niste discutii care chiar nu-si au rostul.
nu a zis nimeni ca nu ai recunoscut la sfarsit ideea e cum te-ai incadrat si unul dintre voi astia fanatici a spus ca e vina lu nu stiu care ca a mintit la inscriere asa ca gura mica a trecut laso asa data viitoare stie lumea ce si cum. O vara calda iti doresc
__________________
B 89 WRC is offline   Reply With Quote
Old 17-04-08, 12:39   #82
kezz

Stage 5
 
kezz's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 666
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: E36 - Project MHT

wrc si acum ce vrei sa faci sa aduci aminte de trecut?..asta e u crezi ca el sau tovu` lui pm fac masinile atat de tari sau cel putin peste 200hp ca sa se traga la categoria musca?las`o asa dar nu mai aduceti aminte ca nu are rost..la urmatoarele curse se va incadra unde ii este locul si asta este..bafta
kezz is offline   Reply With Quote
Old 19-04-08, 08:30   #83
flipper

Stage 5
 
flipper's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 987
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: E36 - Project MHT

Quote:
Originally Posted by kezz View Post
wrc si acum ce vrei sa faci sa aduci aminte de trecut?..asta e u crezi ca el sau tovu` lui pm fac masinile atat de tari sau cel putin peste 200hp ca sa se traga la categoria musca?las`o asa dar nu mai aduceti aminte ca nu are rost..la urmatoarele curse se va incadra unde ii este locul si asta este..bafta
Merci mult Kezz-ule....ne vedem la Braila....grupa D.
flipper is offline   Reply With Quote
Old 19-04-08, 20:45   #84
B 89 WRC
Registered

Stage 5
 
B 89 WRC's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,803
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: E36 - Project MHT

Quote:
Originally Posted by flipper View Post
Merci mult Kezz-ule....ne vedem la Braila....grupa D.
daca esti baiat recunosti da frate am mintit si aia e trece lumea cu vederea dar asa nu se iarta
B 89 WRC is offline   Reply With Quote
Old 21-04-08, 10:49   #85
flipper

Stage 5
 
flipper's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 987
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: E36 - Project MHT

Quote:
Originally Posted by B 89 WRC View Post
daca esti baiat recunosti da frate am mintit si aia e trece lumea cu vederea dar asa nu se iarta
WRC-ule ce vrei tu de fapt de tot o tii intr-una cu asta? Ieri am fost la braila la curse si m-am bagat pe grupa D, grupa la care ar trebui sa intru.....ai idee cu ce m-am dat? Iti spun eu....cu un 3.5 aspirat si cu BOH(ursul turbo), care stie toata lumea cati hp are si nu am mai comentat nimic. Daca ai ceva de comentat la adresa mea, cred ca cel mai bine ar fi fata in fata, deoarece nu-mi place sa imi iasa vorbe aiurea. Am mai zis si repet....mi s-a spus sa trec ce am in talon, asa ca....sincer chiar nu ma intereseaza ce crezi tu, dar eu zic sa te abtii de la comentarii legate de mine. Tot ieri la buzau grupa B a fost castigata de R5 turbo(alb cu galben al lui adi), ti se pare ca aia era masina de grupa B? Am mai zis si repet, daca ma batea KTL-ul nu cred ca mai ieseau discutii.
flipper is offline   Reply With Quote
Old 22-04-08, 20:56   #86
Marian_nebunu

Stage 5
 
Marian_nebunu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 4,070
Default Re: E36 - Project MHT

FELICITARI..PENTRU BRAILA...AM VAZUT; CA TEAI TRAS BINE D TOTNENEA HORIKA
Marian_nebunu is offline   Reply With Quote
Old 23-04-08, 03:19   #87
B 89 WRC
Registered

Stage 5
 
B 89 WRC's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,803
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: E36 - Project MHT

Quote:
Originally Posted by flipper View Post
WRC-ule ce vrei tu de fapt de tot o tii intr-una cu asta? Ieri am fost la braila la curse si m-am bagat pe grupa D, grupa la care ar trebui sa intru.....ai idee cu ce m-am dat? Iti spun eu....cu un 3.5 aspirat si cu BOH(ursul turbo), care stie toata lumea cati hp are si nu am mai comentat nimic. Daca ai ceva de comentat la adresa mea, cred ca cel mai bine ar fi fata in fata, deoarece nu-mi place sa imi iasa vorbe aiurea. Am mai zis si repet....mi s-a spus sa trec ce am in talon, asa ca....sincer chiar nu ma intereseaza ce crezi tu, dar eu zic sa te abtii de la comentarii legate de mine. Tot ieri la buzau grupa B a fost castigata de R5 turbo(alb cu galben al lui adi), ti se pare ca aia era masina de grupa B? Am mai zis si repet, daca ma batea KTL-ul nu cred ca mai ieseau discutii.
fata in fata ti-am spus si la pitesti nu ma intereseaza unde te-au incadrat pe tine la braila brasov iasi etc ideea e ca nu ai fost corect acolo bat eu cum nu au fost nici altii si cum nu vor fi in continuare dar daca fiecare face ca tine sau ca unu altu nu o sa fie bine niciodata asta e urat si sunt ferm convins ca nici acum nu o sa intelegi de ce te tot intep asa e simplu iti si raspund NU AI FOST CORECT deci pt mine pe viitor asa vei ramane
B 89 WRC is offline   Reply With Quote
Old 26-04-08, 08:50   #88
flipper

Stage 5
 
flipper's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 987
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: E36 - Project MHT

Ok, chiar nu are rost, eu unul sunt mai greu de cap. La fiecare legala a fost cel putin unu' care s-a incadrat gresit si nimeni nu a mai comentat nimic.....asa ca LASA-NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.
flipper is offline   Reply With Quote
Old 26-04-08, 21:44   #89
Puya123123

Stage 5
 
Puya123123's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,047
Member of:
[VW]
[2 Roti]
[CHEVROLET]
[Unknown Racers]
[SUBARU]
Default Re: E36 - Project MHT

tare masina..am fost azi intr-o "cursa" eu cu moto VS bmw asta si a facut fata cu brio super frumoasa sa-ti traiasca :X
Puya123123 is offline   Reply With Quote
Old 28-04-08, 23:20   #90
browser

Stage 5
 
browser's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,338
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: E36 - Project MHT

Quote:
Originally Posted by Puya123123 View Post
tare masina..am fost azi intr-o "cursa" eu cu moto VS bmw asta si a facut fata cu brio super frumoasa sa-ti traiasca :X
mi a povestit toata faza cu tine, va mananca pe am2 undeva a mai dat de unu ca tine asa dar era cu o pisica M...
browser is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -