Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 20-09-13, 21:39   #121
Alecso

Stage 5
 
Alecso's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 341
Member of:
[DACIA]
Default Re: E36 - CT 69 LOW

Quote:
Originally Posted by nizza.adina View Post
anyway,de ce nu ai mai vrut BBS urile,daca nu astea, altele..?si in interior ai facut vreo modificare?
Am vrut sa depasesc tiparu de E36 cu jante buzate ... urmatoru set up va fi un 10j spate si 8.5j fata de ACS 18 Type 1
Alecso is offline   Reply With Quote
Old 20-09-13, 21:41   #122
Alecso

Stage 5
 
Alecso's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 341
Member of:
[DACIA]
Default Re: E36 - CT 69 LOW

Quote:
Originally Posted by Joltanu` View Post
A iesit bine, e altceva. ACS-urile in ce stare sunt?
Ms man... jantele vin din germania sunt ca noi ... reconditionate!
Alecso is offline   Reply With Quote
Old 20-09-13, 22:57   #123
D.Allecs

Stage 3
 
D.Allecs's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 128
Default Re: E36 - CT 69 LOW

Quote:
Originally Posted by Alecso View Post
Hehe ms frumos man ... ,dar c zici ca nu se leaga fata ca nu intepeg cv la bara fatata sau c anume?
Probabil e vb doar de gusturi aici, de exemplu mie nu mi se mai par asa wow angel eyes`urile, sau nu stiu cum sa spun parca e ceva ce ii lipseste, probabil niste pleoape, e doar parerea mea, nu m-am referit la modu ca ar avea defecte sau ceva.
D.Allecs is offline   Reply With Quote
Old 21-09-13, 21:26   #124
Alecso

Stage 5
 
Alecso's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 341
Member of:
[DACIA]
Default Re: E36 - CT 69 LOW

Quote:
Originally Posted by D.Allecs View Post
Probabil e vb doar de gusturi aici, de exemplu mie nu mi se mai par asa wow angel eyes`urile, sau nu stiu cum sa spun parca e ceva ce ii lipseste, probabil niste pleoape, e doar parerea mea, nu m-am referit la modu ca ar avea defecte sau ceva.

aam inteles.. mdap am optat pt niste angel eyez galben oem,iar pleaope no way.. not my type :P ... oricum ms frumos de feedback man
Alecso is offline   Reply With Quote
Old 22-09-13, 14:09   #125
nizza.adina

Stage 1
 
Join Date: Sep 2013
Posts: 11
Default Re: E36 - CT 69 LOW

Quote:
Originally Posted by Alecso View Post
Am vrut sa depasesc tiparu de E36 cu jante buzate ... urmatoru set up va fi un 10j spate si 8.5j fata de ACS 18 Type 1
sper ca o sa ne arati poze..chiar daca o sa mi dea un pic lacrimile la final ) ..Gl!
nizza.adina is offline   Reply With Quote
Old 22-09-13, 14:17   #126
Alecso

Stage 5
 
Alecso's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 341
Member of:
[DACIA]
Default Re: E36 - CT 69 LOW

Quote:
Originally Posted by nizza.adina View Post
sper ca o sa ne arati poze..chiar daca o sa mi dea un pic lacrimile la final ) ..Gl!
Mai si eu sper sa mai ajung pana acolo cu threadul, fiindca la cata lume carcotasa este aici ,imi vine s nu mai postez nimic ba chiar s sterg topicu ... in fine noi s fim sanatosi
__________________
follow your dreams...



My E36 Violet Dream
Alecso is offline   Reply With Quote
Old 22-09-13, 18:10   #127
D.Allecs

Stage 3
 
D.Allecs's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 128
Default Re: E36 - CT 69 LOW

Stii cum e.. cainii latra, ursu merge. Tu fa`ti planurile tale, sa fie asa cum ti`o doresti tu, nu cum si`o doresc altii sa o vada, pt ca tu o plimbi, orice ar fii mereu vor fii pro si contra. Succes
D.Allecs is offline   Reply With Quote
Old 22-09-13, 19:13   #128
nizza.adina

Stage 1
 
Join Date: Sep 2013
Posts: 11
Default Re: E36 - CT 69 LOW

Quote:
Originally Posted by Alecso View Post
Mai si eu sper sa mai ajung pana acolo cu threadul, fiindca la cata lume carcotasa este aici ,imi vine s nu mai postez nimic ba chiar s sterg topicu ... in fine noi s fim sanatosi
fratioare,asta e si scopul lor sa te convinga pe tine ca nu e ''cul'' ce ai facut si opreste.te ca si asa...daca tu vrei sa le faci pe plac...e rau!anyway,masina e beton,ai facut eforturi sa fie asa si stii bine ca e admirata chiar si de invidiosi.. acuma depinde de tine ce vrei sa faci...oricum cainii latra,ursu' merge
nizza.adina is offline   Reply With Quote
Old 23-09-13, 01:06   #129
Alecso

Stage 5
 
Alecso's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 341
Member of:
[DACIA]
Default Re: E36 - CT 69 LOW

da ma baieti aveti dreptate ... stiu ca daca ma`s opri din postat sau daca sterg topicu le fac pe plac ... dar asta nu inseamna ca voi vinde si masina ... masina e altcv si a iesit peste asteptariile mele... " love`it or hate`it bby "... #neluptamcuhaterii.ro #peeipemamelelor

... noi s fim sanatosi / peace,love & respect bajeti !

stati tunati! moretocome.cta
Alecso is offline   Reply With Quote
Old 23-09-13, 08:59   #130
nizza.adina

Stage 1
 
Join Date: Sep 2013
Posts: 11
Default Re: E36 - CT 69 LOW

Quote:
Originally Posted by Alecso View Post
da ma baieti aveti dreptate ... stiu ca daca ma`s opri din postat sau daca sterg topicu le fac pe plac ... dar asta nu inseamna ca voi vinde si masina ... masina e altcv si a iesit peste asteptariile mele... " love`it or hate`it bby "... #neluptamcuhaterii.ro #peeipemamelelor

... noi s fim sanatosi / peace,love & respect bajeti !

stati tunati! moretocome.cta
da man,ms la fel! continua s-o iubesti ca e frumoasa,aranjata,e a ta,si multi o doresc...(vb de masina )(noi,baietii,toti )#pemameleloruratesigrase

Last edited by nizza.adina; 23-09-13 at 09:01.
nizza.adina is offline   Reply With Quote
Old 23-09-13, 11:04   #131
nizza.adina

Stage 1
 
Join Date: Sep 2013
Posts: 11
Default Re: E36 - CT 69 LOW

poa' sa zica cineva de ex,daca vrem sa punem un motor de M pe sasiu de e36, tre' schimbat tot de acolo din fata?adica stiu ca motorul de M e mai greu si toate alea,dar daca nu scimbam chestii si facem doar ajustari vor aparea probleme in timp ,sau?si daca da cam cat ar costa?.. (sau mai bine tacem din gura si mergem si cu 3.2-u' ...?)
nizza.adina is offline   Reply With Quote
Old 23-09-13, 11:42   #132
nizza.adina

Stage 1
 
Join Date: Sep 2013
Posts: 11
Default Re: E36 - CT 69 LOW

...sasiu de e36 318
nizza.adina is offline   Reply With Quote
Old 23-09-13, 12:15   #133
sharkylete
BMW Driver

Stage 5
 
sharkylete's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,810
Member of:
[BMW]
Exclamation Re: E36 - CT 69 LOW

Să se înceapă cu începutul,probabil a fost destul de evidentă cauza lipsei mele pe forum și anume am primit un bann pentru,citez:

"Following reason:
A insultat alt/alti membrii"

Am încheiat citatul.(postul #99 reprezintă motivul 'în sine')

Păi dragă domnule moderator care probabil tu ai crezut că eu merit acest bann pe forum pentru cele spuse mai sus,înseamnă că tu nu ști ce trbuie să faci sau cum trebuie făcut.

Eu nu îmi dau seama care a fost jignirea având în vedere că toate comentariile mele nu au fost șterse,mai ales cel în cauză(au fost șterse câteva care nu aveau legătură cu topicul dar subliniasem și eu lucrul ăsta în comentariile respective și acest lucru se întâmpla înainte să primesc bann și înainte să pot să postez 'motivele' pentru care am primit această 'răsplată')

În primul rând intenția mea nu a fost una jignitoare(am mai spus și lucrul ăsta) și din nou îmi cer scuze dacă s'a simțit cineva jignit de comentariile mele dar nu ați înțeles ce am spus sau vă deranjază faptul că am dreptate!

În al doilea rând puteți să dormiți liniștiți deoarece vă asigur că în oricare situație vă gândiți voi nu îmi doresc nici un fel de replică!

În al treilea rând,voi citiți ce scriu eu și vă gândiți la ce vreți voi să citiți! Nu merge așa!

În al patrulea rând eu nu am spus nici că este frumoasă nici că este urâtă sau in vre-un fel anume,sau în cel mai rău caz să fac comparație cu mașina mea sau cu ce am/am avut eu pe mașină! (Ca să vă și liniștesc,motivul ar fi simplu,timpul în care unii vorbeau de 6 în linie și de M Power,alții vorbeau de Dacia și de jiglere,timp care nu mai poate fi recuperat! Și aici ca să fie FOARTE CLAR,nu vorbesc de mine că aș fi vre'un zmeu în ale BMW'ului dar eu am știut și în continuare știu să țin gura închisă și urechile ciulite la ăia care vorbesc și îmi explică lucruri de care eu habar nu am).

În al cincilea rând,ăia care vorbiți aiurea de mașina mea sau faceți voi comparații gratuite cu mașina mea și cunoașteți 'situația' mașinii mele,să vă fie rușine deoarece ăsta poate fi numit tupeu nesimțit sau cum mai spuneți voi de alții care sunt ca voi,adică 'heităr' sau 'h8r'... 'Uatevăr'! Iar ăia care vorbiți în lipsă de informație,puteți să continuați deoarece am observat că nu vă deranjază să fiți ce sunteți!

În al șaselea rând renunț la rânduri și vă spun pe șleau:

Nu mă interesează ce culare,ce jante,ce motor! Gusturile nu se discută! Și asta am mai spus dar se pare că am dreptate la rândul al treilea!
Eu am pus în discuție DOAR calitatea " 'proiectului' 'love'it or hate'it bby' " bazată pe niște argumente dovedite deoarece sunt evidente și anume un fel de fapte!

Argumentele confirmate pot deranja numai în cazul în care faptul în sine care este adevărat nu este agreat de conștiința personală și asta face din personaj un om ignorant și inevitabil un om cu foarte puțin bun simț în viață și foarte prost crescut care nu acceptă altă situație în afară de aia pe care el o crede adevărată,un fel de 'enoriaș'!

Acestea fiind spuse,încetați cu toate rahaturile de 2 lei și concentați-vă asupra subiectului la care voi sunteți pe lângă!

Un alt argument care dovedește faptul că am dreptate este 'Alberto Gucci' care defapt nu există și nici măcar unu' nu a încercat măcar de curiozitate un 'Goagăl' ca să 'îmi dea peste nas(care este și destul de mare,deci este nevoie de puțin),pe 'ăla' îl chema 'Aldo'!

Morala?! Vorba multă sărăcia omului!

Și să rămân totuși 'on topic',mașina este super fiță și cu fake'uri!(mai nou am văzut că și pe FaceBook,la pagina de 'pasionați',se fac discriminări,rușinică!)

Numai bine și în continuare vă 'instig' să faceți în așa fel încât să vă împliniți visele CALITATIV nu CANTITATIV!

'IL ROG PE DOMNUL MODERATOR SĂ LASE POSTUL PÂNĂ MÂINE,SĂ FIE SITAȚIA CLARĂ PENTRU TOATĂ LUMEA'

După care eu sunt de acord,în cazul în care greșesc,să mi se șteargă comentariul cu tot cu acest cont pe form.4tuning.ro deoarece nu am ce căuta pe acest forum sau pe oricare alt form.
__________________
--- --- --- --- ---
The revenge is a meal best served COLD !
--- --- --- --- ---
@
sharkylete is offline   Reply With Quote
Old 23-09-13, 17:00   #134
AGamerPedobear

Stage 5
 
AGamerPedobear's Avatar
 
Join Date: Sep 2012
Posts: 317
Default Re: E36 - CT 69 LOW

Mai dă-i putin low pe față. Stance. Niște airbaguri sau mai low pe față? Ai o mașină mișto, culoarea e la fel, rotile la fel... știi ce? Ar arăta bine dacă ai face-o negru cu portocaliu sau albastru. Atunci ar rupe. Știi vorba aia: I CAN FAP TO THIS, BUT NOT SO HARD AS A SLAMMED ONE. Iu nău, jast laic dat one:
Sau:
__________________

Last edited by AGamerPedobear; 23-09-13 at 17:06.
AGamerPedobear is offline   Reply With Quote
Old 23-09-13, 17:37   #135
nizza.adina

Stage 1
 
Join Date: Sep 2013
Posts: 11
Default Re: E36 - CT 69 LOW

multumim d-lui pedobear ca a schimbat subiectu'
nizza.adina is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -