Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 23-08-12, 20:59   #871
preparatu

Stage 5
 
preparatu's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,257
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Talking Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by bmw.7000 View Post
pt gogo de la valcea

-3 ZILE, ma repet, 3 ZILE, nu 1 zi jumatate
De ce tot sublinezi atata 3zile 3zile ??? Anul trecut te-am vazut doar la VL in parcare la interex cateva ore,in rest te-ai dat la fund.

-el a facut cupele si diplomele cu locurile 1,2,3.......cu tot respectul iti spun si tie RUSINICA. Nu trebuia facut asa ceva, este/a fost un MEETING......dar ma rog, asta e.

Aaaaaa,nu iti mai plac cupele ??? dar uite ce vesel erai in 2009 cand ai primit o cupa(E36 meeting 2009). Probabil esti putin ofticat ca nu ai luat nimic,dar nu trebuie sa te agiti asa tare. Si in 2009 la E36 meeting s-au dat cupe,acuma in 2012 nu mai este voie ???

Ce oameni ipocriti ! Punct.


da bai frate,ce tare a fost intalnirea asta,pt mine a fost caterink maxima,toti erau acolo adunati sa se imparta cupe si etc,premierea intr-un cuvand,eu n-aveam treaba pt ca nu ma asteptam la nimik,chiar nu m-am deranjat sa stau pe langa ei,apoi tot ii auzeam ca ma striga,hai ba prepa dupa cupa,eu n-aveam nici o taina,da..da..ma luati la misto si ii ignoram total ca apoi sa traga de mine sa vin si ghici,ma asteptam la un loc 3 ceva pe acolo,dar ce sa zic,era locul 1...pfaaaiiiii,deci nu mi-a venit sa cred,am crezut ca e o gluma expirata,foarte misto,sau facut multe poze,etc,o intalnire reusita.AMINTIRI
preparatu is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 21:09   #872
da_joint
BMW Driver

Stage 5
 
da_joint's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,728
Member of:
[BMW]
[2 Roti]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by preparatu View Post
da bai frate,ce tare a fost intalnirea asta,pt mine a fost caterink maxima,toti erau acolo adunati sa se imparta cupe si etc,premierea intr-un cuvand,eu n-aveam treaba pt ca nu ma asteptam la nimik,chiar nu m-am deranjat sa stau pe langa ei,apoi tot ii auzeam ca ma striga,hai ba prepa dupa cupa,eu n-aveam nici o taina,da..da..ma luati la misto si ii ignoram total ca apoi sa traga de mine sa vin si ghici,ma asteptam la un loc 3 ceva pe acolo,dar ce sa zic,era locul 1...pfaaaiiiii,deci nu mi-a venit sa cred,am crezut ca e o gluma expirata,foarte misto,sau facut multe poze,etc,o intalnire reusita.AMINTIRI
mai ca iti da o lacrima ) dar asta cum a fost? https://www.youtube.com/watch?v=QLcEFtfeyKo
ia vedeti si poze aici :
https://www.4tuning.ro/poze/alte-even...-2006-438.html
parca era altceva,nu?
NFS-u era vedeta ) ne-a dat sah-mat la toti cu ursu ala.Si nu exista nici un Stance si Low pe vremea aia
cred ca 70% din masinile alea nici nu mai exista....
__________________

Last edited by da_joint; 23-08-12 at 21:22.
da_joint is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 21:38   #873
21UKS

Stage 5
 
21UKS's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 1,175
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by DEVIL's Style View Post
Si o bere din partea casei :>
data viitoare sper sa ciocnim....acum ne-a sarit randul.... din cauza vitezei, si, la fel si cu alti cativa cu care as fi vrut sa ma vad....

si poza de la prietenul din Deva cu care m-am cunoscut tot de pe forum si in drumul asta ne-am dat si mana ....tot in viteza in drumul meu spre meeting
.....si, dovada ca am fost si eu la Darste...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Fotografie0193.jpg
Views:	130
Size:	23.4 KB
ID:	2532724   Click image for larger version

Name:	2012-08-19 09.33.31.jpg
Views:	97
Size:	1.55 MB
ID:	2532725   Click image for larger version

Name:	2012-08-19 09.34.36.jpg
Views:	122
Size:	2.11 MB
ID:	2532726  

21UKS is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 21:41   #874
flaviusbox

Stage 3
 
Join Date: Jul 2012
Posts: 166
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by 21UKS View Post
data viitoare sper sa ciocnim....acum ne-a sarit randul.... din cauza vitezei, si, la fel si cu alti cativa cu care as fi vrut sa ma vad....

si poza de la prietenul din Deva cu care m-am cunoscut tot de pe forum si in drumul asta ne-am dat si mana ....tot in viteza in drumul meu spre meeting
.....si, dovada ca am fost si eu la Darste...
Alaaaaaa-iiii.....ATENTIE: ii fuma UKS la greu ))) dar se vede ca perfect legal...

Ma bucur ca ne-am intalnit la real.....fara egal! la fel ca si strangerea de mana! Sper sa ajung si eu la anu la meeting cu a mea mandra si masina!

Last edited by flaviusbox; 23-08-12 at 21:44.
flaviusbox is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 21:46   #875
Lulaa

Stage 5
 
Lulaa's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 695
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by 21UKS View Post
...deja nu mai am rabdare sa tot citesc acelasi lucru.... ...vesnic vor fi nemultumiti, eu zic ca este bine sa ne intalnim in orice conditii, cu sau fara cupe diplome etc. .....imi pare rau ca nu mi-au iesit socotelile sa vin de sambata ziua sa cunosc mai multi baieti cu aceeasi pitici la creier ca si mine. am ajuns sambata seara, m-am bagat in seama cu japca cu vreo cativa cu care mai vorbisem pe forum...imi pare rau ca nu am luat-o la rand sa ma prezint si sa-i cunosc pe toti chiar si atunci seara mai ales ca erau cativa pe care as mai fi vrut sa-i cunosc (aici zic eu ca au dreptate cei care ziceau de un gratar in grup sau ceva de genul...o chestie comuna....asa mie personal mi-ar fi fost mai usor sa ma introduc in situatia in care am ajuns mai tarziu)
.....in rest din poze si filmari cred ca a fost OK intalnirea, bineinteles e loc de mai bine oricand, dar HAI SA LASAM ORGOLIILE SI SA FACEM PLANURI PTR ANUL URMATOR...

mie nu-mi pare rau ca am venit doar ptr o noapte....a fost alegerea mea si as mai face la fel si in alte situatii
mie imi pare rau ca nu am apucat sa vb cu tine deoarece noi am auvut si ceva divergente cu oglinzile alea dar cu prima ocazie cand ajung prin zona te sun sa ne intalnim la o bere sau suc ca sunt dator...
Lulaa is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 22:33   #876
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by Nosfer View Post
Mamaa cate discutiii... Daca nu v-ati simtit bine la meeting e doar problema voastra, nu a organizatorilor, care au facut TOT posibilul sa ne intalnim si anul asta.. Fara RZT, Motzu si Ricko, nici macar nu apucam sa discutam despre un meeting in 2012, deci mai bine asa decat nimic.

Nu v-a convenit ca s-a stat pe grupulete si n-ati fost bagati in seama? Pai ce ati fi vrut ? Sa vina oganizatorii sa va ia de manuta pe fiecare si sa va faca cunostinta cu restul lumii? Nu stiam ca sunt 'vedete' care asteapta sa fie chemate personal sa participe si ei la povesti, la poze si la gratare.

Sunt persoane care se plang ca meetingul a tinut o zi jumate, nu 3 ZILE .. dar cu toate astea ei au venit DOAR sambata seara, deci pentru o zi jumatate... daca veneati de VINERI, sau macar sambata dimineata, sigur nu va mai plangeati ca meetingul a tinut putin si ca n-au fost masini. La fel cum voi ati avut treaba vineri, au fost altii care au vrut treaba duminica si nu au plecat acasa din cauza organizarii.

PREMIILE ??? Un gest frumos, de care vad ca se ia toata lumea - omul a vrut sa faca ceva inedit pentru meetingul asta, din banii lui, ceva ce n-ar fi facut altii - cred ca daca ar fi stiut ca ies atatea discutii si-ar fi dat premiile singur, sau le-ar fi dat la prietenii apropiati si gata ca doar face ce vrea pe banii lui.

Parada prin Brasov n-a fost organizata? Eu cred ca habar n-aveti ce inseamna parada ORGANIZATA la ora aia in orice oras - in primul rand aprobari, de la politie, de la primarie, o asociatie prin care sa se faca aprobarile astea... Ursii au avut parada organizata pt. ca a fost inclusa in cadrul unui eveniment unde era deja circulatia oprita. Bine ca a fost si plimbarea asta..

Cazarea n-a fost ok? Macar am avut toti loc acolo, nu ca anul trecut cand majoritatea erau cazati undeva si ceilalti trebuiau sa mearga la 1km la alta cabana ca nu mai era loc si pt ei..

Mie mi-a placut meetingul, cum a iesit el.
...eu am asteptat ca vedeta pan' la 4 dimineata o invitatie la o poza,sa pot sa spun si eu o poveste d'asta cu ''masine'' dar spre supararea mea n'a venit....am plans in batista pana la 11 si dupa asta m-am ''revergorat''...

ma nosfere,noi care am venit sambata crezi ca am fost in predeal si n-am venit numa asa d'ai dracu?? daca te intreaba cineva daca vinerea e zi lucratoare tu sa'i spui ca da!!poate ca ''intrebatoru'' te mai supune la un test cu ziua de duminica..duminica e libera(cred)!!!si daca de curiozitate ai sa faci un sondaj intre cei care au fost acolo sa vezi daca toti sunt patroni si isi permit sa plece cand vrea pwla lor sa-mi transmiti si mie rezultatilii!
liviu tex is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 22:53   #877
crysty.bobok

Stage 5
 
crysty.bobok's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 3,948
Default Re: E36 MEETING 2012?!

În mare a fost un meeting ok, mai bine decât nimic!

Singura fază de 'porc' a fost din partea lui motzu, ricko (no offence) am vorbit sâmbătă cu voi și erați foarte dezamăgiți că au plecat mare parte din mașini după ce ați dat cupele care de fapt erau programate pentru duminică dar la insistențele unor anumiți participanți (încă nu știu care, să se anunțe ei dacă există) ați acorat aceste cupe de sâmbătă, aman2 ați spus că o să plecați de dimineață spre casă ca să evitați aglomerația pentru că aveți mult de mers și oricum am rămas puțini (sau ceva de genul nu îmi aduc aminte exact), ar fi fost ok până aici dacă nu vedeam seara pe fb că de fapt vă grăbeați să ajungeți la Tuning Show Tg Mures unde ați și participat...


Îmi cer scuze pentru eventualele greșeli de ortografie...
crysty.bobok is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 23:41   #878
fan3xxl

Stage 5
 
fan3xxl's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,471
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Si eu care imi dadeam cu barda-n coaie de oftica pt ca nu am putut sa vin la meeting, unii zic ca au fost multumiti, altii nu, concluzia mea este ca afterparty-ul de aici de pe forum face toti banii din lumea asta.FOARTE AMUZANT
__________________
BMW. Sheer Driving Pleasure
LIFE`S HARD, BUT IS EVEN HARDER WHEN YOU`RE STUPID!!!
DACA ESTI PROST DE MIC, CAND ESTI MARE DOAR TE JOCI
Bacteriile sunt singura cultura pe care o au unii oameni!
fan3xxl is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 23:41   #879
GOGU_VL
BMW Driver

Stage 5
 
GOGU_VL's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,384
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by bmw.7000 View Post
pt gogo de la valcea

-3 ZILE, ma repet, 3 ZILE, nu 1 zi jumatate
De ce tot sublinezi atata 3zile 3zile ??? Anul trecut te-am vazut doar la VL in parcare la interex cateva ore,in rest te-ai dat la fund.

-el a facut cupele si diplomele cu locurile 1,2,3.......cu tot respectul iti spun si tie RUSINICA. Nu trebuia facut asa ceva, este/a fost un MEETING......dar ma rog, asta e.

Aaaaaa,nu iti mai plac cupele ??? dar uite ce vesel erai in 2009 cand ai primit o cupa(E36 meeting 2009). Probabil esti putin ofticat ca nu ai luat nimic,dar nu trebuie sa te agiti asa tare. Si in 2009 la E36 meeting s-au dat cupe,acuma in 2012 nu mai este voie ???

Ce oameni ipocriti ! Punct.
Dai si tu repede cu bata in balta, hahaha.
Nu stiu cine esti si nu te cunosc, am avut o singura data o discutie referitoare, la niste piese ale unui vanzator d-aici de pe forum, nici decum piesele mele sau ale tale, si gata, sari la gatul meu......ce sa spun......crezi ca ti se pun 3 epoleti pe umeri ? Te-am lasat in pace, pentru c-am vazut ce fel de om esti, si cat de bun vanzator esti, cu diferite reclamatii scrise p-aici pe forum, si cat de bun cunoscator in piese esti, aka CD43 e cd montat pe E46......

Si totusi fac un efort si-ti raspuns la cele accentuate de tine in postul tau.
De ce tot sublinez atata 3zile 3zile ??? Pentru ca asa s-a votat de la bun inceput, atat de organizatori, cat si de marea majoritate a celor care vroiau sa participe.

Anul trecut m-ai vazut cateva ore in parcare la Interex, dupa care nu m-am dat la fund.......marea majoritate ai prietenilor mei atat din Valcea cat si din provincie, stiau ca nu vin pana la destinatie, in schimb am mers cu toata coloana pana la Curtea de Arges, asta in caz ca n-ai remarcat, sau trebuia sa te anunt? Ca dupa cum prea bine vad, esti foarte informat despre persoana mea.

In 2009 s-au dat cupe, intradevar, si tocmai asta e, ca d-acolo am vazut ca nu e bine sa se dea cupe la Meeting-uri......si-am tras o concluzie.
Eram vesel cand a primit cupa? Arata-mi tu mie un posesor de cupa care nu e vesel, si plange de ciuda c-a primit acea cupa.
Ofticat ca n-am luat cupa? Nu ma oftic absolut deloc.......daca tanjeam dupa cupe, veneam cu masina pregatita, nu cu o aripa ruginita, nu cu ea ridicata ca sa pot merge cu 5 persoane in masina, nu cu jantele polisate la mijto,cu lufturi pe la bara fata, sau cu portbagaj sus pe torusuri.
Ma bucur in schimb, enorm de mult pentru fratele Sobo, ca munca i-a fost rasplatita, si n-a muncit degeaba la masina.

Intr-un cuvant, ca sa inchei, esti un gunoi de om, se poate vedea si aici (https://forum.4tuning.ro/606-feedback...mw-7000-a.html), care pacalesti moderatorii, si nu odata ci de 2 ori, zicandu-i ca ii inapoiezi banii.......nu cred ca esti tu in masura sa ai vreun cuvant in fata mea, atata timp cat tu ceri corectitudine si nu o dai........vezi-ti de jantele tale galbene OEM si nu mai murii de grija altuia.
Daca ai ceva sa-mi zici, ma suni si ne intalnim fata in fata, sa nu mai confunzi forumul cu mirc-ul.

Fugi la somn !!!
GOGU_VL is offline   Reply With Quote
Old 24-08-12, 00:34   #880
bmw.7000

Stage 5
 
bmw.7000's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 2,003
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by GOGU_VL View Post
Dai si tu repede cu bata in balta, hahaha.
Nu stiu cine esti si nu te cunosc, am avut o singura data o discutie referitoare, la niste piese ale unui vanzator d-aici de pe forum, nici decum piesele mele sau ale tale, si gata, sari la gatul meu......ce sa spun......crezi ca ti se pun 3 epoleti pe umeri ? Te-am lasat in pace, pentru c-am vazut ce fel de om esti, si cat de bun vanzator esti, cu diferite reclamatii scrise p-aici pe forum, si cat de bun cunoscator in piese esti, aka CD43 e cd montat pe E46......

Si totusi fac un efort si-ti raspuns la cele accentuate de tine in postul tau.
De ce tot sublinez atata 3zile 3zile ??? Pentru ca asa s-a votat de la bun inceput, atat de organizatori, cat si de marea majoritate a celor care vroiau sa participe.

Anul trecut m-ai vazut cateva ore in parcare la Interex, dupa care nu m-am dat la fund.......marea majoritate ai prietenilor mei atat din Valcea cat si din provincie, stiau ca nu vin pana la destinatie, in schimb am mers cu toata coloana pana la Curtea de Arges, asta in caz ca n-ai remarcat, sau trebuia sa te anunt? Ca dupa cum prea bine vad, esti foarte informat despre persoana mea.

In 2009 s-au dat cupe, intradevar, si tocmai asta e, ca d-acolo am vazut ca nu e bine sa se dea cupe la Meeting-uri......si-am tras o concluzie.
Eram vesel cand a primit cupa? Arata-mi tu mie un posesor de cupa care nu e vesel, si plange de ciuda c-a primit acea cupa.
Ofticat ca n-am luat cupa? Nu ma oftic absolut deloc.......daca tanjeam dupa cupe, veneam cu masina pregatita, nu cu o aripa ruginita, nu cu ea ridicata ca sa pot merge cu 5 persoane in masina, nu cu jantele polisate la mijto,cu lufturi pe la bara fata, sau cu portbagaj sus pe torusuri.
Ma bucur in schimb, enorm de mult pentru fratele Sobo, ca munca i-a fost rasplatita, si n-a muncit degeaba la masina.

Intr-un cuvant, ca sa inchei, esti un gunoi de om, se poate vedea si aici (https://forum.4tuning.ro/606-feedback...mw-7000-a.html), care pacalesti moderatorii, si nu odata ci de 2 ori, zicandu-i ca ii inapoiezi banii.......nu cred ca esti tu in masura sa ai vreun cuvant in fata mea, atata timp cat tu ceri corectitudine si nu o dai........vezi-ti de jantele tale galbene OEM si nu mai murii de grija altuia.
Daca ai ceva sa-mi zici, ma suni si ne intalnim fata in fata, sa nu mai confunzi forumul cu mirc-ul.

Fugi la somn !!!
Ce inseamna asta "......."? Prea multe puncte,nu iti gasesti cuvintele,tremuri ? Stii sa construiesti fraze sau propozitii ?
PS: NU CUMPARATI DE LA bmw.7000 - E TZEPAR !!!
bmw.7000 is offline   Reply With Quote
Old 24-08-12, 00:54   #881
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by GOGU_VL View Post
Ma bucur in schimb, enorm de mult pentru fratele Sobo, ca munca i-a fost rasplatita, si n-a muncit degeaba la masina.
de fapt eu nu am muncit la masina,daca stau si ma gandesc eu mai bn tu ai muncit mai mult la masina mea.eu doar am bagat bani! nu am cautat o rasplata pt asta,dar daca tot a venit este bine primta.

si ca ti`am zis ca am incercat sa te sun sa nu mai vi ca deja "sa spart oborul",dar din pacate nu am avut minute si nici credit.....oricum mai bn iti respectai pozitia care ai avut`o cu o sapt inainte sa te hotarasti sa vi la meeting,sti tu care a fost aia ) din nou nenea TEO a avut dreptate ))


eu zic sa nu va mai certati pe forum si mai bn sa lasam pe cei care au apucat sa faca poze si filmulete sa le posteze si pe aici nu numai pe facebook pt ca nu toti au cont fb.


si inca ceva, parerea mea personala este ca un eveniment ca asta nu trebuie sa dureze mai mult de 2 zile pt ca multi posesori de "pisici" sunt tineri si nah nu stiu ce inseamna un week-end intreg,se plictisesc atat ei cat si fetele cu care sunt insotiti si o ia "la vale" catre case,noi astia mai "vechi de varsta" ne prinde bn 3 zile de odihna.....
__________________
https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...vl-23-sob.html




Keep talking bitches,cause i love attention!!!
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 24-08-12, 09:03   #882
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: E36 MEETING 2012?!

la anu' vin pregatit pentru una d'asta!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSCF5337.jpg
Views:	100
Size:	73.4 KB
ID:	2532925  
liviu tex is offline   Reply With Quote
Old 24-08-12, 09:10   #883
66NFS

Stage 5
 
66NFS's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 2,977
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by liviu tex View Post
la anu' vin pregatit pentru una d'asta!
ma LIVIU are dreptate )
https://www.youtube.com/watch?v=V1LZOna5dh4
66NFS is offline   Reply With Quote
Old 24-08-12, 09:17   #884
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by 66NFS View Post
avem iiiiimn sa-mi bag poola!! da' nu-i bun florine asta,mai vin si cetateni de etnie maghiara si or sa se simta marginalizati! vom fi acuzati de xenofobism d'ala,de rasism!

eu aranjez hora,care cum sta de mana!! pe sharky il postez langa motzu,pe gogu langa ricko pe mine ma pun langa...unu' si tot mai am timp sa va aranjez bine!
liviu tex is offline   Reply With Quote
Old 24-08-12, 09:18   #885
motzu

Stage 5
 
motzu's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 2,005
Member of:
[CSR]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by liviu tex View Post
avem iiiiimn sa-mi bag poola!! da' nu-i bun florine asta,mai vin si cetateni de etnie maghiara si or sa se simta marginalizati! vom fi acuzati de xenofobism d'ala,de rasism!

eu aranjez hora,care cum sta de mana!! pe sharky il postez langa motzu,pe gogu langa ricko pe mine ma pun langa...unu' si tot mai am timp sa va aranjez bine!
ce dragut esti liviule))))
motzu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -