Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 22-08-12, 23:13   #796
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by Lymbutza View Post
Am spuso tare si raspicat si nu doar odata , fara un avans concret nu iti rezerva nimeni nimic !

Nu , nu era pe nici o lista .
Era trimisa lista , iti dai seama ca nu se apuca femeia aia sa explice la x si y ca defapt sunt niste rezervari si o lista si etc ....trebuia sa iei legatura cu motzu sau oricare din noi si se rezolva, oricum nu cred ca a ramas cineva fara cazare

Cand am ajuns eu , nici nu vroia sa imi dea camera cu baie pt ca erau rezervate pt bucuresti ...pana nu a venit motzu ,pt ca el a rezervat toate camerele
__________________
BMW E36 Darth Vader ------>>>>> https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...-by-ricko.html

RIcKO is offline   Reply With Quote
Old 22-08-12, 23:29   #797
xxdadixx
BMW Driver

Stage 5
 
xxdadixx's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 6,369
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

La inceputul topicului nimeni nu vroia sa organizeze, acum bagam de vina. Hai sa le punem pe lista si la anu' sa fie toata lumea fericita
xxdadixx is offline   Reply With Quote
Old 22-08-12, 23:29   #798
GOGU_VL
BMW Driver

Stage 5
 
GOGU_VL's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,384
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by RIcKO View Post
Asa e gogule , ai perfecta dreptate ..... RUSINE NOUA !!! Eu cel putin, te invit pe tine sau pe oricare altul sa organizeze o intalnire de genul asta si apoi mai vorbim .Nu vreau sa intru in polemica ,cu absolut nimeni chiar daca ma deranjeaza ce s-a vorbit dupa meeting de cativa , asta e parerea voastra ,o respect si cu asta basta .

Vezi ca erau orele 24:00 ...... practic ai venit duminica
Alooo, domnu, nu te mint, poate sa confirme Sobolanu, CristyBoboc, RIP de la Constanta, si mai multi, ca nu era ceasul mai mult de 21:30, asa ca nu ma mintii pe fata, te rog.

Cat despre organizare, stiu cum e, stiu destul de bine, ca anul trecut am stat pe langa Sharky, si stiu cum e......

Am organizat si eu un E36 Meeting Rm.Valcea si-am strans aprox 40 de masini.(http://bmwe36meetingsorinsyd.blogspot.ro/ sau https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-...ng/page-9.html)

Am pus link sa va faceti o idee, cu poze la fiecare masina in parte, nu conta ca e Class II de fabrica sau o aripa ruginica, scaunul de la sofer rupt, jante de tabla sau alte criterii......am socializat toti, am facut poze de grup .....Liviu Tex, Nosfer, pot sa confirme, c-au fost prezenti.
Plimbare prin oras cu 30-40km/h, nu ca cea din Brasov, din ce-am auzit, cu peste 100km/h, ati mai bagat si raca intre unii c-au facut liniute, si se plangeau ca ala are bagaje multe si daia l-a facut, ca ala are 5 persoane in masina si tot asa.........

Motzule, am aflat intre timp ca tu esti, doar nu-i spuneam altcuiva de ce s-au dat diplome, cupe si de ce au plecat majoritatea???? Cat despre cazare, n-am zis nimic, pentru ca eu n-am vrut sa stau in Camping.....toti ai mei de la Valcea, mi-au zis ca e destul de frig noaptea pentru fimio (are 2ani), si-am preferat sa iau camera la Hotel.
Iar la apropourile tale referitoare la invidie cum ca n-am luat vreo cupa/diploma? Mai bine ma abtin de la comment.....oricum nu-i masina mea perfecta pentru diplome si cupe, stai linistit. Daca stiai de la inceput ca iese aiurea, la ce dreaq le-ai mai scos la iveala?

Last edited by GOGU_VL; 22-08-12 at 23:38.
GOGU_VL is offline   Reply With Quote
Old 22-08-12, 23:41   #799
motzu

Stage 5
 
motzu's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 2,005
Member of:
[CSR]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by GOGU_VL View Post
Alooo, domnu, nu te mint, poate sa confirme Sobolanu, CristyBoboc, RIP de la Constanta, si mai multi, ca nu era ceasul mai mult de 21:30, asa ca nu ma mintii pe fata, te rog.

Cat despre organizare, stiu cum e, stiu destul de bine, ca anul trecut am stat pe langa Sharky, si stiu cum e......

Am organizat si eu un E36 Meeting Rm.Valcea si-am strans aprox 40 de masini.(http://bmwe36meetingsorinsyd.blogspot.ro/ sau https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-...ng/page-9.html)

Am pus link sa va faceti o idee, cu poze la fiecare masina in parte, nu conta ca e Class II de fabrica sau o aripa ruginica, scaunul de la sofer rupt, jante de tabla sau alte criterii......am socializat toti, am facut poze de grup .....Liviu Tex, Nosfer, pot sa confirme, c-au fost prezenti.
Plimbare prin oras cu 30-40km/h, nu ca cea din Brasov, din ce-am auzit, cu peste 100km/h, ati mai bagat si raca intre unii c-au facut liniute, si se plangeau ca ala are bagaje multe si daia l-a facut, ca ala are 5 persoane in masina si tot asa.........

Motzule, am aflat intre timp ca tu esti, doar nu-i spuneam altcuiva de ce s-au dat diplome, cupe si de ce au plecat majoritatea???? Cat despre cazare, n-am zis nimic, pentru ca eu n-am vrut sa stau in Camping.....toti ai mei de la Valcea, mi-au zis ca e destul de frig noaptea pentru fimio (are 2ani), si-am preferat sa iau camera la Hotel.
Iar la apropourile tale referitoare la invidie cum ca n-am luat vreo cupa/diploma? Mai bine ma abtin de la comment.....oricum nu-i masina mea perfecta pentru diplome si cupe, stai linistit. Daca stiai de la inceput ca iese aiurea, la ce dreaq le-ai mai scos la iveala?
iese aiurea pt ca suntem romani cu asta am spus tot
motzu is offline   Reply With Quote
Old 22-08-12, 23:43   #800
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Sa mint?Crezi ca am 6 ani gogule? Poate ca nu o fi fost chiar 12 dar tarziu a fost,si la cat te_am asteptat sincer mi se parea luni,,, mai ales ca pe toti pe care i-am intrebat de tine cand vi imi ziceau c esti pe drum,asta de dimineata inca
RIcKO is offline   Reply With Quote
Old 22-08-12, 23:53   #801
GOGU_VL
BMW Driver

Stage 5
 
GOGU_VL's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,384
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by xxdadixx View Post
La inceputul topicului nimeni nu vroia sa organizeze, acum bagam de vina. Hai sa le punem pe lista si la anu' sa fie toata lumea fericita
Le pui palma in cur degeaba......mie-mi place sa spun adevarul in fata, nu pe ocolite, sa traga singur concluzii sau sa inteleaga fiecare ce vrea.....NU, adevarul verde-n fata......daca doare......asta e, nu-i problema mea......dar si la randul meu, daca cineva are dreptate, recunosc pe loc, nu mi-e rusine.

Oricum, in ochii mei tot asa va ramane acest Meeting cum zice si Lymbutza: O mica ieseala la munte impreuna cu familia si cativa prieteni, nicidecum E36 Meeting.

Iar Ricko, referitor la sosirea mea in Camping, cum am precizat mai sus, pot confirma mai multi la ce ora am sosit acolo......dar ma rog, poa-sa fie si 01:00 noaptea, nu asta este problema, problema mea e ca voi organizatorii ati plecat cand mai era o zi de meeting, asa cum voi, organizatorii ati planificat: 3 ZILE. Dar asta e, incercati sa va scoateti acum, ca dehh, aveati drum lung pana acasa......parca nu stiati de cand ati pus meetingul pe 3 zile, cati km aveti pana acasa........

Toti ai meu de la Valcea, stiau ca plec din Rm.Valcea in jurul orei 15:00, nicidecum dimineata, pentru c-am lucrat pana la orele 14:00......dar din motive personale, am plecat la orele 18:00 din Valcea.......

Last edited by GOGU_VL; 22-08-12 at 23:56.
GOGU_VL is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 00:05   #802
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Bine gogule ,sa nu o mai dam pe ocolite , nu v-a placut, nu sunteti multumiti asta e , ce fost a fost nu mai poate fi intors ,vorba ta " nu voi imi dati de mancare,nu voi imi faceti masina" .Noi in limita puterilor noastre am avut grija sa fie toata lumea cazata si sa fie bine primita , acum ca au existat si exceptii ,ne cerem scuze . Vreau anul viitor sa fie mai ok ca anul acesta si va invit pe voi sa va ocupati de organizare. Ma bucur ca am putut da mana si ne-am cunoscut in realitate .
RIcKO is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 00:12   #803
Z E K Y

Stage 5
 
Z E K Y's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 1,401
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Din punctul meu de vedere lucrurile stau cam asa:

Personal ii multumesc lui RICKO, MOTZU SI RZT pentru aceasta intalnire (chiar daca nu a fost pe placul meu)..daca ei nu faceau nimic NU mai exista nici asa numitul meeting e36, bun, rau oamenii si-au dat silinta asa cum au stiut si cum au putut, atata timp cat noi nu am fost in stare sa organizam nimic nu cred ca trebuie sa-i judecam.

In alta ordine de idei, ca sa fim obiectivi si sa ne fie de folos anul viitor, intalnirea a fost una nereusita iar aici Gogu si Sharky au PERFECTA DREPTATE si sunt de acord cu ei. Duminica dimineata liniste totala in campingul curului!

Nu a existat un punct de intalnire (asa cum a fost anul trecut) din care sa plecam toti, organizat, cu fotografi dupa noi, in coloana frumos, nu s-au facut poze de grup sa le avem si noi amintire!

Iesirea in Brasov a fost total nereusita, trebuia origanizata frumos, nu in plina zi sa se bage 32323 de masini printre noi.

Sunt de acord cu premiile insa s-au dat pe nepotisme, aici ma refer la coupe-uri. La sedan sob-ul si nos-ul au fost cele mai frumoase masini de la meeting. Nu poti da locul 2 unei masini la care-i cade plafonul in cap, bara fata nu este la linie, FARA DOTARI, FARA MOTOR, FARA JANTE SI DESTUL DE INALTA, PUNCT! Nu am nimic cu nimeni, insa nu poti acorda un premiu doar ca omul a muncit singur la masina lui, pentru ca sunt multi care fac si au facut asta!

Din pacate foarte multe masini urate in care s-au bagat bani in prostii, stance-ul asta este inteles cam gresit din pacate!

La meeting se sta exact cat s-a stabilit, adica 3 zile!

Gratare am facut in ambele seri la locul special pregatit pentru asa ceva, am schimbat cateva vorbe cu ceva baieti si cam atat.

Din punctul meu de vedere aceste intalniri ar trebui facute pe baza de invitatii si cu asta am spus tot!
__________________
Oamenii sunt faptele lor!

Last edited by Z E K Y; 23-08-12 at 00:22.
Z E K Y is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 00:18   #804
Lymbutza

Stage 5
 
Lymbutza's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,292
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by Z E K Y View Post
Gratare am facut in ambele seri la locul special pregatit pentru asa ceva, am schimbat cateva vorbe cu ceva baieti si cam atat.!
Cum cum ?!?! Cine a facut gratare , ca nu am auzit ?!
Lymbutza is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 00:20   #805
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Shurubelnita aia ,,,, face toti banii Lymbutza )
RIcKO is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 00:22   #806
Z E K Y

Stage 5
 
Z E K Y's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 1,401
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by Lymbutza View Post
Cum cum ?!?! Cine a facut gratare , ca nu am auzit ?!
L I M B U T Z A !
Z E K Y is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 00:23   #807
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Zeky: despre premiere nu am de gand sa mai vorbesc ,sti f bine punctul meu de vedere,cat despre invitatii sa stii ca nu zici rau ce zici ...
RIcKO is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 00:24   #808
Lymbutza

Stage 5
 
Lymbutza's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,292
Default Re: E36 MEETING 2012?!

deci va multumesc pt apreciere , merit !
Lymbutza is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 00:25   #809
Z E K Y

Stage 5
 
Z E K Y's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 1,401
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by RIcKO View Post
Zeky: despre premiere nu am de gand sa mai vorbesc ,sti f bine punctul meu de vedere,cat despre invitatii sa stii ca nu zici rau ce zici ...
tie ti-am spus sa nu-ti belesti aripile spate si sa urci masina in nori ca sa poti pune niste jante pe masina, nu m-ai ascultat....daca stiai sa scoti jantele alea in evidenta aveai cea mai frumoasa masina de la meeting!
Z E K Y is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 00:26   #810
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Smile Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by Lymbutza View Post
deci va multumesc pt apreciere , merit !
Jur ca o sa iti dau o cupa cand ne mai vedem " master chef"
RIcKO is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -