Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 19-06-12, 10:37   #271
motzu

Stage 5
 
motzu's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 2,005
Member of:
[CSR]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by Nastase Bogdan View Post
Camera dubla CE????..ce sa inteleaga omul din asta??..cate persoane, cate nopti, de cati bani, ce tip??
Fratilor, nu asa...trebuie sa scrieti ceva in genul:
Vasile Gheorghe - B 333 FFF - casuta 65 lei, 2 persoane, 2nopti
sau.................... - camera motel 100 lei, 2 pers, 1 noapte....

Vedeti cum am facut eu lista cu cazarile pentru E30 Fest si cum a iesit la noi, ca sa aveti exemplu de cum trebuie facut.

Succes
multumesc, de acuma va rog sa specificati cum a scris bogdan mai sus sa stie omu ce vrem defapt
motzu is offline   Reply With Quote
Old 19-06-12, 10:39   #272
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by Nastase Bogdan View Post
Camera dubla CE????..ce sa inteleaga omul din asta??..cate persoane, cate nopti, de cati bani, ce tip??
Fratilor, nu asa...trebuie sa scrieti ceva in genul:
Vasile Gheorghe - B 333 FFF - casuta 65 lei, 2 persoane, 2nopti
sau.................... - camera motel 100 lei, 2 pers, 1 noapte....

Vedeti cum am facut eu lista cu cazarile pentru E30 Fest si cum a iesit la noi, ca sa aveti exemplu de cum trebuie facut.

Succes
cred ca scopul este prezenta nu camerele....de dormit se poate dormi unde se poate si unde este liber...asta daca se va dormi )...chestia este sa ne strangem si sa fim acum uniti pe ultima 100 de metri....simt eu ca va fi ceva frumos si de tinut minte....
__________________
https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...vl-23-sob.html




Keep talking bitches,cause i love attention!!!
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 19-06-12, 10:58   #273
Nastase Bogdan

Stage 5
 
Nastase Bogdan's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,866
Member of:
[BMW]
[DACIA]
Exclamation Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by luci4n_vl View Post
cred ca scopul este prezenta nu camerele....de dormit se poate dormi unde se poate si unde este liber...asta daca se va dormi )...chestia este sa ne strangem si sa fim acum uniti pe ultima 100 de metri....simt eu ca va fi ceva frumos si de tinut minte....
Nu e chiar asa...acolo trebuie sa mergeti organizat, oamenii au reguli acolo...nu as vrea sa stricati ce am construit noi timp de 2 ani, ca la anul sa nu ne mai primeasca pe niciunii

Mai puteti avea surpriza ca, campingul sa fie full in acel week-end si sa nu aveti loc..de aceea va sfatuiesc sa faceti totul cum trebuie, cu organizare calumea, cu vorbe facute din timp la camping, cu rezervari facute cu maxim 2 saptamani inainte de eveniment si tot ce trebuie....nu sa mergeti ala-n dala acolo sa se trezeasca oamenii cu voi fara sa stie nimic.

Aveti exemplu cum am procedat noi si ma puteti contacta pentru sfaturi
Nastase Bogdan is offline   Reply With Quote
Old 19-06-12, 11:02   #274
motzu

Stage 5
 
motzu's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 2,005
Member of:
[CSR]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by Nastase Bogdan View Post
Nu e chiar asa...acolo trebuie sa mergeti organizat, oamenii au reguli acolo...nu as vrea sa stricati ce am construit noi timp de 2 ani, ca la anul sa nu ne mai primeasca pe niciunii

Mai puteti avea surpriza ca, campingul sa fie full in acel week-end si sa nu aveti loc..de aceea va sfatuiesc sa faceti totul cum trebuie, cu organizare calumea, cu vorbe facute din timp la camping, cu rezervari facute cu maxim 2 saptamani inainte de eveniment si tot ce trebuie....nu sa mergeti ala-n dala acolo sa se trezeasca oamenii cu voi fara sa stie nimic.

Aveti exemplu cum am procedat noi si ma puteti contacta pentru sfaturi
se merge organizat wekendu de 17 18 19 e rezervat deja pt masini...
mai astept lista finala care o trimit la darste
multumesc oricum pentru sfaturi,daca intampin ceva probleme o sa te sun
deci e bine sa se specifice ce fel de cazare doriti cu cati bani....
__________________
motzu is offline   Reply With Quote
Old 19-06-12, 15:05   #275
ziemenz

Stage 5
 
ziemenz's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 701
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Propun sa se inceapa deja strangerea banilor din 2 motive:
1, e mai usor pt toata lumea, luna asta dai banii de cazare, luna cealalta strangi bani de mancare/gaz etc.
2. cu banii in mana, macar 50% poti plati un avans la darste sa se faca rezervarea de N camere.

Altfel discuti cu omu cand ai bani in mana si platesti un avans, sa nu ne trezim ca ajungem acolo si 25% din camere sunt luate de turisti sau alte persoane si nu avem destule locuri.

Propun un termen de 2-3 saptamani, un mass general catre toti care s-au inscris in lista + un cont colector (iban).

Si sa gasim un binevoitor sau cineva priceput, sa facem 1,2 modele de afise/postere, printate si trimit cate un colet in fiecare judet (la o persoana de incredere, care sa raspandeasca la cei cunoscuti de el in zona lui). Stiu ca inseamna si asta ceva banuti dar poate gasim o solutie. Sau fiecare sa printeze 2-3-5 postere si sa raspandeasca (e mai ieftin asa) putina reclama presupun ca nu strica.

Asteptam in continuare idei si sfaturi. PS: cei care vor transalpina nu sunt neaparat scutiti de o mica implicare din partea lor, doar pt ca au ales cealalta locatie nu inseamna ca nu au nici o treaba cu meeting-ul.

Last edited by ziemenz; 19-06-12 at 15:09.
ziemenz is offline   Reply With Quote
Old 19-06-12, 15:21   #276
motzu

Stage 5
 
motzu's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 2,005
Member of:
[CSR]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by ziemenz View Post
Propun sa se inceapa deja strangerea banilor din 2 motive:
1, e mai usor pt toata lumea, luna asta dai banii de cazare, luna cealalta strangi bani de mancare/gaz etc.
2. cu banii in mana, macar 50% poti plati un avans la darste sa se faca rezervarea de N camere.

Altfel discuti cu omu cand ai bani in mana si platesti un avans, sa nu ne trezim ca ajungem acolo si 25% din camere sunt luate de turisti sau alte persoane si nu avem destule locuri.

Propun un termen de 2-3 saptamani, un mass general catre toti care s-au inscris in lista + un cont colector (iban).

Si sa gasim un binevoitor sau cineva priceput, sa facem 1,2 modele de afise/postere, printate si trimit cate un colet in fiecare judet (la o persoana de incredere, care sa raspandeasca la cei cunoscuti de el in zona lui). Stiu ca inseamna si asta ceva banuti dar poate gasim o solutie. Sau fiecare sa printeze 2-3-5 postere si sa raspandeasca (e mai ieftin asa) putina reclama presupun ca nu strica.

Asteptam in continuare idei si sfaturi. PS: cei care vor transalpina nu sunt neaparat scutiti de o mica implicare din partea lor, doar pt ca au ales cealalta locatie nu inseamna ca nu au nici o treaba cu meeting-ul.
am vorbit astazi cu manageru de la camping
mi-a spus ca vrea lista cu ce tip de cazare dorim eu o trimit prin mail si el imi raspunde daca sunt toate camerele valabile
legat de bani,ei se vor strange atunci pe loc si se va plati cazarea aleasa
e destul lista fara bani pt rezervari
deci 2 saptamani pt listele finale
motzu is offline   Reply With Quote
Old 19-06-12, 15:50   #277
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by ziemenz View Post
Propun sa se inceapa deja strangerea banilor din 2 motive:
1, e mai usor pt toata lumea, luna asta dai banii de cazare, luna cealalta strangi bani de mancare/gaz etc.
2. cu banii in mana, macar 50% poti plati un avans la darste sa se faca rezervarea de N camere.

Altfel discuti cu omu cand ai bani in mana si platesti un avans, sa nu ne trezim ca ajungem acolo si 25% din camere sunt luate de turisti sau alte persoane si nu avem destule locuri.

Propun un termen de 2-3 saptamani, un mass general catre toti care s-au inscris in lista + un cont colector (iban).

Si sa gasim un binevoitor sau cineva priceput, sa facem 1,2 modele de afise/postere, printate si trimit cate un colet in fiecare judet (la o persoana de incredere, care sa raspandeasca la cei cunoscuti de el in zona lui). Stiu ca inseamna si asta ceva banuti dar poate gasim o solutie. Sau fiecare sa printeze 2-3-5 postere si sa raspandeasca (e mai ieftin asa) putina reclama presupun ca nu strica.

Asteptam in continuare idei si sfaturi. PS: cei care vor transalpina nu sunt neaparat scutiti de o mica implicare din partea lor, doar pt ca au ales cealalta locatie nu inseamna ca nu au nici o treaba cu meeting-ul.

eu zic ca daca sa implicat motzu sa`l lasam sa duca el treaba la capat,din cate am inteles nu este obligatoriu sa platim anticipat ci doar sa confirmam cati mergem sa stie cate camere si ce fel de camere sa se rezerve.
da,cu publicitatea eu cred ca ai dreptate,trebuie facuta,pt ca asa ne promovam meetingul de la darste.
motzu`le noi toti ne bazam pe tn,sper sa nu dezamagesti si sa te implici maxim in acest meeting.
cat despre ajutor,cred ca cel mai bun ajutor poate fi doar din partea pasionatilor din localitati`le care vor sa vina,sa anunte pe la ei prin orase ca asa poate ne strangem si noi cat mai multi.......

o zi buna sa aveti si sa ne vedem cu totii cu bine la darste!!!!!
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 19-06-12, 15:54   #278
motzu

Stage 5
 
motzu's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 2,005
Member of:
[CSR]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by luci4n_vl View Post
eu zic ca daca sa implicat motzu sa`l lasam sa duca el treaba la capat,din cate am inteles nu este obligatoriu sa platim anticipat ci doar sa confirmam cati mergem sa stie cate camere si ce fel de camere sa se rezerve.
da,cu publicitatea eu cred ca ai dreptate,trebuie facuta,pt ca asa ne promovam meetingul de la darste.
motzu`le noi toti ne bazam pe tn,sper sa nu dezamagesti si sa te implici maxim in acest meeting.
cat despre ajutor,cred ca cel mai bun ajutor poate fi doar din partea pasionatilor din localitati`le care vor sa vina,sa anunte pe la ei prin orase ca asa poate ne strangem si noi cat mai multi.......

o zi buna sa aveti si sa ne vedem cu totii cu bine la darste!!!!!
eu impreuna cu cei care vin vreau sa facem ceva frumos
deci astept inca listele.
publicitate o sa fie si pe fb si prin toate orasele
astept un baiat sa ne faca afisele sa alegem unu
o sa fie si mici surprize
motzu is offline   Reply With Quote
Old 19-06-12, 16:09   #279
dj_eros

Stage 4
 
dj_eros's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 205
Default Re: E36 MEETING 2012?!

craciunescu bogdan if 13 ers (coupe 1.8 is) camera dubla la 55 de lei 2 nopti
dj_eros is offline   Reply With Quote
Old 19-06-12, 16:21   #280
motzu

Stage 5
 
motzu's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 2,005
Member of:
[CSR]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

1. DEVIL's Style- camera dubla
2.VL 23 SOB.....camera dubla
3.GL 66 NVG .. camera dubla
4.GL 89 EDW .. camera dubla
5. craciunescu bogdan if 13 ers (coupe 1.8 is) camera dubla la 55 de lei 2 nopti
motzu is offline   Reply With Quote
Old 19-06-12, 16:32   #281
dj_eros

Stage 4
 
dj_eros's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 205
Default Re: E36 MEETING 2012?!

1. DEVIL's Style- camera dubla
2.VL 23 SOB.....camera dubla
3.GL 66 NVG .. camera dubla
4.GL 89 EDW .. camera dubla
5. craciunescu bogdan if 13 ers (coupe 1.8 is) camera dubla la 55 de lei 2 nopti
6.harbuzaru florin if 04 mux (coupe 1.8 is)camera dubla la 55 de lei 2 nopti
__________________
VITEZA NU UCIDE,DOAR IGNORANTA SI PROSTIA!!!
dj_eros is offline   Reply With Quote
Old 19-06-12, 21:32   #282
florineluspr

Stage 5
 
florineluspr's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 2,197
Member of:
[Competitor CNCA]
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Eu plimb afisul vechi pe masina de mai bine de 2 luni!De la Pitesti-Campulung venim mai multi.Momentan ma trec numai pe mine pe lista!

1. DEVIL's Style- camera dubla
2.VL 23 SOB.....camera dubla
3.GL 66 NVG .. camera dubla
4.GL 89 EDW .. camera dubla
5. Craciunescu Bogdan if 13 ers (coupe 1.8 is) camera dubla la 55 de lei 2 nopti
6.Harbuzaru Florin if 04 mux (coupe 1.8 is)camera dubla la 55 de lei 2 nopti
7. Arsu Florin AG 91 LWA (sedan 328 ) camera dubla la 55 lei 2 nopti
florineluspr is offline   Reply With Quote
Old 20-06-12, 08:13   #283
Adryanoo08

Stage 1
 
Adryanoo08's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 18
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Sterpu Adrian - PH 19 SGA - casuta 65 lei, 2 persoane, 2 nopti.
Adryanoo08 is offline   Reply With Quote
Old 20-06-12, 08:25   #284
motzu

Stage 5
 
motzu's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 2,005
Member of:
[CSR]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

1. DEVIL's Style- camera dubla
2.VL 23 SOB.....camera dubla
3.GL 66 NVG .. camera dubla
4.GL 89 EDW .. camera dubla
5. Craciunescu Bogdan if 13 ers (coupe 1.8 is) camera dubla la 55 de lei 2 nopti
6.Harbuzaru Florin if 04 mux (coupe 1.8 is)camera dubla la 55 de lei 2 nopti
7. Arsu Florin AG 91 LWA (sedan 328 ) camera dubla la 55 lei 2 nopti
8. CJ 30 CSY CAMERA 4 PERSOANE 240 LEI
9. Sterpu Adrian - PH 19 SGA - casuta 65 lei, 2 persoane, 2 nopti.
motzu is offline   Reply With Quote
Old 20-06-12, 08:53   #285
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: E36 MEETING 2012?!

1. DEVIL's Style- camera dubla
2.VL 23 SOB.....camera dubla
3.GL 66 NVG .. camera dubla
4.GL 89 EDW .. camera dubla
5. Craciunescu Bogdan if 13 ers (coupe 1.8 is) camera dubla la 55 de lei 2 nopti
6.Harbuzaru Florin if 04 mux (coupe 1.8 is)camera dubla la 55 de lei 2 nopti
7. Arsu Florin AG 91 LWA (sedan 328 ) camera dubla la 55 lei 2 nopti
8. CJ 30 CSY CAMERA 4 PERSOANE 240 LEI
9. Sterpu Adrian - PH 19 SGA - casuta 65 lei, 2 persoane, 2 nopti
10. NWA - 2 pers 2 nopti
BMnWA is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -