Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 04-06-12, 17:45   #211
farouk84

Stage 5
 
farouk84's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 367
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by Z E K Y View Post
domnii cu darste...se pare ca nu exista nicio initiativa de a face ceva anul asta....asadar......cei care am votat transalpina ne vom organiza si vom merge pe transalpina......cei care ati votat translapina veti fi contactati pe pm pentru detalii...pentru a nu mai posta si polua acest topic....

cei care ati dorit darste si vreti sa mergeti cu noi veti fi bineveniti!
dak trimiti pe pm celor care au ales transalpina restu cum ar putea afla detalii?
farouk84 is offline   Reply With Quote
Old 04-06-12, 19:29   #212
dj_eros

Stage 4
 
dj_eros's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 205
Default Re: E36 MEETING 2012?!

asta este cea mai mare prostie la care pot lua parte in loc sa fim uniti ,datorita unora care au vrut transalpina ne spargem in 2 tabere de ce? poate ca si celor din e 30 club nu le convine locatia sau etc dar uite ca nimeni nu comenteaza si toate astea se intampla datorita celor 20 30 care au vrut pe transalpina care nu vor sa contribuie cu absolut nimic la organizarea acestui eveniment ,ba mai mult vor sa destrame ceea ce inseamna club e36 romania eu zic sa punem umarul si sa incercam sa facem ceva frumos eu imi ofer tot sprijinul posibil chiar daca sunt din bucuresti avand in vedere ca smarandescu nu poate primi bani in cont accept sa pun eu contul meu la bataie si sa ma ocup de liste ,banii vad eu cum ii trimit la brasov sunt multe alte posibilitati prin posta prin maxi taxi gasim noi o solutie numai haideti sa facem dracului odata ceva nu sa ne destramam aiurea pt anumite orgolii ciudate ...suntem de tot rasul si cer sprijinul si e36.ro si a celor de la stance works haideti sa facem ceva frumos ...sau daca nu va convine sa trimiteti bani altora se poate face altfel avem numarul de contact de la darste sunam si facem rezervare pe numele fiecaruia este cel mai simplu viram banii in cont direct campingului lasand la o parte orice urma de indoiala sau suspiciune nu este greu atunci cand se vrea este greu atunci cand sunt cativa gica contra
__________________
VITEZA NU UCIDE,DOAR IGNORANTA SI PROSTIA!!!

Last edited by dj_eros; 04-06-12 at 19:44.
dj_eros is offline   Reply With Quote
Old 04-06-12, 19:49   #213
florineluspr

Stage 5
 
florineluspr's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 2,198
Member of:
[Competitor CNCA]
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by Z E K Y View Post
domnii cu darste...se pare ca nu exista nicio initiativa de a face ceva anul asta....asadar......cei care am votat transalpina ne vom organiza si vom merge pe transalpina......cei care ati votat translapina veti fi contactati pe pm pentru detalii...pentru a nu mai posta si polua acest topic....

cei care ati dorit darste si vreti sa mergeti cu noi veti fi bineveniti!
adica?
Merg si pe transalpina!
florineluspr is offline   Reply With Quote
Old 04-06-12, 20:09   #214
66NFS

Stage 5
 
66NFS's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 2,977
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by dj_eros View Post
asta este cea mai mare prostie la care pot lua parte in loc sa fim uniti ,datorita unora care au vrut transalpina ne spargem in 2 tabere de ce? poate ca si celor din e 30 club nu le convine locatia sau etc dar uite ca nimeni nu comenteaza si toate astea se intampla datorita celor 20 30 care au vrut pe transalpina care nu vor sa contribuie cu absolut nimic la organizarea acestui eveniment ,ba mai mult vor sa destrame ceea ce inseamna club e36 romania eu zic sa punem umarul si sa incercam sa facem ceva frumos eu imi ofer tot sprijinul posibil chiar daca sunt din bucuresti avand in vedere ca smarandescu nu poate primi bani in cont accept sa pun eu contul meu la bataie si sa ma ocup de liste ,banii vad eu cum ii trimit la brasov sunt multe alte posibilitati prin posta prin maxi taxi gasim noi o solutie numai haideti sa facem dracului odata ceva nu sa ne destramam aiurea pt anumite orgolii ciudate ...suntem de tot rasul si cer sprijinul si e36.ro si a celor de la stance works haideti sa facem ceva frumos ...sau daca nu va convine sa trimiteti bani altora se poate face altfel avem numarul de contact de la darste sunam si facem rezervare pe numele fiecaruia este cel mai simplu viram banii in cont direct campingului lasand la o parte orice urma de indoiala sau suspiciune nu este greu atunci cand se vrea este greu atunci cand sunt cativa gica contra
se pare ca nu ai inteles nimic ... nu este vorba de nici un gica contra, ideea e ca cineva a fost in iarna sa se intereseze la Darste si "lumea" i-a sarit in cap ca vrea sa faca pe liderul . si asa ca cei care am ales Transalpina am hotarat sa venim cu placere la Darste dar sa organizeze cei care au vrut Darste ... si dupa aprox. 5 luni de atunci se pare ca suntem in accelasi loc de unde am plecat asta iarna ..... nu vad dece sa organizam noi la Draste cand am vrut pe Transalpina .. sa se organizeze cei care au vrut Draste sa vin cu aceeasi placere ... ... dar se pare ca nimik
asa cum a zis si ZEKY "......cei care am votat Transalpina ne vom organiza si vom merge pe transalpina si cei care ati dorit Darste si vreti sa mergeti cu noi veti fi bineveniti!" asa ca nu vad nici o biseriuta TOATA LUMEA ESTE BINEVENITA hai DOAMNE AJUTA )
66NFS is offline   Reply With Quote
Old 04-06-12, 20:17   #215
florineluspr

Stage 5
 
florineluspr's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 2,198
Member of:
[Competitor CNCA]
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Maine ma intresez eu la Darste exact!!
florineluspr is offline   Reply With Quote
Old 04-06-12, 21:09   #216
fan3xxl

Stage 5
 
fan3xxl's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,471
Default Re: E36 MEETING 2012?!

IN SFARSIT CINEVA HOTARAT SA FACA CEVA!!!!!!!
fan3xxl is offline   Reply With Quote
Old 04-06-12, 22:54   #217
florineluspr

Stage 5
 
florineluspr's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 2,198
Member of:
[Competitor CNCA]
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by fan3xxl View Post
IN SFARSIT CINEVA HOTARAT SA FACA CEVA!!!!!!!
De 3-4 zile ma chinui dar nu am reusit. Maine vad exact ce si cum, intreb de perioada 17-19,discut de pret, avans tot!!Promit!
florineluspr is offline   Reply With Quote
Old 04-06-12, 22:57   #218
dj_eros

Stage 4
 
dj_eros's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 205
Default Re: E36 MEETING 2012?!

[QUOTE=florineluspr;5052870]De 3-4 zile ma chinui dar nu am reusit. Maine vad exact ce si cum, intreb de perioada 17-19,discut de pret, avans tot!!Promit![/QU

te ajut cu orice ai nevoie da doar un semn
dj_eros is offline   Reply With Quote
Old 06-06-12, 16:23   #219
66NFS

Stage 5
 
66NFS's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 2,977
Default Re: E36 MEETING 2012?!

se pare ca a mai trecut o zi ......si tot nimik
deci ramane cum a zis zeky ....
o zi buna baieti
66NFS is offline   Reply With Quote
Old 06-06-12, 16:29   #220
fan3xxl

Stage 5
 
fan3xxl's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,471
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by florineluspr View Post
De 3-4 zile ma chinui dar nu am reusit. Maine vad exact ce si cum, intreb de perioada 17-19,discut de pret, avans tot!!Promit!
faceam referire la ceea ce a scris ZEKY...de la darste mi`a zburat gandul de mult....
fan3xxl is offline   Reply With Quote
Old 06-06-12, 19:54   #221
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: E36 MEETING 2012?!

unde vreti voi va fi cel mai bine pentru ca pentru masini,pentru pasiune ne adunam nu pentru cabane,vin de Bordeaux langa semineu..nu locatia este importanta ci motivatia..
BMnWA is offline   Reply With Quote
Old 08-06-12, 21:00   #222
avadanei eduard danut

Stage 4
 
avadanei eduard danut's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 286
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by florineluspr View Post
De 3-4 zile ma chinui dar nu am reusit. Maine vad exact ce si cum, intreb de perioada 17-19,discut de pret, avans tot!!Promit!


Ce se mai aude pe aici !!! Cred ca pana la urma pe data 17 -19 o sa ne vedem la Darste bineinteles cine vrea sa vina !!! Si o sa facem plata atunci
__________________

I LOVE BMW
avadanei eduard danut is offline   Reply With Quote
Old 08-06-12, 21:16   #223
Sparkle_81
BMW Driver

Stage 5
 
Sparkle_81's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 2,437
Member of:
[BMW]
Post Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by avadanei eduard danut View Post
Ce se mai aude pe aici !!! Cred ca pana la urma pe data 17 -19 o sa ne vedem la Darste bineinteles cine vrea sa vina !!! Si o sa facem plata atunci
Vantul; nimic !
Sparkle_81 is offline   Reply With Quote
Old 08-06-12, 21:19   #224
florineluspr

Stage 5
 
florineluspr's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 2,198
Member of:
[Competitor CNCA]
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Eu chiar nu am putut ajunge la BV momentan, dar sper in cel mai scurt timp sa ajung si sa obtin ceva informatii!....
florineluspr is offline   Reply With Quote
Old 09-06-12, 00:39   #225
dani_smarandescu
BMW Driver

Stage 5
 
dani_smarandescu's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 1,913
Member of:
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
[Old School Cars]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

vam spun ca ma pot duce eu la darste la ori ce ora sa vb cu cei de acolo nu trebuie sa vii tu de la buc sau de unde vi.. dar hai sa tinem legatura si sa vedem cum facem , tu daca e sa te ocupi de evidente si conturi , asta e nr meu de tel : 0721261206 sunama eventual si sa vedem ce si cum facem
dar io zic ca dupa cum vad degeaba ne agitam ca oricum nu o sa iasa nimic o sa vedem , io zic ca cel mai bine e sa ne adunam in data respectiva cei care vor sa vina si sa ne inchiriem la fata locului fiecare ce doreste si unde doreste in chemping , motel , hotel , etc si sa stabilim pe loc programa ce vom face pe parcursul meetingului si o sa vedeti ca o sa iasa ceva frumos si asa fara organizare ,,parerea mea ,, sau facem cum vreti si voi dar daca e hai sa facem ceva daca nu sa rugam un moderator sa stearga topicul si o lasam asa
dani_smarandescu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -