Salutare!Sunt nou pe aici si am vazut poze cu masinile voastre si am zis sa imi pun si eu niste poze cu masina mea!Bmw 316 din 97`
O am de o jumatate de an!
Vreau sa imi ziceti pareri ce sa mai schimb...
as vrea sa ii pun niste jenti pe 17,sa vopsesc bara din fata in culoarea masinii...
bara fata M,bara spate M...
astept parerile voastre
salut