![]() |
E36 Compact!
7 Attachment(s)
Salutare!Sunt nou pe aici si am vazut poze cu masinile voastre si am zis sa imi pun si eu niste poze cu masina mea!Bmw 316 din 97`
O am de o jumatate de an! Vreau sa imi ziceti pareri ce sa mai schimb... as vrea sa ii pun niste jenti pe 17,sa vopsesc bara din fata in culoarea masinii... bara fata M,bara spate M... astept parerile voastre salutAttachment 2211286 Attachment 2211287 Attachment 2211288 Attachment 2211289 Attachment 2211290 Attachment 2211291 Attachment 2211292 |
Re: E36 Compact!
1. Cred ca trebuia prezentata la sectiunea "Audi" !
2. Beculete pe bara spate ?! 3. Pedalele si maciulia schimbatorului, as merge pe origine ! |
Re: E36 Compact!
asa am luat-o si eu
becurile alea dp bara spate o sa le dau jos,alea dp pedale la fel....schimbatoru nu ma deranjeaza |
Re: E36 Compact!
Quote:
App nu vinzi volanul? Bafta cu ea |
| All times are GMT +2. The time now is 05:26. |
- Copyright 2026 4Tuning