Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 Compact! (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/286577-e36-compact.html)

PoianaMihai 04-11-11 15:10

E36 Compact!
 
7 Attachment(s)
Salutare!Sunt nou pe aici si am vazut poze cu masinile voastre si am zis sa imi pun si eu niste poze cu masina mea!Bmw 316 din 97`
O am de o jumatate de an!
Vreau sa imi ziceti pareri ce sa mai schimb...
as vrea sa ii pun niste jenti pe 17,sa vopsesc bara din fata in culoarea masinii...
bara fata M,bara spate M...
astept parerile voastre
salutAttachment 2211286

Attachment 2211287

Attachment 2211288

Attachment 2211289

Attachment 2211290

Attachment 2211291

Attachment 2211292

Sparkle_81 04-11-11 15:49

Re: E36 Compact!
 
1. Cred ca trebuia prezentata la sectiunea "Audi" !
2. Beculete pe bara spate ?!
3. Pedalele si maciulia schimbatorului, as merge pe origine !

PoianaMihai 04-11-11 16:04

Re: E36 Compact!
 
asa am luat-o si eu
becurile alea dp bara spate o sa le dau jos,alea dp pedale la fel....schimbatoru nu ma deranjeaza

Maniak22 04-11-11 16:59

Re: E36 Compact!
 
Quote:

Originally Posted by PoianaMihai (Post 4691139)
asa am luat-o si eu
becurile alea dp bara spate o sa le dau jos,alea dp pedale la fel....schimbatoru nu ma deranjeaza

Dar farurile ?
App nu vinzi volanul? Bafta cu ea


All times are GMT +2. The time now is 05:26.

- Copyright 2026 4Tuning