Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 11-07-11, 09:09   #16
Daniel_Toa

Stage 5
 
Daniel_Toa's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8,003
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[DACIA]
[VW]
Default Re: Intalnire BMW 30 iulie - Turnu Magurele

Quote:
Originally Posted by Nastase Bogdan View Post
Am inteles ce ai zis tu, insa ca sa iasa ceva frumos trebuie sa fie cat mai multi la un loc
Nu pui un "bimmer fest" cand doua modele de BMW sunt rupte deja la intalniri separate...nu in aceeasi data, asta era ideea

Noi cand am facut intalnirea E30 am amanat data cu o saptamana deoarece unii doreau sa se duca la o etapa de drift..si a fost cu ghinion din cauza vremii(ca in week-endul 18-19 iunie a fost o vreme superba) dar am vrut sa nu impiedicam, pe nimeni cu nimic ca sa ne strangem cat mai multi, ca sa fie cat mai frumos.

Asta era ideea si de aceea esti criticat aici
Am inteles ideea ta , am propus ieri si o sa mai discut si astazi cu restul grupului in legatura cu data de 30 .
Daniel_Toa is offline   Reply With Quote
Old 11-07-11, 09:13   #17
66NFS

Stage 5
 
66NFS's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 2,977
Default Re: Intalnire BMW 30 iulie - Turnu Magurele

Quote:
Originally Posted by Daniel_Toa View Post
Chiar nu va inteleg deloc ... poate ca multi nu isi permit sa pleci in tara , poate au servici etc .
ok .....nimic de zis, dar schimba data si ai sanse sa iti vina mult mai multi ...
cine isi doreste si vrea sa vina nu se mai uita la 200 km +sau -
66NFS is offline   Reply With Quote
Old 11-07-11, 09:20   #18
Daniel_Toa

Stage 5
 
Daniel_Toa's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8,003
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[DACIA]
[VW]
Default Re: Intalnire BMW 30 iulie - Turnu Magurele

Quote:
Originally Posted by 66NFS View Post
ok .....nimic de zis, dar schimba data si ai sanse sa iti vina mult mai multi ...
cine isi doreste si vrea sa vina nu se mai uita la 200 km +sau -
Ai dreptate , ramane sa discutam si revin cu detalii , astazi ce l tarziu maine sa facem niste poze dupa traseu si la locul de intalniri .
Daniel_Toa is offline   Reply With Quote
Old 11-07-11, 10:02   #19
Nosfer

Stage 5
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,148
Default Re: Intalnire BMW 30 iulie - Turnu Magurele

sa nu ne intelegi gresit, ideea ar fi fost ok in orice alta zi din cele 365 pe care le are anul in afara de 30 si 31 iulie.
Nosfer is offline   Reply With Quote
Old 11-07-11, 11:53   #20
Daniel_Toa

Stage 5
 
Daniel_Toa's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8,003
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[DACIA]
[VW]
Default Re: Intalnire BMW 30 iulie - Turnu Magurele

Quote:
Originally Posted by Nosfer View Post
sa nu ne intelegi gresit, ideea ar fi fost ok in orice alta zi din cele 365 pe care le are anul in afara de 30 si 31 iulie.
Am stat de vorba cu cativa baieti din grup si am hotarat sa amanam cu 7 zile evenimentul . Suntem in discutii cu cativa patroni de restaurante , sa ne asigure mancarea ( gratar etc ) , apa , suc , bere , toalete , curent . Avem o rulota pana acum care a confirmat ca ne asigura tot si asteptam si de la ceilalti confirmare . Suntem in discutii si speram sa oferim si alte servicii , sa vedem ce si cum . Stiu ca sunt persoane care au mai organizat evenimente reusite . Ii rog sa nu ma mai atace si sa ma ia la misto , ci sa ma ajute cu detalii , informatii , cum trebuie facut acolo , acolo , ce ne mai trebuie ca in fond suntem toti niste pasionati de masini , ne intalnim schimbam o vorba intre noi , mai vedem o masina , mai ramanem prieteni , eu asa consider ca e frumos . Nu sa radeti de mine ca suntem la primul eveniment si nu stiu cum sa fie totul perfect , dar cu ajutorul vostru sper sa facem ceva frumos si sa ne simtim bine toti .

Last edited by Daniel_Toa; 11-07-11 at 11:55.
Daniel_Toa is offline   Reply With Quote
Old 11-07-11, 13:20   #21
Marian_nebunu

Stage 5
 
Marian_nebunu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 4,070
Default Re: Intalnire BMW 30 iulie - Turnu Magurele

Quote:
Originally Posted by Daniel_Toa View Post
Am stat de vorba cu cativa baieti din grup si am hotarat sa amanam cu 7 zile evenimentul . Suntem in discutii cu cativa patroni de restaurante , sa ne asigure mancarea ( gratar etc ) , apa , suc , bere , toalete , curent . Avem o rulota pana acum care a confirmat ca ne asigura tot si asteptam si de la ceilalti confirmare . Suntem in discutii si speram sa oferim si alte servicii , sa vedem ce si cum . Stiu ca sunt persoane care au mai organizat evenimente reusite . Ii rog sa nu ma mai atace si sa ma ia la misto , ci sa ma ajute cu detalii , informatii , cum trebuie facut acolo , acolo , ce ne mai trebuie ca in fond suntem toti niste pasionati de masini , ne intalnim schimbam o vorba intre noi , mai vedem o masina , mai ramanem prieteni , eu asa consider ca e frumos . Nu sa radeti de mine ca suntem la primul eveniment si nu stiu cum sa fie totul perfect , dar cu ajutorul vostru sper sa facem ceva frumos si sa ne simtim bine toti .
mai bine vorbiti cu primarul sa traga o legala pe strada stadionului...ar fi foarte tare acolo...ca e buna soseaua !!!
Marian_nebunu is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -