Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 10-07-11, 11:25   #1
Marian_nebunu

Stage 5
 
Marian_nebunu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 4,070
Default Intalnire BMW 30 iulie - Turnu Magurele

Si daca eu va spun ca in data de 30 dispunem de un loc foarte mare in portul unui oras,cu aprobare de la primar,beneficiem de foarte mult spatiu,si pe langa masinile mentionate aici eu si cu Daniel Toa am reusit sa strangem cativa baieti din Turnu Magurele,Rosiori de Vede,Giurgiu,Alexandria,dispunem de un loc unde incap cel putin 400 de masini !!! ce parere aveti ??? sunteti dispusi sa folosim aceasta locatie ??

Sharky vreau un raspuns daca se poate !!!
actualmente sunt prezente din partea noastra in jur de 100 de masini (plus ca mai avem de anuntat baieti ) !!!
Marian_nebunu is offline   Reply With Quote
Old 10-07-11, 11:39   #2
Daniel_Toa

Stage 5
 
Daniel_Toa's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8,003
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[DACIA]
[VW]
Wink Re: E46 Meeting ?! (30-31 Iulie 2011)

Quote:
Originally Posted by Marian_nebunu View Post
Si daca eu va spun ca in data de 30 dispunem de un loc foarte mare in portul unui oras,cu aprobare de la primar,beneficiem de foarte mult spatiu,si pe langa masinile mentionate aici eu si cu Daniel Toa am reusit sa strangem cativa baieti din Turnu Magurele,Rosiori de Vede,Giurgiu,Alexandria,dispunem de un loc unde incap cel putin 400 de masini !!! ce parere aveti ??? sunteti dispusi sa folosim aceasta locatie ??

Sharky vreau un raspuns daca se poate !!!
actualmente sunt prezente din partea noastra in jur de 100 de masini (plus ca mai avem de anuntat baieti ) !!!


ROG SA NU FIE STERS MESAJUL LUI MARIAN !!!

Deci in data 30 iulie avem onoarea si placerea sa va invitam la Turnu Magurele , la un meeting BMW ( orice model de BMW ) . Avem doua locatii si urmeaza sa ne hotaram pe care o alegem . Prima ar fi portul de la noi , chiar langa malul Dunarii ( la 100-150 metri de bulgari ) , drumul pana acolo e ceva mai urat adica piatra cubica . Iar a doua varianta avem un teren destul de mare cu iarba verde , incap destule masini asezate frumos . Urmeaza sa discutam cu cateva persoane pentru a aduce 1-2 rulote cu mancare, fast food , apa , suc , bere , merge si un gratar . Zilele astea revin cu mai multe informatii , poze dupa traseu etc . Avem confirmari de la Rosiori , Alexandria , Videle , Bucuresti .
Daniel_Toa is offline   Reply With Quote
Old 10-07-11, 11:52   #3
Caius TM
Banned

Stage 5
 
Caius TM's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 2,754
Member of:
[BMW]
Default Re: E46 Meeting ?! (30-31 Iulie 2011)

părere personala...
prefer transfăgărăsanu decat să traversez ţara... pt. mici, bere , struguri, ingheţăţuri..
puteţi folosi locaţia aia pt. alt eveniment.. sau sa organizaţi in alta data...
Caius TM is offline   Reply With Quote
Old 10-07-11, 12:46   #4
Daniel_Toa

Stage 5
 
Daniel_Toa's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8,003
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[DACIA]
[VW]
Default Re: E46 Meeting ?! (30-31 Iulie 2011)

Nu am nimic cu sharky , stiu ca datele se suprapun ... Dar pentru cei care nu pot ajunge spre transfagarasan , mai ramane o varianta sa vina la noi la Turnu .
Daniel_Toa is offline   Reply With Quote
Old 10-07-11, 17:36   #5
Daniel_Toa

Stage 5
 
Daniel_Toa's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8,003
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[DACIA]
[VW]
Default Intalnire bimmerfest 30 iulie - Turnu Magurele

Detalii in curand .
Daniel_Toa is offline   Reply With Quote
Old 11-07-11, 01:01   #6
GOGU_VL
BMW Driver

Stage 5
 
GOGU_VL's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,384
Member of:
[BMW]
Default Re: Intalnire bimmerfest 30 iulie - Turnu Magurele

ASTEPT DETALII......
GOGU_VL is offline   Reply With Quote
Old 11-07-11, 02:41   #7
last_don

Stage 5
 
last_don's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 1,111
Default Re: Intalnire BMW 30 iulie - Turnu Magurele

E buna intentia dar e foarte proasta organizare din start..

1. Ai dat un termen de 20 de zile de gandire
2. Foarte multi in 30 iulie sunt deja plecati in concedii
3. Se suprapun meeting-urile

Nu stiu omule dar cred ca trebuia sa ii lasi pe cei cu mai multa experienta sa propuna o asemenea intrunire. E o intrunire monomarca. Iti dai seama ca ar trebui sa iasa ceva peste e30/e36 meeting.
Repet ca si ideie.......SUPER......dar prost organizata
__________________
last_don is offline   Reply With Quote
Old 11-07-11, 05:52   #8
Nosfer

Stage 5
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,148
Default Re: Intalnire BMW 30 iulie - Turnu Magurele

Pai daca e chiar asa intereserant si aveti si aprobare de la primar si mult spatiu de ce nu alegeti alta data? s-asa nu se organizeaza nimic in orasu ala tot anul si probabil poate fi orice data disponibila.
__________________
BMWERKE
Nosfer is offline   Reply With Quote
Old 11-07-11, 06:50   #9
Marian_nebunu

Stage 5
 
Marian_nebunu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 4,070
Default Re: Intalnire BMW 30 iulie - Turnu Magurele

Quote:
Originally Posted by Nosfer View Post
Pai daca e chiar asa intereserant si aveti si aprobare de la primar si mult spatiu de ce nu alegeti alta data? s-asa nu se organizeaza nimic in orasu ala tot anul si probabil poate fi orice data disponibila.
Discutati cu DANIEL nu cu mine,eu am postat doar pt k el nu avea timp atunci !!!

nu am cum sa ma implic la aceste lucruri din moment ce pe data de 30 este stabilit e36 metting !!!
eu i-am zis de la bun inceput ca este o idee putin cam "greu de citit" mai ales de realizat (avand in vedere data )

sincer ma lasa rece asemenea evenimente !!!

eu veneam pt el la eveniment,cum si la e36 ma duc pt prietenii de pe forum nicidecum pt altcineva /sau altceva !!!
Marian_nebunu is offline   Reply With Quote
Old 11-07-11, 08:15   #10
Daniel_Toa

Stage 5
 
Daniel_Toa's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8,003
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[DACIA]
[VW]
Default Re: Intalnire BMW 30 iulie - Turnu Magurele

Quote:
Originally Posted by last_don View Post
E buna intentia dar e foarte proasta organizare din start..

1. Ai dat un termen de 20 de zile de gandire
2. Foarte multi in 30 iulie sunt deja plecati in concedii
3. Se suprapun meeting-urile

Nu stiu omule dar cred ca trebuia sa ii lasi pe cei cu mai multa experienta sa propuna o asemenea intrunire. E o intrunire monomarca. Iti dai seama ca ar trebui sa iasa ceva peste e30/e36 meeting.
Repet ca si ideie.......SUPER......dar prost organizata


Am anuntat din timp sa stie lumea , stiu ca pe 30 lumea pleaca spre transfagarasan , dar cum am mai zis poate o persoana , e mai aproape de judetul Teleorman, si ii se pare departe sa plece in tara asa ca poate venii la Turnu . Nu eu am ales data de 30 , este primul nostru evenimet putin mai mare , si incercam sa facem totul cat mai bine .



Quote:
Originally Posted by Nosfer View Post
Pai daca e chiar asa intereserant si aveti si aprobare de la primar si mult spatiu de ce nu alegeti alta data? s-asa nu se organizeaza nimic in orasu ala tot anul si probabil poate fi orice data disponibila.

Inca mai discutam despre data si sa vedem cum ramane .


Quote:
Originally Posted by Marian_nebunu View Post
Discutati cu DANIEL nu cu mine,eu am postat doar pt k el nu avea timp atunci !!!

nu am cum sa ma implic la aceste lucruri din moment ce pe data de 30 este stabilit e36 metting !!!
eu i-am zis de la bun inceput ca este o idee putin cam "greu de citit" mai ales de realizat (avand in vedere data )

sincer ma lasa rece asemenea evenimente !!!

eu veneam pt el la eveniment,cum si la e36 ma duc pt prietenii de pe forum nicidecum pt altcineva /sau altceva !!!

Marian a postat pentru mine , ca nu aveam acces la net in momentul ala .
Daniel_Toa is offline   Reply With Quote
Old 11-07-11, 08:50   #11
Nastase Bogdan

Stage 5
 
Nastase Bogdan's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,866
Member of:
[BMW]
[DACIA]
Thumbs down Re: E46 Meeting ?! (30-31 Iulie 2011)

Quote:
Originally Posted by Daniel_Toa View Post
Nu am nimic cu sharky , stiu ca datele se suprapun ... Dar pentru cei care nu pot ajunge spre transfagarasan , mai ramane o varianta sa vina la noi la Turnu .
Pai cam ai cu amandoua intalnirile ceva...nu vezi ca te suprapui cu intalnirea E36 si cu cea de E46

Vezi bine ca oamenii aia incearca de ceva timp sa faca ceva frumos la acea data si vi hodoronc tronc sa bagi si tu tot de 30 iulie inca o intalnire..scuza-ma dar nu se face asa..
Nastase Bogdan is offline   Reply With Quote
Old 11-07-11, 08:57   #12
Daniel_Toa

Stage 5
 
Daniel_Toa's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8,003
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[DACIA]
[VW]
Default Re: E46 Meeting ?! (30-31 Iulie 2011)

Quote:
Originally Posted by Nastase Bogdan View Post
Pai cam ai cu amandoua intalnirile ceva...nu vezi ca te suprapui cu intalnirea E36 si cu cea de E46

Vezi bine ca oamenii aia incearca de ceva timp sa faca ceva frumos la acea data si vi hodoronc tronc sa bagi si tu tot de 30 iulie inca o intalnire..scuza-ma dar nu se face asa..

Eu nu inteleg de ce ma tot atacati atat ! Eu am zis , care e mai aproape de judetul teleorman si nu poate ajunge la voi , sa nu stea acasa si sa vina la turnu . Eu nu am zis ca toata lumea de la e36- e46 sa nu se mai duca in tara si sa vina la noi .
Daniel_Toa is offline   Reply With Quote
Old 11-07-11, 09:00   #13
66NFS

Stage 5
 
66NFS's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 2,977
Default Re: Intalnire BMW 30 iulie - Turnu Magurele

in loc sa veniti toti pe Transfagarasan sau Sibiu( depinde unde se hotaraste a se merge) sa fim cati mai multi ..voi incercati sa ii chemati in alt loc ....
CE VA MAI PLAC BISERICUTELE!! )))
FRUMOS
66NFS is offline   Reply With Quote
Old 11-07-11, 09:04   #14
Daniel_Toa

Stage 5
 
Daniel_Toa's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8,003
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[DACIA]
[VW]
Default Re: Intalnire BMW 30 iulie - Turnu Magurele

Quote:
Originally Posted by 66NFS View Post
in loc sa veniti toti pe Transfagarasan sau Sibiu( depinde unde se hotaraste a se merge) sa fim cati mai multi ..voi incercati sa ii chemati in alt loc ....
CE VA MAI PLAC BISERICUTELE!! )))
FRUMOS
Chiar nu va inteleg deloc ... poate ca multi nu isi permit sa pleci in tara , poate au servici etc .
Daniel_Toa is offline   Reply With Quote
Old 11-07-11, 09:06   #15
Nastase Bogdan

Stage 5
 
Nastase Bogdan's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,866
Member of:
[BMW]
[DACIA]
Default Re: Intalnire BMW 30 iulie - Turnu Magurele

Am inteles ce ai zis tu, insa ca sa iasa ceva frumos trebuie sa fie cat mai multi la un loc
Nu pui un "bimmer fest" cand doua modele de BMW sunt rupte deja la intalniri separate...nu in aceeasi data, asta era ideea

Noi cand am facut intalnirea E30 am amanat data cu o saptamana deoarece unii doreau sa se duca la o etapa de drift..si a fost cu ghinion din cauza vremii(ca in week-endul 18-19 iunie a fost o vreme superba) dar am vrut sa nu impiedicam, pe nimeni cu nimic ca sa ne strangem cat mai multi, ca sa fie cat mai frumos.

Asta era ideea si de aceea esti criticat aici
Nastase Bogdan is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -