Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 17-04-12, 12:05   #226
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Default Re: E36 318IS Slow Build

Quote:
Originally Posted by DaNn.ZyX View Post
Probabil,dar se pare ca nimeni nu citeste posturile,MASINA NU MAI E LA MINE,s-a dat inapoi,momentan nu mai am nici o masina !!!
am citit asta nu e o problema !!! dar ma uitam asa cum puteti da 1000 e ..pe numere facute cu 50 lei si interiorul ala ....0 optiuni ..adica mai nimic + ca e 1.6 sincer CHIT ca o luai sa iti repari masina iti spun sincer mai mult de 700 -750 nu merita masina aia
__________________

anvelope IARNA import Germania Elvetia 13"-22" tel: 0768 885511 , 0762 333322
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 17-04-12, 12:19   #227
DaNn.ZyX
Opel Driver

Stage 5
 
DaNn.ZyX's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 2,934
Member of:
[PEUGEOT]
[Opel]
Default Re: E36 318IS Slow Build

Quote:
Originally Posted by rover_cabrio View Post
am citit asta nu e o problema !!! dar ma uitam asa cum puteti da 1000 e ..pe numere facute cu 50 lei si interiorul ala ....0 optiuni ..adica mai nimic + ca e 1.6 sincer CHIT ca o luai sa iti repari masina iti spun sincer mai mult de 700 -750 nu merita masina aia
Initial,eu o luasem pt recarosare,nu prea m-au interesat numerele,avea brief mare,mic,aia era important,iar despre optiuni,nu era chiar asa cheala,avea geamuri electrice,dublu clima,iar interiorul era murdar atata tot,fara gram de rugina,motorul mergea impecabil,dar ma complicam aiurea asa ca am ales sa o dau inapoi si sper cat de curand sa imi iau alta inscrisa pe RO,dar asta probabil dupa ce termin cu procesul care l-am intentat impotriva celui care m-a lovit,deci o sa dureze ceva timp !!!
Rog un moderator sa inchida threadul,o sa cer sa il deschida,cand am sa revin cu altceva
__________________
this
DaNn.ZyX is offline   Reply With Quote
Old 17-04-12, 14:05   #228
jakal
BMW Driver

Stage 5
 
jakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 9,203
Member of:
[Inferno Motorsport]
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: E36 318IS Slow Build

nu stiu daca facea sau nu 1000, dar masina aia chiar era buna pt o recarosare
a avut nr rosii de AG masina, alea s-au facut pt oras asa....actele erau drepte, intradevar la 700-750 E + inscrisa la BG , chiar se merita masina

avand in vedere ca masina a trecut pe la niste colorati, chiar mergea f. bine, functiona tot pe ea, motorul....mai rar 1,6 sa mearga asa bine.....la tabla statea ff bine......avea decat un amortizor spate bulit si intradevar interiorul era jegos, dar se rezolva cu o spalare....
__________________



contact 0766-671407
jakal is offline   Reply With Quote
Old 17-04-12, 14:13   #229
DaNn.ZyX
Opel Driver

Stage 5
 
DaNn.ZyX's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 2,934
Member of:
[PEUGEOT]
[Opel]
Default Re: E36 318IS Slow Build

Quote:
Originally Posted by jakal View Post
nu stiu daca facea sau nu 1000, dar masina aia chiar era buna pt o recarosare
a avut nr rosii de AG masina, alea s-au facut pt oras asa....actele erau drepte, intradevar la 700-750 E + inscrisa la BG , chiar se merita masina

avand in vedere ca masina a trecut pe la niste colorati, chiar mergea f. bine, functiona tot pe ea, motorul....mai rar 1,6 sa mearga asa bine.....la tabla statea ff bine......avea decat un amortizor spate bulit si intradevar interiorul era jegos, dar se rezolva cu o spalare....
Asa e tu sti cel mai bine care era treaba cu masina aia,dar eu cat am tinut-o la mine 3-4 zile am inspectat-o pe toate partile,nu am gasit nimic la ea sa nu fie in neregula in afara de amortizorul ala de care stiam si cateva julituri minore pe exterior,pe masina initial trebuia sa platesc 900 E mai exact 20 mil si 500 E din care am platit doar 20 mil,am primit 10 inapoi si acum astept ...
L.e : mai sti ceva de ea,pe unde a ajuns?

Last edited by DaNn.ZyX; 17-04-12 at 14:19.
DaNn.ZyX is offline   Reply With Quote
Old 17-04-12, 17:33   #230
jakal
BMW Driver

Stage 5
 
jakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 9,203
Member of:
[Inferno Motorsport]
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: E36 318IS Slow Build

nu mai stiu nimic de ea......a plecat ea la vreo combinatie....cred ca s-a schimbat cu un audi "gogosar"alb pe BG....
jakal is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -