![]() |
E36 318IS Slow Build
14 Attachment(s)
In cele ce urmeaza vreau sa imi prezint noua achizitie si anume un E36 coupe 318 is din '95,culoare BostonBlau Metallic,geamuri electrice,oglinzi electrice,trapa electrica,ABS,inchidere centralizata,OBC 7 butoane,tapiterie piele bej(doar bancheta spate+fetele de usi)scaunele fata din material textil,jante R 15 E39 SPOKE STYLING (STYL.33)
Planuri de viitor : bara fata,spate(+diff) ///M ,o toba finala sport,schimbat luminile din interior toate pe alb(momentan am albastre:rolleyes: si nu-mi plac deloc),un alt set de jante,ceva cu buza 8j fata 9j spate..., etc Astept pareri (fie ele pro/contra) !!! Poze : Attachment 1919968 Attachment 1919969 Attachment 1919970 Attachment 1919971 Attachment 1919972 Attachment 1919973 Attachment 1919974 Attachment 1919975 Attachment 1919976 Attachment 1919977 Attachment 1919978 Attachment 1919979 Attachment 1919980 Attachment 1919981 |
Re: E36-318 IS BostonBlau-Metallic - 90 MRA
felicitari pentru achizitie!!!
eu zis sa pui lum,inile originale ale masinii si sa stai linistit cu luminile albe;) |
Re: E36-318 IS BostonBlau-Metallic - 90 MRA
Quote:
|
Re: E36-318 IS BostonBlau-Metallic - 90 MRA
frumoasa .. succes la modificari .. bani sa fie k ideei sunt cu gramda ..intotdeauna se gaseste a facea ceva ..
|
Re: E36-318 IS BostonBlau-Metallic - 90 MRA
treaba cu luminile la e36 e ca da batai de cap si nu orisicine se baga la astfel de treaba
masina la prima vedere pare ingrijita dar trebuie sa o aduci pe linia de plutire;adu-o la stadiul original si apoi vezi ce modificari faci(ma refer la interior,geamuri spate,jantele,etc) oricum bafta cu pisica si sa azuim numai de bine |
Re: E36-318 IS BostonBlau-Metallic - 90 MRA
Quote:
Cand am zis luminile din interior m-am referit la cele de pe plafon(fata+spate) care nu cred ca se schimba asa greu,la interior nu vreau sa ii fac nimic momentan,e bine asa(poate 2 scaune pe fata piele bej-dar nu acum) geamurile spate au folie oglinda care o sa dispara cat de curand,jantele trebuiesc revopsite,bara spate revopsita pt ca are vopseaua exfoliata , per total sunt foarte multumit de ea , vor veni toate la timpul lor,bani sa fie :D |
Re: E36-318 IS BostonBlau-Metallic - 90 MRA
Hai ma ca e buna, panarama :)
P.S.: Inca ai sa imi dai o sticla de suc, ca aseara la 24:00 eu iti faceam tie masina in fata blocului :!::!: |
Re: E36-318 IS BostonBlau-Metallic - 90 MRA
Quote:
P.S : cumpar furtun debimetru URGENT ! |
Re: E36-318 IS BostonBlau-Metallic - 90 MRA
hai sa fie cu noroc vere!
cu timpu faci tu tot ce trebe ca stau eu de capu tau:twisted: |
Re: E36-318 IS BostonBlau-Metallic - 90 MRA
Super matza de inceput, deja se vede ca are potential. Spor la treaba cu ea!
|
Re: E36-318 IS BostonBlau-Metallic - 90 MRA
Sa moara BeeGees conectoru cu bmw ,,,,da folia aia jos de fapt trebuia sa ii zici lu ala de la care ai luat-o ^ frate nu o iau pana nu dai folia aia jos^ , arata bine sa ai grij de ea , ascultal pe motzu ca nu zice prostii :D poate poate la vara facem litoraul cu pisicile cine stie
|
Re: E36-318 IS BostonBlau-Metallic - 90 MRA
ahaaa... intr-un final o vad :))) e frumoasa! s-o stapanesti sanatos!
MUlLTI Km fara incidente. si spor la modificat b-) (imi plac ideile) |
Re: E36-318 IS BostonBlau-Metallic - 90 MRA
Quote:
Frumoasa masinuta...ai grija ca poti face ceva cu ea:) P.S Scapa de folia aia argintie e ORIBILA ,punei neagra(era un tip care punea cu 350 ron toata masina autorizata,daca vrei ma interesez) si punei odata toba aia sport!!!Ce BMW e ala fara toba sport:lol::lol::lol: |
Re: E36-318 IS BostonBlau-Metallic - 90 MRA
te astept pe la mine pentru un transplant de leduri...vedem noi ce culoare o da mai mine,portocaliul ala e prea monoton...poate un roz ceva? :lol:
|
Re: E36-318 IS BostonBlau-Metallic - 90 MRA
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:24. |
- Copyright 2026 4Tuning