Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 10-05-08, 18:29   #391
bimmeru'

Stage 3
 
bimmeru''s Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 101
Default Re: E46 - Bmw 320d (2006)

Dumnezeu sa-l ierte R.I.P

dar prin ce zona s-a intamplat tragedia?
bimmeru' is offline  
Old 11-05-08, 23:48   #392
Mas

Stage 5
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 602
Default Re: E46 - Bmw 320d (2006)

Quote:
Originally Posted by cezar1986 View Post
Da era cu bmw-ul lui si nu avea cenutura.
A lovit un caine marisor.
Cezarica, baga tati poze sa vada lumea si sa se-nvete minte "vitejii"... Florin e bine? Sper ca si-a revenit complet.
In plus de asta n-am apucat sa vad masina, desi voia Cornel sa ne duca insa am zis ca n-are rost... Banuiesc ca-ti dai seama ca sambata toata lumea ma certa ca alerg cu masina si te mai invocau si pe tine ca ai si tu boala vitezei Asta e... cand o ai in sange o ai... totul e sa nu te-nvinga ea pe tine.
Te pupa Marko
__________________
----------------http://www.angel-eyes.ro----------------

BMW lenes
Mas is offline  
Old 12-05-08, 13:23   #393
da_joint
BMW Driver

Stage 5
 
da_joint's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,728
Member of:
[BMW]
[2 Roti]
Default Re: E46 - Bmw 320d (2006)

......... R.i.p. ..........
da_joint is offline  
Old 14-05-08, 14:04   #394
Nautilus

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,106
Default Re: E90 - Bmw 320d (2006)



Dumnezeu sa-l ierte

Nautilus is offline  
Old 15-05-08, 11:47   #395
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: E90 - Bmw 320d (2006)

Vreau sa spun si eu cateva lucruri.l-am cunoscut pe Cosmin si stiu cum isi traia viata.el nu a murit din cauza vitezei,nu ma puteti convinge de asta.a fost ceea ce se numeste un ceas rau.nu a fost singurul care mergea cu viteza si nici nu o sa fie.daca viteza ucidea,siteul asta nu mai exista pentru ca nu mai avea cine sa fie pe el.am o MARE rugaminte:cei care au avut atata sange in ei incat sa faca poze sau sa filmeze la locul accidentului sa se abtina in ceea ce priveste postarea lor.cred ca e de bun simt.exista un alt post in care cei care au amintiri frumoase despre Cosmin le pot posta.va multumesc!
__________________

My name is Beu...BomBeu!
bmwm5 is offline  
Old 15-05-08, 12:17   #396
Xel'Naga

Presedinte STREET ZONE

Stage 5
 
Xel'Naga's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 3,650
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SEAT]
[Street Zone]
[Toyota]
[4Rally]
Arrow Re: E90 - Bmw 320d (2006)

Quote:
Originally Posted by bmwm5 View Post
Vreau sa spun si eu cateva lucruri.l-am cunoscut pe Cosmin si stiu cum isi traia viata.el nu a murit din cauza vitezei,nu ma puteti convinge de asta.a fost ceea ce se numeste un ceas rau.nu a fost singurul care mergea cu viteza si nici nu o sa fie.daca viteza ucidea,siteul asta nu mai exista pentru ca nu mai avea cine sa fie pe el.am o MARE rugaminte:cei care au avut atata sange in ei incat sa faca poze sau sa filmeze la locul accidentului sa se abtina in ceea ce priveste postarea lor.cred ca e de bun simt.exista un alt post in care cei care au amintiri frumoase despre Cosmin le pot posta.va multumesc!


Sunt perfect de acord cu ce a zis ALEX ... in loc sa puneti poze de la locul accidentului mai bine v-ati duce sa aprindeti o lumanare pentru sufletul lui COSMIN si al vostru !!

Prea tanar sa aibe un asemenea destin si o moarte stupida din cauza unui caine ( nu facea curse sau altceva de acest gen - venea de la fotbal catre casa ) asta ca sa nu mai exista loc de discutii.

Tineti minte ca toti suntem oameni sau ma rog asa tindem sa spunem .
Va rog si eu sa incercam sa ne aducem aminte de el asa cum ar fi vrut si el adica de momentele frumoase .

PS: Cred ca ar trebui facuta o cruce acolo la locul accidentului si eventual un loc de lumanari deoarece am observat aseara ca destui prieteni mai vin sa ii mai aprinda o lumanare.
Sper sa nu fi deranjat pe nimeni cu acest POST dar am spus ce am pe suflet, l-am cunoscut si purtam acelasi prenume
__________________

VW BORA NUVOLARI by Xel'Naga
SEAT LEON CUPRA by Xel'Naga

contact: 0722 805 963 or 0752 805 963
contact mail: cosmingabrielphotography@yahoo.ro
contact web: www.facebook.com/CosminGabrielPhotography
Xel'Naga is offline  
Old 15-05-08, 16:41   #397
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: E90 - Bmw 320d (2006)

pentru a evita disputele inutile in momentul asta, si pentru a nu-i pata amintirea, o sa inchidem topicul asta
daca l-ati cunoscut sau pur si simplu vreti sa spuneti doua cuvinte pentru el, puteti sa o faceti aici
sper sa intelegeti cu totii ca pe topicul asta nu mai e nimic de spus
dumnezeu sa-l ierte
aleks is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -