hai frate , termina cu aburealea

)
oricum e aceeasi soarta cu a oltcitului
aa, am vb si a zis k te rezolva ma
oricum degeaba aburesti tu pe aici, multe pagini si nimik concret
cum faceai si cu oltcitu si cu dacia
Quote:
|
Originally Posted by doarr4u17
imi stricati topicul 
sapt viitoare vin cu poze cu motorul montat..
si mai multe chestii :P
|